Jump to content
GIGN Forum

"atmiņas"


sulik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu tā.. Saņēmos uzrakstīt savu stāstiņu, jo nostīdamies visas Prison Brake sērijas ( 22 sērijas, nepacietībā gaidu nākamās, jo seriāls ir ideāls... ) nevaru neko citu izdomāt, lai es beigtu stresot! Tas sākās, kad es 7 gadu vecumā sāku dzīvot pie omes un es tur gribēju sadraudzēties ar kādu, jo nebija ko vienam darīt un tādēļ es staigāju pa rajonu

10cms.giflaugh.gif Pirmo gadu es vislaik ar savu bērnudārza draugu braukāju ar riteņiem un tā es viendien iepazinos ar Slepkavu smile.gif Nu un mums tur pie veikala "RIMI 4.gif " atvērās klubs 4F! Par to, ka bija atklāšana cena bija Ls 0.20 stundā 10cms.gif . Un atceros kā Slepkava man iemācīja spēlēt cs... Tad es parādīju vienam citam draugam un mēs vislaik kopā gājām lanā spēlēt un tad atkal Slepkava parādīja mums serveri nox un piereģistrējušies tur mēs visi tur spēlējām un tā mūsu skills auga smile.gif Tad pēc nezinu cik ilga laika parādījās war3 mods.. Nu tad arī GIGN, ja nemaldos war3 mods arī bija. Netikdami iekš nox gājām gign. Mans gign nick bija vienmēr xXx, un tā es spēlēju vislaik GIGN, jo pārsvarā visi serveri ir daudz leimīgāki nekā GIGN. Nu un tā tas viss ir līdz šai nebaltai dienai...

P.S Prison Brake RLZ

Link to comment
Share on other sites

aj, nu datorspeeles es speeleeju... aj... nu kopsh dziljas beerniibas, domaaju kaados chetros gados uzspeeleeju kaadu pirmo reizi uzspeleju to speeli, kur jaatrod tie divi vienaaadi kluciishi un kaut kaadu tetri laikam, un tad jau naaca lielaakaa dalja klasiskaas speeles, tims, transport tycoon, warcrafts, age of empires, comand & concquer, hereos utt...

un par cs, saakumaa mani klasesbiedri bija aizraavushies ar to speeli, es vislaik domaaju, ka kaut kaads suuds (man tajaa laikaa nepatika shooteri, biju strateghisko speelju fans), bet beigas vinji mani tomer pielauza aiziet uz skolai preteejo interneta klubu "Maraals" un uzspelet, nu saakumaa ne tik ljoti patika, bet tad majas nolaadeeju, saakumaa nezheeliigi tizli speeleeju, bet nu ar laiku ierubiijos, atradu savu serveru (cs.dtcom.lv), kuraa arii pavadiiju daudz laika, tad kaut kad, kad bija apnicisi dtcom 6vs6, atradu gign un saaku spelet, sakuma likas, ka kaut kaads botu serveris (jaatziist, ka saliidzinot ar dtcom, te speleja vajaki speletaji), bet man par lielu prieku sheit bija daudz latvieshu un tadelj ar paliku sheit...

Link to comment
Share on other sites

Pie visa vainiigs radlers mad.giflaugh.gif

Speeles speeleet saaku kaados ~ 6 - 8 gados? Neatceros. Katraa zinjaa speeles, kuras man ieraadiija radlers, bija dazhaadas. Bet tur par vinjaam nav daudz ko staastiit. Labaak pastaastiishu, kaa saskaaros ar cs.

Pirmo reizi par cs laikam padzirdeeju, kad dzheki pagalmaa (radler, ep1dem1c, sharpys laikam arii, par rcn (aka recon) gan nezinu..vinjsh laikam nee, un varbuut veel kaads, kuru neatceros.. aa man liekas Stasis arii, tikai taadu juus nezinat - nu katraa zinjaa jaajautaa radleram) gaaja uz interneta klubu speeleet CS. Mees, paaris meitenes, nezinaajaam, kas ir cs. Kad es radleram jautaaju, kas ir CS, vinjsh teica, ka tas ir cyber sex sad.gif (laugh.gif). Protams mees neticeejaam. Neatceros, vai vinji mums toreiz taa arii pateica, kas cs iisti ir. Nu katraa zinjaa kaut kad tad veelaak paarvaacos uz vaaciju (radlers jau laicinju pirms manis tur dziivoja). Tad redzeeju, kaa radlers speelee cs. 1.5. Kaut kad, nezinu kaadaa sakaraa, radlers man teica, lai pameegjinu. Es protams no saakuma teicu: " Nu nee, kur tad es, meitenes cs nespeelee!" Bet kaut kad tomeer pameegjinaaju. Tas bija tad, kad GIGN paargaaja no 1.5 uz 1.6. Pirmo reizi speeleeju gign cw serverii - radlers visu paraadiija. Atceros, ka ienaaca kaut kaadi dzheki (atsaucaas kuri, ja atceraas smile.gif ) un radlers veel vinjiem rakstiija, ka speeleeshot vinja maasa, lai taa maigaak shaujot (nu labi, es neatceros, ko iisti radlers vinjiem teica, bet to, ka es speeleeshu, jau nu tochna). Aa, starpcitu, tas bija iceworlds, ja pareizi atceros. Man liekas peectam mape tika nomainiita uz dust2. Aa, un es veel domaaju, kaadu niku lai njemu. Uzliku kaut kaadu tur galiigi kreiso niku (man pat liekas, ka es uzliku niku "idiote" (nu baac, kapeec neatceros)), bet radlers teica, kas es galiigi esot, lai njemu normaalu niku. Nu tad taa noleemu, ka njemshu to pashu niku, kas man bija visur liidz shim - anfisa. Nu katraa zinjaa man cs iepatikaas un paldies (vai arii ne-paldies (kaa to njem)) radleram, ka iemaaciija man speeleet.

