Jump to content
GIGN Forum

Read This !


nOnE
 Share

Recommended Posts

Tad nu taa, noleemu pameegjinaat ieguut tiesiibas uz cs.gign.lv. Sauc mani Girts , vecums ? 19, dziivoju Riigaa. Speeleeju zem nika nOnE, mircaa mani var sastapt zem nika |LinuX|, mans emails ir [email protected]. Viens no galvenajiem iemesliem kaadeelj gribu ieguut tiesiibas ? GIGN principaa ir vieniigais serveris, kuraa speeleeju CS`u, speeleeju paarsvaraa pa dienaa, dazhkaart arii pa darbdienu naktiim. Zinu, ka taa saka visi pretendenti ? bet nu tas tomeer ir fakts, ka peedeejaa laikaa uz servera vai nu nav neviena admina, vai arii ir uzreiz kaadi 5 reizee, iespeejams, ka es kautko shajaa jomaa vareetu liidzeet.

Iemesli, kaadeelj veelos ieguut tiesiibas ? par spiiti worma saciitajam augsheejajaa topikaa ? neko origjinaalu tomeer izdomaat nespeeju ? no CS`a sho to sajeedzu, un tiiri biezhi uz servera ir manaamas situaacijas, kad viens vai vairaaki speeleetaji tiishaam / neapzinoties savu stulbumu un aprobezhotiibu ar savu riiciibu bojaa speeli visiem paareejiem un pastaav iespeeja, ka paaris reizes vinus noslapojot vai noslayojot viniem paaries veelme to dariit/slaposhanas rezultaataa peleekaas shuuninjas atdziivosies.

Zinu, ka tam nav absoluuti nekaadas noziimes, jo personiiga paziishanaas konkursaa uz GIGN admina vietu neizsaka neko, galvenais ir pretendenta speejas utt. ? bet nu centiishos pieteikumaa nemanaami iestarpinaat, ka no GIGN klana memberiem labi paziistu MustanG`u, ownage, sye, esmu saticis arii aTosu, no paareejiem GIGN adminiem ljoti labi paziistu ? Surrounder`u, Bijach (nu bet tas taa tikai starp citu). Domaaju, ka arii paareejiem adminiem iipashi iebildumi itkaa nevareetu buut, jo CS`aa principaa laiku pavadu speeleejot, nevis pljaapaajot ar citiem.

Ko es varu piedaavaat pretii GIGN ?administraacijai? ?

1) Juus ieguusiet administratoru, kursh sekos liidzi kaartiibai (hmmz, laikam shito teikumu juus redzat ne pirmo un ne peedeejo reizi)

2) Labpraat piedaavaatu finansiaalu atbalstu utt.,bet esmu shausmiigi skops + uz doto briidi man nav pastaaviiga darba, taadeelj varu piedaavaat barteri ? varu paaris reizes dienaa iezvelt Robonam pa vinja lielo galvu audzinoshos noluukos un mircaa jums zinjot par shiis terapijas rezultaatiem ? man prieks, jums vieglaak ? jo, kaa zinaams, cilveeks kuram regulari sit pa galvu nav speejiigs tik efektiivi lietot internetu un liidz ar to arii floodot mircaa/forumaaa ? attieciigi arii jums mazaak bojaajas nervi ? un, kas ir pats galvenais, iespeejams arii no Robona peec paaris gadu ilgas intensiivas terapijas varbuut iznaaktu lietaskoks.

3) Ja speeleetprasme buutu viens no argumentiem, kas paliidzeetu ieguut tiesiibas ? es protams buutu ar mieru nospeeleet dueli ar kaadu no GIGN`ieshiem.

Kaadas tieshi tiesiibas veeletos sanjemt ? xrr, xtsay, xm, x_votemap, x_votekick, xk, xslap, xslay (labpraat protams paprasiitu arii slotu, bet negribu lai shajaa topikaa visi kam nav slinkums lamaa mani par pidaru)

Ar administreeshanas noteikumiem un principiem esmu iepazinies, apsolu tiesiibas launpratiigi neizmantot savaa/manu draugu labaa.

Link to comment
Share on other sites

kaut ko tik sakariigu te biezhi negadaas redzeet, taaka tev ir ceriibas!

Link to comment
Share on other sites

Tieshaam, tik praatiigu tekstu sen neesmu lasiijis smile.gif

Piekriitu ari tam, ka biezhi uz servera nav neviena no adminiem - darba dienas pirmaa puese un naktis. Vakaros un briivdienaas laikam divi no trijiem speeleetaajiem ir ar tiesiibaam.

Ja tas kaut kaadaa veidaa tiek njemts veetaa, es emu par sho cilveecinju.

Link to comment
Share on other sites

Lloti skaidri un sapraatiigi uzrakstiits, tev ir ceriibas dabuut tiesiibas, be tomeer es ssaubos ka tev dos visas taas uz reiz.

Un ja neesi pamanijis Worm signature vai arii sticky topickaa ka vinnss tur saka ka uz slotu var pat necereet.

Link to comment
Share on other sites

ja 48. stundu laikaa no kaada [GIGN] membera puses nebuus neviena veeraa nemama argumenta kaapeec nee..., tad cs.gign.lv adminu puulkam pievienosies veelviens... !

Neaizmirsi pateikt ka Fya neskaitaas tongue.gif

Baigi daudz jaagaida, veselas 24 stundas... cerams ka tas kexs neseedees pie datora, ssajaa topic visas 48 stundas.

Link to comment
Share on other sites

nu ok, ja jau ownijs pieteicaas tad lai shis pats arii liek.

+ ja jau tu cinci vinju paziisti tad arii pats izdomaa vai vajag likt xm (izdomaa gan kaartiigi) [poustaa pamatojums par xm nebija] - paareejaas prasiitaas tiesiibas mieriigi.

+tevi izglaaba teksts par robonu smile.gif

gl

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...