Jump to content
GIGN Forum

Rights


Recommended Posts

Nitro znatj to znajut no accesom ne raskidivajutsja, zdi poka otvetit macho on tebe vsjo i objasnit... provodil bi ti bolshe vremeni na servere.. mozhet bitj playeri i nachali bi tebe davatj rec... no to cto ti pro i mnogije tebja znajut eto ne pokazatelj ctobi srazu dovatj access smiliez.de_1343.gifsmiliez.de_1343.gif

Link to comment
Share on other sites

pozitivie/negativie faktori saja visa ir:

1. paskatoties laiku, kad vins pieregojas foruma un paskatoties vina postu skaitu var spriest, ka puisim nav hroniska verbala caureja.

2. mazliet negativais taja pasa ari ir tas, ka puisis varbut nemaz tik biezi neparadas GIGN majaslapa un ari serveri zem nika nitrogen (kuru vins pieteikuma aizmirsa uzradit) @ GIGN kaut ari atceros, ka pirms negadijuma ar veco serveri, vins speleja diezgan biezi.

3. pozitivi ir man ta liekas, tas, ka ar vinu nav bijis Ipasu problemu speles laika.

4. esmu vairak pozitivi neka negativi noskanots

Link to comment
Share on other sites

soglasen 4to adminov mnogo, no delo ne v ih koli4estve! oni zhe ne vse vremja na servere (preved denja) ochen' chasto igraju i nekomu kicknut' chela so speedom ili aimom, kotorij naglo ubivaet cherez steni... a takije situacii bivali ne raz, osobenno vecherom.

Link to comment
Share on other sites

da soglasen, adminov inogda nebivajet, no takzhe nesoglasen s tem, cto ih nebivajet vecerom.. sam licno igraju vecerom i pomimo menja igrajet esho kuca adminov. takih kak bucher, blood, allwort, i t.d esli vseh perecisljat to oduretj mozno... ja protiv necego neimeju.... eto reshatj ne mne... smile.gif pobegaj esho nemnogo na servere i togda mozhet mnozestvo adminov dadut tebe rec tak kak opit u tebja estj i skill tozhe... thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

nu itka sakarigs geks, bet ari atceros to gadijumu ko pulkvedis teica, man liekas ka tas pat bij gandriz pirms 2 gadiem, geks prasija slotu, tad it kaa galaa iedeva un tad jau pavisam driz pec tam worms tur piekjeera ka kaut kad kadi vairaaki geki gaja ar vinja niku vienlaicigi iekshaa un mainija nikus (nu tjipa izmantoja slotu yo smile.gif ) man leikas ka vinsh no kluba speleja ( ja nemaldos)! nitrogen taa ir? bet nu tas atkariigs tani situaacija vai vinjam passu uzzinaja vai vinsh deva saviem chomiem! un mosh tagad no maajaam kapaa! ka ir?

Link to comment
Share on other sites

nu itka sakarigs geks, bet ari atceros to gadijumu ko pulkvedis teica, man liekas ka tas pat bij gandriz pirms 2 gadiem, geks prasija slotu, tad it kaa galaa iedeva un tad jau pavisam driz pec tam worms tur piekjeera ka kaut kad kadi vairaaki geki gaja ar vinja niku vienlaicigi iekshaa un mainija nikus (nu tjipa izmantoja slotu yo smile.gif ) man leikas ka vinsh no kluba speleja ( ja nemaldos)! nitrogen taa ir? bet nu tas atkariigs tani situaacija vai vinjam passu uzzinaja vai vinsh deva saviem chomiem! un mosh tagad no maajaam kapaa! ka ir?

imenno tak, zawol na PUB s kluba... i potom nachalis' prikoli s nickom smile.gif

eto bilo, ja etogo ne skrivaju i WORM eto pomnit (nadejus') on pomenjal pass i vse vstalo na svoi mesta rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...