P.S Bik gari sanaaca, slinkums paarlasiit, taa kaa atvainojos jau ieprieksh par kljuudaam un neskaidriibaam.

Link to comment
Share on other sites

Es pirmoreizi ieraudziiju sho briinumu pie Braaleena maajaas , dzekam bija Pc un pirmo reizi , saaku speleet , tas bija laikam 1.1 counter'is un baigii speleejaam ar tiem botiem un bijaam riktiigaa staraa , tad naacaas braukt prom , bija ljoti zheel , jo tiktieshaam bija radusies jau savdabiiga atkariiba , tad mums pie maajam ( pljavniekos ) atveera internet kaveijniicu ar 40 datoriem un aaa , biju taadaa staraa , katru sestdienu ar braaliiti kopaa ceelaamies un skreejaam speleet , kameer mmma maajaas guleeja , bijaaam riktiigi prieciigi un veel mekleejaam serverus > internetservers un tad ja abiem negaaja viens serveris mekleejaam kursh iet .. Atceros laikam tad speleejam slavenajaa cs.nox.lv un veel kkaados serveros , shaa bilde man ir palikusi atminjaa un sirdii user posted imagesmile.gif

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

awwww, cik aizgrābjoši smile.gif

sāku spēlēt tikko kad parādījās 1.5 versija. atceros, ka toreiz man mājās bija tikai PS1, par PC vispār neinteresējos. tad kādu dienu, kad bija rudens brīvlaiks (nu zinat skolā ir tāds 1 nedēļu garš brīvlaiciņš) viens skilled paciks no klases (viņš jau tad nopietni bija aizrāvies ar cs) aizcināja nāks uzspēlēt mani un vienu manu draugu. nu ok, piekritām, sak' jāizmēģina kā tad tur ir uz tā nezvēra (datora) spēlē spēlītes. pirms tam tikai cik biju saskāries ar datoru, tad pie sava labākā drauga mājās spēlējam GTA1 smile.gif

diena bija apmākusies un mēs visi satikāmies kkur ap 11:00 pie "Datoru Pasaules" uz Valdemāra ielas. gājām iekšā un skilled'otais paciks paņēmā 2 kopjums blakus (man un sev) un mans draugs atsevišķi, bet tajā pašā zālē (tur ir 2 zāles). tas tika darīts ar nodomu, jo mans draugs jau bija iepriekš spēlējis cs, bet es nebiju, takā man vajadzēja ar kādu sēdēt blakus, lai parāda visu. pogas tur kkā man salika, atceros, ka viņš man prasīja kuru pogu gribi izmantot ieroču pirkšanai, bļa nav ne jausmas, man vienalga ( es atcirtu) un viņš teica, nu tad būs "B". es pastījos uz "B" un redzēju, ka tas taustiņš ir visnobružātākais, sapratu - visi izmanto "B" pirkšanai smile.gif

karte bija 16fighters (karte ar vienādām pusēm un katrā pusē augsts tornis) un protams mēs 2vs1 pret skilled paciku. kāsām jau pamatīgi, bet kkā cīnījāmies. atceros kā viņš ar awp mūs pownoja, vienk likās ka viņš ir neriks.lv

pēc tām dažām stundām mēs laiku vēl pagarinājām, tad vēl un tā mēs tur nosēdējām līdz kādiem 16:00, ejot laukā no Dē-Pē (tā mēs saucās to e-salonu) es sajutu tādu sajūta (bļa grūti aprakstīt), ka vajag vēl un vēl, man tā spēle nereāli iepatikās un kopš tās dienas mēs bieži gājām pēc stundām uz kādu stundiņu-pusotru uzspēlē counter strike. vēlāk arī no rītiem, kad nebija agrās stundas gājām spēlē, bija jautri, jo spēlējām pa lanu savā starpā!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

man ar viss sakas Dee Pee(slow savejais smile.gif ) aizvilka klasesbiedri un atceros labi ja to ka meginaju iet ar cilveku kurs bija beigts un noladeju stulbo klavieri par to ka vina nedara ko gribu evil6.gif talak jau sakam saukt parejo tautu no skolas un ierecam par viniem jo bijam pr00 smile.gif taja laika man milakais ierocis bija mp5 taja laika 3-1. maceju vinu nopirkt veselas 3 sekundes 10cms.gif - labakais klase. TIKAI ja bija 16000$ tad pirku 4-4 kuram 1-3 versija bija tads kruts temeklitis. es butiba biju taupigs cilveks un ja bija zemak par 10000$ brunas nepirku smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Hmm, tā kā īsti nav ko darīt, tad iepirdīšu savējo ar smile.gif

