Jump to content
GIGN Forum

Ban Par Spamu


zentos1990
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: L-BeasT

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Zeka[T]1on

BAN] Iemesls banam: reklama

BAN] Bans uzlikts pirms 58 dienam 23 stundam 45 minutem 4 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

Admin ja tebja umoljaju razbanj menja ja na etom servere nigogda ni4e nesdelaju nerazrewonnogo,,,, pozalusto razbante ja nikogda na etot server nevklu4i ne 4iti i ne napiwu nikakuju ssilku ja uze nemogu ja 4asto igraju utrom a ne gde naroda netu tolko u vas,,,pozalusto admin

Edited by zentos1990
Link to comment
Share on other sites

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: L-BeasT

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Zeka[T]1on

BAN] Iemesls banam: reklama

BAN] Bans uzlikts pirms 58 dienam 23 stundam 45 minutem 4 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

Admin ja tebja umoljaju razbanj menja ja na etom servere nigogda ni4e nesdelaju nerazrewonnogo,,,, pozalusto razbante ja nikogda na etot server nevklu4i ne 4iti i ne napiwu nikakuju ssilku ja uze nemogu ja 4asto igraju utrom a ne gde naroda netu tolko u vas,,,pozalusto admin

Admin ja serjozno o4enj zaleju 4to spamil na vawem servere ija vas umoljuju i es4e raz prowu unban 85.254.151.174 umoljaju u menja ban uze 58 dnej ja bolwe nemogu sad.gifsad.gifsad.gifsad.gif

Link to comment
Share on other sites

admini es zinu ka es esmu vajnigs un ka es biju kludijes, es nekad vairs ta nedariwu es jus loti prasu jus cienijami admini, eti 58 mne poidut na urok , ja spamil svoj server 1 sek i mne bil bani vse ravno eto bil ne cs, ja o4enj sozaleju 4to ja spamil ja ispravljusj admini!!! sad.gifsad.gifsmile.gifunsure.gif

Link to comment
Share on other sites

par reklaamu permanentos banus ir stulbi likt

stulbi ir kaut ko komentēt nezinot situāciju.

tik un tā man grūti iedomāties kas ir jādara lai dabūtu perm banu par reklāmu. tā ka beast varētu banu noņemt, ja vien nav vēl kas svarīgs sakāms.

Link to comment
Share on other sites

Tur čalīts šakumā tādu frāzīti izmeta ,ka čītus nekad nav slēdzis gignā.Ko tas kungi nozīmē ????? Tas nozīme ,ka čalīts tomēr ar viņiem niekojas citur + vēl klāt tā viņa ņaudēšana ,kas vien jau izklausās pēc kārtīga spamera.Normāls cilvēks ,ja viņš savu kļūdu ir sapratis uzrakstītu - Sori veči,vainīgs vairāk tas neatkārtosies.Un būtu ok.

Link to comment
Share on other sites

daļeji piekrītu koma[dzirciema] viņš varēja vnk. uzrakstīt ka atvainojas un nekad tā vairs nedarīs, bet tā vietā ierakstīja kādus 4-5 postus....no otras puses pārkāpums iespējams nebija tik nopietns lai uzliktu banu uz tik daudzām dienām

Link to comment
Share on other sites

nu admini pozalejte pozalusto menja jaze otsedel svojo pri4em ja nikogda nebudu 4iteritj na servere i spamitj nikogda nebudu ja ze vsetaki ne4iteril umoljaju vas moj nik budet k1n4!k mozete daze potom zamnoj vsegda sleditj, zzaltesj nadomnoj ja 4asto igraju utrom a vse servera pustije krome gign poetomu o4enj vas umoljaju uvozajemije admini

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...