Jump to content
GIGN Forum

Ar Ko ?


Hofo
 Share

Recommended Posts

Kā tu šajā karstajā laikā "atsvaidzinies" vai arī iesaki man (un citiem) kā izbēgt šo nežēlīgo karstumu.

Ko vajadzētu dzert

Ko vajadzētu darīt

Kur vajadzētu iet

Ko vajadzētu ģērbt

Link to comment
Share on other sites

Man ķipa ir mājās tāds laistāmais, kurš griežās nevisu uz rinķi bet no zemes uz augšu un uz otru pusi... es apguļos viņam blakus uz palaga vai frotē dvieļa un sauļojos un tajā pašā laikā tieku apliets ar vēsu ūdeni. 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

es domāju, ka vajadzētu dzert karso šokolādi, skriet vismaz 2h no vietas pa stadionu, iet vajadzētu uz Sahāras tuksneša pusi un vajadzētu uzģērbt ziemas zābakus, cimdus, cepuri, ziemas jaku un pa virsu tam visam vēl kkādu dabīgās zvērādas kažoku. nu apmēram tā smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Pielej vannu pilnu ar aukstu udeni iemeties ieksa un dzer kokteli (protams bezalkaholisko) thumbsup.gif

Edit: tici vai nee macho tas bija normali tagad vajadzetu vel raxtiit vinjam bet vinjam apnika neko neraxta biggrin.gif tak pox kautkada latv valodas u4ene tik saka tur to to un to sogad nevienu piezimi nedabuju 4.gif

Edited by BlackDrake
Link to comment
Share on other sites

Es šajā laikā atsvaidzinos ar to, ka atrodos mājās, jo tikai nesen gaisa temperatūra telpā ir uzkāpusi līdz 24 grādiem, kādu nedēļu atpakaļ bija ap 22.

Man mājās ir patīkami dzīvoties - ne par aukstu, ne par karstu.

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā to, ka pie manis neviens nenāk, un kādu laiku nenāks sēžu pie datora pliks.

Bet ieteiktu regulāri braukt uz saulkrastiem peldēties. Pie tam, tam ir veseli pieci plusi.

1. + ar stopiem braukt ir ļoti jautri.

2. + čikšu jūra garantēta. naughty.gif

3. + nebūs karsti, jo ūdens ir kā piens un var peldēties kaut visu dienu.

4. + dabūsi iedegumu.

5. + var iedzert kopā ar čomiem.

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Peldēt, peldēt un velreiz peldēt.

Uz tuvāko dīķi/upi/ezeru/jūru un vēl aukstā baļļā

Neishu uz Daugavu peldeeties.

Es personiigi straadaaju shajaas jaukajaas un karstajaas dienaas un vakaros, liidziigi kaa macho - sviistu.

Bet veikala noliktavaa, kur es straadaaju un kur ieeja ir tikai personaalam, es atklaaju ledusmashiinu, mashina, kas razho ledu, kur tas sarazhotais ledus ir "slepeni" pieejams. naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...