Sākās tas viss ar to, ka pirmo kompi man nopirka 2001. gada Ziemassvētkos. Pirms tam jau kādu gadu vai divus biju playstation atspēlējies un toreiz man topā bija dažādas sporta spēles. Pirmā datorspēle man bija NHL 2002, vēl toreizējais datormeistars man uzinstalēja kautkādus foršos džipiņus un maybe vēl kautko, bet es tagad īsti neatceros. Tā kā neta nebija un nebija arī iespēju pieslēgt, arī visi draugi īpaši ar staigāšanu uz datorklubiem neaizrāvās, tad tik pirku bērnu pasaulē pa piečuku lētās datorspēles un mājās rukāju. Tad, visticamāk, 2002. gada vasarā, braucot mikriņā mājās, satiku draugu (tagad zem nika SheYn smile.gif ), kurš man pastāstīja, ka iepriekšējā dienā nopircis baigi foršo spēli. Tur esot 2 komandas - teroristi un policisti un esot jānošauj pretinieku komanda. Esot dažādas kartes, viena no foršākajām esot Itālija, tur varot arī ķīlniekus glābt. Tas mani ieinteresēja, un kad viņš pateica, ka spēle ejot bez diska momentā devāmies pie viņa, laikam viņš sākumā man parādīja, kas tā par spēli un tad es gāju uz mājām viņu instalēt. Tas bija Counter-Strike 1.1 un laikam tajā diskā bija arī 1.3 versija. Tā nu uzliku to cs, kā arī man tika ierādīts, kā pareizi jāpalaiž new game, lai būtu arī boti. No sākuma spēle baigi aizrāva, šaudījos kā nelabais, taču pret botiem ātri apnika. Tad vēl nezināju, ka arī internetā var spēlēt. Pamazām CS manā spēļu hierarhijā ieņēma tādu pašu vietu, kā citas single player spēles (tās pašas NBA, NHL, NFSU u.c.). Par CS neaizmirsu, taču spēlēju diezgan reti, un, ja spēlēju, tad tikai cs_arabstreets vai as_tundra (kur vienmēr gāju pa T smile.gif ). Tā nu laiks gāja, šo to jaunu CS pasaulē arī apguvu, taču tāds nūberis vien biju. Tad, vēlāk SheYnam ievilka netu un es gāju pie viņa skatīties, kā viņš onlainā bliež. Laikam kompakts tas bija, kur viņš spēlēja. Tā bija jau 1.6 versija. Kad skatījos, baigi gribējās pašam arī spēlēt onlainā un pēc ilgas dīkšanas, 2004. gada jūlijā man mājās tika ievilkts pdsl smile.gif Tad arī nopietnāk sākās manas CS`era gaitas iekš cs.mafia.lv. Ziemā aktualizējās čītermānija un par cik uz mafijas bija maz adminu, tad tur spēlēt kļuva garlaicīgi, taču tas laiks sakrita ar laiku, kad man sapisās kompis. Pēc aptuveni 3 mēnešiem tika iegādāts jauns un domāju, kur lai iet spēlēt CS, jo mafija nebija kļuvusi ne par gramu labāka (čīteru ziņā) un drīz vispār nomira un izdomāju, ka tā kā tieši ap to laiku pienāca GIGN reborns, tad varētu spēlēt GIGNā un te nu es esmu smile.gif

Sorry, ka tik gari, bet es laikam nemāku īsi izteikties smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tā... dators kā tāds mani interesēja jau kopš kādas 2. klases (1997), kad vienam reālam loham klasesbiedram , kurš dzīvoja manai mājai pretī , nopirka datoru. Dien dienā es klasesbiedru skaldīju , bet , kad jutu , ka gribu uzspēlēt kompi , tad biju baigais draugs. Gāju pie viņa spēlēt Starcraft , kas tolaik likās nereālākā spēle, kā arī boulingu , kas man patika visvairāk.

Pirmā pieredze ar LAN man bija apmēram ap to pašu laiku. Mamma strādāja darbā , kur visi datori saslēgti savstarpējā tīklā. Tad vienu dienu , viņa mani ar brāli paņēma līdzi sev uz darbu , tik neatceros kāpēc. Viņai tīri forši darba kolēģi piedāvāja mums uzšaut ar brāli kādu nopietnāku spēli , nevis solitaire , kas bija vienīgā ko pats mācēju palaist , tā spēle bija DUKE NUKEN (vai kkas tamlīdzīgs) , spēle bija vnk graujoša. Jau tajā pašā vakarā , atbraucot mājās , sāku činkstēt mammai , ka vajag datoru , un redz , pēc gada arī dabūju ! 400hz celeron ar 64 ram un 32 video , kas tajā laikā bija graujoša kaste. Internets man nebija , bija jāspēlē parastās spēles. Pirmā un vienīgā spēle , ko spēlēju pirmos pāris mēnešus bija NHL 99 , kur es NOSPĒLĒJU 5 SEZONAS pats , kā arī PIERAKSTĪJU VISUS REZULTĀTUS atsevišķā kladē , par ko man bija liels prieks. Tad , katru gadu līdz 7. klasei pirku jaunos NHL un tik dragāju , lai gan jau šie sāka pieriebties. Protams , rāvu wolfenshteinu , gta , otro kompis jau nevilka...

5. klasē mainīju dzīvesvietu , bet dators palika vecais. Interese zuda , pāris dienas pat iztiku bez tā... aizrāvos ar cartoon network , kuru man pieslēdza , jo vecajā dzīvoklī , redz, nebija .

Tad iestājos pirmajā ģimnāzijā uz 7.klasi , sencis man par prieku nopirka datoru , 7.klases novembrī , kurš man vēl ir šobrīd. Uz jauno gadu arī dabūju internetu. Par tādu CS biju tikai dzirdējis , vecie klasesbiedri teica , ka esot reāla spēle , bet es tik atteicu - veca spēle , nekas interesants.Tad brālis no drauga dabūja CS 1.5 disku. Nu ko , bija jānomēģina. Iegāju www.google.lv un ierakstīju meklēšanā Counter strike , tā arī atradu pirmos serverus. Spēlēju pirmo vakaru kādu stundu - apnika. Vēlāk , kad spēlētprasme auga , sāku aizrauties nopietnāk. 7. klasē arī ar jauno klasesbiedru aiz neko darīt aizgājām uz poligonu , uztaisījām serveri ar 10 spēlētājiem ar karti fy_pool_day . Tad es aizrāvos , sāku šaut riktīgi. Nedēļā gājām ar klasesbiedru uz poligonu vai eliku kādas 3 reizes nedēļā. Klasesbiedram mājās nebija internets , man gan - varēju audzēt savu skillu. Paralēli trenējos arī hokejā , kur arī gāja viens baigais CS pro - hawk (iistais) , gign sabiedrībai zināms kā mice. Sadraudzējos ar šo , viņš paņēma mani pirmajā klanā , iepazīstināja ar mIRC , un sākām biežāk piestaigāt uz eliku - tas likās jautri.

Paralēli tam , spēlēju arī mājās , meklēju labākus serverus. Sākumā nebija neviens konkrēts serveris , kurā spēlēju , tad atradu cs.reality.lv , kur arī bija reģistrācijas sistēma. Tas nobruka , meklēju citus , līdz atradu gignu. Foršs serveris , iepatikās uzreiz , jo bija daudz latviešu , nevis kā citos serveros , tik vieni krievi . Patika šī atmosfēra , cilvēki , tāpēc arī vēljoprojām esmu te smile.gif

p.s atvainojos par teksta logjisko izkaartojumu , kaaa arii par kluudaam , diezgan miegains esmu

Link to comment
Share on other sites

nez... cik atceros savu nerika sākumus , tad bija 8. klase q2, un tad Unreality aka Marts aizveda mūs uz nerika tusu vietu Veco Kvakeri un tur arī iepazinos ar cs`u.. tad uzreiz ievilku netu sev mājās un sāku un apollo, 4tus un noxa spēlēt ... un tad arī nāca gign ... gign ... mājas ... mīļās mājas ...

Link to comment
Share on other sites

Es saku spēlēt "Duke Nukem" kādā 1998. gadā, tā arī bija mana pirmā pieredze ar šāda tipa spēlēm. Vēlāk jau pārgāju uz Doom, un tad uz Quake. Tā es spēlēju viņas pāris gadus.

Counter-Strike seju es pirmo reizi ieraudzīju pēc 2000. gada (precīzi atcerēties vairs nevaru), un tas bija pie drauga, versija manuprāt bija 1.3. Protams tolaik interneta nebija man pieejama (tikai iezvanu pieeja, bet pie kuras mani tik un tā sencis nelaida), tādēļ atlika spēlēt kontru ar podbotiem. Tolaik mana mīļākā mape bija cs_italy (tagad man viņa riebjas). Tā es ņēmos ar tiem botiem vairākus gadus.

Tad pienāca pauzes laiks, kad kontru vispār nespēlēju, un atsaku es kādā 2004. gadā un tad visbeidzot interneta (serveri ir bijuši daudzi un dažādi).

Personīgi es pa klubiem vispār neesmu staigājis, vienīgi 1. reizi mani draugs uzaicināja pievienoties un es neatteicu. Īsumā tas varētu būt stāsts kā es nonācu līdz kontrai.

Link to comment
Share on other sites

Hah, es interneta klubaa (pietam kaut kaadaa klubaa Juglaa, pirms vairaakiem gadiem) savaa muuzhaa arii esmu bijusi tikai vienu reizi, un taapat cs nespeeleeju laugh.gif, vienkaarshi draudzene gribeeja, un taa mees aizgaajaam smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

TAS notika kautkādā HVZ klasē, kad draugi skolā saka runāt dīvainas lietas par tādām lietām kā I-neta zāle. Sākumā tam nepievērsu uzmanību un man bija pilnīgi vienaldzīgi, jo man bija mājās ZILITON kur varēja maukt Tanciņus...

Mans Onka (par daudz gadiem vecāks par mani) strādāja (un strada tur velšobaltdien) par par projektētāju kautkādiem medicīniskiem šitiem, un pie viņa es pirmoreiz ieraudzīju datoru - taipašā dienā es iepazinos ar spēli Bīves un bathed, katrā ziņā bija cool - āā un dos spēlīte "baunce" ar bij COOL

Karoč - dienu dienā man nācās klausīties no paziņu loka, ka imantā ir atvērusies i-neta zāle (BLAKUS RīGAS SILTUMA ēKAI-sarkanā divstāvu ēka).Visi gāja tur spēlēt, bet man likās baigi tālu un slinkums bija iet tādu gabalu.

Vienu dienu sadūšojos un aizgāju - visur pārsvarā spēlēja HL, bet man tā spēle nepatika, jo 1. biju noobs - 2. Visi kautkur nesas un skrēja, karoč vis notika baigi ātri (queiks man ar nepatika tieši šā paša iemesla dēļ)

Tad pēc kāda laika parādijās jauna zāle (pretī 41 VSK) zem nosaukuma LINK - tur es pirmo reiz iepazinos ar CS - un man šitas marazms patika daudz vairāk nekā pārējie. Sākumā problēmas sagādāja atpazīt Terus no CT, bet ar laiku vis sāka iet kā pa sviestu...

Hmm pirmie serveri - hl.latnet (lidz saka uz viņa parādīties čītoki), tad parvācāmies un svnet.spils.lv un svnet.spils2.lv

Kad lin zāle sāka palikt arvien kriminālāka aptvērām ka valdemāra ielā ir cool pagrabiņš 4F - patika tumšā telpa ar tumšajiem kompjiem - sākās NOX. ēra ar PUNKbuster - Tur (ja atmiņa neviļ) bija arī sarunāta strelka ar CYKĀM, bet viņiem kads neatnāca, vai kas tāds, karoč pirmais CW mums nenotika biggrin.gif - atceros tik ka suļikans sēdēja aiz muguras man - un blakus viņam kautkāda vecene blieza CS ne sliktāk par mani...

Tad kad pagrabs sāka pagrimt (peles izdrāztas) ausis labi ja šur tur bija - krēslu atsperes spraucās pakaļā, tad atradām 4F uz brīvībenes, kurš bij svaigs un jauks - laigan kautkas viņiem bieži vien notikās ar kompjiem (tieši ar cs), tapēc atri sāka tā zāle krist uz nerviem.

Nākamā neta zāle bij pie tā parka...vo atmiņa neatceros - zālei blakus bij apbedīšanas birojs un izkārtne "mūža māja" izskatījās kā viņu - tādēļ arī iesaucām to zāli par mūža māju - tajā vēl ņēmās Spoks (ja nemaldos, tad arī viens no kādreizējajiem cyku klanabiedriem)...

Nu un kad atnācu no armijas, tad jau iecienīts palika POLIGONS un cs tikai un vienīgi uz GIGN

Eh ku jauks nobeigums...vai nebija skaisti

Link to comment
Share on other sites

Te nu mans story biggrin.gif

Kad man bija pieci gadi(1987), vasaras pavadot Saulkrastos biju aizgājis pie drauga ciemos un viņa vectēvs nocēla no skapjaugšas dīvainu melnu kasti ar grozāmiem kloķīšiem. Pieslēdzis pie milzīga melnbaltā tv smile.gif deva mums iespēju apskatīt un pat paspēlēt neticamo brīnumu. Jā tas bija PONG !!!!!111neo. Pirmajā brīdī man tas likās absolūti neticami un aizraujoši smile.gif Ja izdevās vinnēt es jutos visvarens un cēlu degunu debesīs. Diemžēl vinnēt drauga vectēvu neizdevās, pie rezultāta 0:15, iekšēji raudot, bet neizrādot to uz āru, bēdīgs devos mājās. Kaut kāds PRO viņš bija...

Pāris gadus vēlāk (1989-1991) Elektroniskos brīnumus baudīju pie sencīša darbā. Ujj kas tie bija par priekiem! smile.gif Uz krievu eļektroņikām bija visi tā laika grāvēji: Paratrooper, Digger, Popcorn, Arkanoid, Tetris, un ūbergrāvejs ? Prince of Persia. Es tajā laikā spēles grupēju pēc izmantojamo pogu daudzuma, ja vajadzēja izmantot vairāk par 3, tad tas nebija priekš manis. Tā nu es tur pavadīju vairākus gadus pie arkanoīdiem un tetriem. Kā spilgtāko atceros reizi, kad sencis parādīja kā iziet Prince of Persia no sākuma līdz beigām. Biju absolūtā starā par skaistajām cīņām, par momentu, kad no slazda izglāba princeses sūtīta pelīte, kad vienā no pēdējiem līmeņiem vajadzēja spert soli pa solim virs bezdibeņa un zem kājām parādījās tilts. Absolūtā laime kad tika uzvarēts ļaunais Sultāns un izglābta princese smile.gif

Ap 1994. gadu sanāca spēlēt datorspēlītes pie drauga muteres darbā!?! Tas bija konkrēts lol. Skats apmēram šāds: drauga mutere strādā, kolēģi nesā visadus dokumentus šurpu, turpu, nu kr4 parasts biroja darbs, bet stūri sēž divi mazi gnīdas (citreiz pat trīs un pat četri smile.gif ) un spēlē jau nākamās paaudzes DOS spēles, tādas kā Supaplex, Dangerous dave, Wolfenstein 3D, Simcity un pat pirmo Mortal Kombat ar visu skaņu smile.gif

1998. gadā jau gāju 10. klasē, un te nu arī sākās pirmās spēles grupenē(multiplayer). Informātika mums notika kaut kādā iestādījumā pie centrālās stacijas, un tur bija makintoši un IBM. smile.gif Ja atnāci ātrāk un apsēdies pie IBM, tad varēja arī kaut ko uzspēlēt. Tā nu ļoti minimālās devās, bet dažreiz sanāca uzspēlēt quake un descent ar klasesbiedriem, neskatoties uz to, ka tas bija aizliegts. smile.gif Ja apsēdies pie makintoša labākais ko varēja izdarīt, bija kaut ko pazīmēt smile.gif

Jau nākamajā gadā mums skolā(R3vsk) atvēra datorklasi! Jēē! Tā nu normāliem skolniekiem nedēļā bij 2 informātikas stundas, man 10 smile.gif Te nu uz nebēdu tika spēlēti quake, warcraft2, nedaudz unreal un citi sūdi. Visi quake rāvām uz bultiņām, jo pele nebija paredzēta. Kad viens klasesbiedrs kaut kādā veidā tomēr uztaisīja, ka var spēlēt ar peli, mēs bijām tā pieraduši pie klavas, ka mums spēle ar peli likās tizla. smile.gif Bet nu šis ar peli mūs tā grāva, ka nekas cits neatlika, kā sākt spēlēt ar peli. Togad man senči izraka kaut kur ļoti vecu kompi (P100 16MB ram 430MB HDD, kurš vel tagad ir dzīvs smile.gif ). Uz tā nu aktīvi programmēju QBasic, biju pat uzprogrammējis tetri smile.gif Tika iziets Diablo, warcraft 1 un 2, man bija vairāki diski ar ?vecajām gāmēm?

Pēc vidusskolas beigšanas (2000) parādijās jau jaudīgāks kompis un arī interneta pieslēgums. Tā nu man sākās MMORPG ēra. Stundām tika atsēdēts pie Tibia un Ultima online, un vēl daudzām citām vienspēlētāja spēlēm, kā Diablo2 un citiem tā laika grāvējiem. Rokās nonāca arī kaut kāda žurnāla demo disks ar counter-strike beta7.0, bet kaut kā neuzinstalēju un palaidu garām. Pašu cs, jau 1.0 versijā redzēju Valdemāra ielas ?Datoru pasaulē?, bet daudz spēlēts netika, jo man neviens paziņa nespēlēja. Tā nu sanāca, ka kontru sāku mājās spēlēt tikai no 1.3 versijas. Bet nu kaut kā galīgi neaizgrāba, un NOX un vēlāk Kompaktā dzīvojos pa tabulas lejasdaļu. Kad Saulkrastos atvērās internetzāle mani draugi arī sāka spēlēt un mums pat radās klans ar nosaukumu Smith & Wesson. Lai nu kā, bet mums bija tikai viens cw smile.gif Bet viss notika ļoti grandiozi ? Rīgā, elikā tika izīrēta VIPene lai varētu blakus sēdēt un reāli močīt. smile.gif Bet tā kā pieredzes mums praktiski nebija pret kaut kādu Talsu komandu tika piedzīvots zaudējums. Laika gaitā S&W pārtapa par RelaX un tika spēlēts kompaktā, bet pamazām tas cs apnika un neviens vairs nespēlēja.

Tā nu 2003. gada novembrī uzgāju reālo cs lapu GIGN. Laigan sākumā reti ko iepirdu forumā, un šad tad tikai uzspēlēju, vēlāk kad GIGN nogāja pa pipelēm paliku aktīvāks forumā, bet pēc atdzimšanas esmu aktīvs community members smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Viss sākās 5. klasē, kad mani pirmoreiz klasesbiedri aizvilka uz datorsalonu "BELAT", kurš atradās netālu no manas skolas(Rīgas Valda Zālīša pamatskolas) un viesnīcas Latvija. Iegājām piepīpētajā datorsalonā un paņēmām datorus uz stundu, kas maksāja 0.60Ls. Tā kā es neko nerubīju, draugi visu izdarīja manā vieta(t.i iegāja cs, salika kontroļus un iegāja serverī), un mēs sākām rubīt LAN`ā. Mana pirmā karte bija jeepheton vai kā tur. Atceros tikai to, ka pēc pirmās stundas pilnībā neko nerubīju. Kkādi free locki, kkādas kameras.. Tad nedēļas laikā apguvu pamatus, un vien dien BELAT`ā ieskrēja mani paralēlklasesbiedri, kuri aizelsušies man teica, ka ir atvēries jauns datorsalons, tepat 10 soļu attālumā - "Poligons" 20.gif. Poligons bija vnk lielisks, jo :

1) Viņā bija vairāk pa 50 datoriem

2) Dators stundā maksāja 40 santīmus

3) Mani piesaistīja datorsalona dizains un zilās, un zaļās lāzerlampas

Tā nu es sāku kačāt skillu poligonā, dažreiz kopīgi bastojot stundas ar draugiem, dažreiz pavadot datorsalonā līdz 7 stundām wacko.gif (kas notika diezgan bieži). Un tad mēs ar vietējiem džekiem izlēmām spēlēt vienā klanā [X-treme] cool2.gif. Tā mēs iekarojām kompaktu, cik atceros, es bieži pārbaudīju psychostatus, un vienreiz sevi ieraudzīju 1. lapā(kaut kādā ~90 vietā new_shocked.gif). Un tad es sapratu, ka skills ir audzis nepajokam;) .

Pienāca diena, kad šajā cs pasaulē es ievilku Jurko, kurš jau bija satrenējies šaut skolā, dragājot quake un UT. Tā mēs kopīgi močijām uz poligonu kopā ar viņa draugu Vadjiku a.k.a empty, kurš tajā laikā diezgan pieklājīgi šāva.

Un kā tad var aizmirst tādu poligona simbolu kā Sternwolf(40 gadus vecs cs play`a 4.gif), kura vārdu krājums bija vnk apbrīnojams.

Citēšu nelielu dialogu no Jurko un Sternwolfa sarunas iekš poligona

Jurko : Bļad šara Sternwolf1111111

Sternwolf : Šara tev biksēs!

ROFLMAO man vēl šobaltdien nāk smiekli. images2.jpg

Skolā arī sanāca nedaudz uzšaut. Tikai skolotājs Šuba mums neatvēlēja tam daudz laika.

8. klasē mums senči uzdāvināja jaunu PC, un drīz vien tika arī ievilkts nets, un tā nu viss turpinās. smile.gif

EDIT: Ceru, ka Jurko arī kaut ko uzrakstīs par atgadījumiem poligonā, jo tādu bija daudz un viens pārspēja otru. 40.gif

post-6-1149110880.jpg

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Es ar varu ko uzrakstīt par poligonu...

Kārtējo nakti ejot uz poligonu tika uzlikts klubam unbans, lai es varetu paspēlēt ar bračku un citiem čomiem pa nakti GIGN'ā (banu atpakaļ parasti metām ejot prom).

Tātad parasti sēdējām pie kompīšiem no 28 lidz 33 (ja atmiņa neviļ), tieši tai fočenē gar to sieniņu ar zīmēto beibi un pretīm.

Mēs mierīgi spēlējam cs iekš GIGN vis i ok izklaidējamies dzeram aliņu, te pēkšņi visiem kiks - pirksti automātiski konsolē ieraksta retry, bet tavu brīnumu parādās "tev ir bans - WH..utt". Pa naktīm tur cilvēku ne pārāk daudz atlika tik piecelties un parlaist skatienu apkārt kā pamanījām aiz mūsu sieniņas otrā pusē sēdošus divus kretīnus runājam par CS - Es piecēlos no sava siltā krēsla un piegāju viņiem klāt un ar savu draudošo skatienu un pēc iespējas biedējošāku balsi un vaicāju: "cs spēlēji?" - šis tik pamāja art galvu, es atkārtoti vaicāju:"GIGNĀ" - šis tikpat stulbi pamāja ar galvu

Tad vēl pienāca bračka vai Dzenis (neatceros) bet es pateicu skarbi, rupji un saprotami - "vēlreiz pieķeršu čītojam ģīmi izšķaidīšu"

Atiecīgi bij uztaisīts zvans ******* un bans noņēmts. No rīta ejot prom tos džekiņus nemanīju, laikam aizlaidās.

Link to comment
Share on other sites

Jau nākamajā gadā mums skolā(R3vsk) atvēra datorklasi! Jēē! Tā nu normāliem skolniekiem nedēļā bij 2 informātikas stundas, man 10 smile.gif Te nu uz nebēdu tika spēlēti quake, warcraft2, nedaudz unreal un citi sūdi.

Laimiigais sunis, tagad vispaar uz tiem datoriem neko instaleet nevar, kur nu veel par speeleeshanu runaat confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Tad vēl pienāca bračka vai Dzenis (neatceros) bet es pateicu skarbi, rupji un saprotami - "vēlreiz pieķeršu čītojam ģīmi izšķaidīšu"

Atiecīgi bij uztaisīts zvans ******* un bans noņēmts. No rīta ejot prom tos džekiņus nemanīju, laikam aizlaidās.

āāāāā ržu ņimagu images2.jpg

labais, kad būs laiciņš uzrakstīšu savus piedzīvojumus poligonā smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Gribu atsvaidzinaat sho topicu, taapeec uzraxtiishu par savu unikaalo cs karjeru liidz shodienai.

Pirmo reizi cs 1.5 nevis speeleeju, bet pameegjinaaju pie drauga maajaas pret botiem, pirms vairaakiem gadiem. Pirmaa karte ko speeleeju bija cs_italy un otraa ja nemaldos cs_militia. Speeleejaam ar mazu gravitaati taa lai lido. Vienkaarshi prieka peec. Tad man likaas normaala speelee, ja nav ko dariit tad var paspeeleet. (Taa bija pirmaa reize kad saskaaros ar cs) Tad peec vairaakiem gadiem, proti 2005. gada Ziemassveetkos man uzdaavinaaja datoru. (Pirmo. Pirmstam speeleeju playstation) Un peec meenesha ievilka internetu. Uzreiz nesaaku speeleet cs. Un tad veel peec diviem meeneshiem man klasesbiedrs pavaicaaja vai es negribot cs 1.6. Es atbildeeju kaapeec gan ne, un vins man iedeva disku ar cs 1.6. Saakumaa kaadas divas nedeeljas speeleeju pret botiem. Un tad vienu dienu runaajot caur skype vins man pateica ka cs var arii speeleet internetaa. blink.gif . Es uzreiz piekritu un teicu ka gribu. Tad vins man pateica kur noka4aat patchu un cd. Noka4aaju un vins man pateica kkaadus ciparus, lai es vinjus kkur ieraxtot. Taa bija IP adrese smile.gif . Nu ieraxtiiju un paraadiijaas serveris. Pirmaa map ko speeleeju netaa bija kkaada deagle map. Laikam fixit_deagle. Nu kkas taads. Es vnk biju sajuusmaa kad speeleeju pret kaadu iiistu, dziivu, elpojoshu cilveeku nevis pret botu. Nu tad vins pateica veelvienu serveri un mees gaajaam speeleet tajaa. Un tajaa serverii bija mana miiljaakaa map cs_assault kuraa es pret botiem labi speeleeju. Domaaju nu buus forshi, zinu shito karti kaa savu kabatu. Saaku speeleet pie Ts un liidu iekshaa trubaa. Nodomaaju eh cik es gudrs tuuliit izliidiishu uz jumtu un visus apvaakshu (pret botiem man taa vislaik sanaaca). Bet nee, tur augshaa bija viens CT. Mans klasesbiedrs jau bija nomiris un vins man teica ka tur uz jumta staav viens, bet nee man jaabuut supervaronim un jaalien laukaa. Tas CT mani pamaniija un saaka man shaut. Es liidu atpakalj, bet vins taapat man traapija kautvai vins mani vairaak redzeet nevareeja. Taa es uzzinaaju ka caur sienaam, un priekshmetiem ar var izshaut. Naakamajaa dienaa ienaacu shijaa GIGN maajaslapaa un atradu forsho linku "Kaa pareizi jaaspeelee cs" Izlasiiju un pirmais ko ieraudziiju bija "Nekad nekempo". Taa atklaaju ko noziimee vaards kempot. Peec tam izlasiiju ka jaaizveelas ir biedeejishs niks kursh iedves citiem bailes. Tad man bija niks laikam vienkaarshi dare devil vai kkaa taa. Nu izdomaaju biedeejoshaaku Da+Re|De+ViL (Ir biedeejoshs ne?). Un tad man taa peekshnju pazuda internets uz nedeelju. Un peec nedeeljas atsaaku speeleet cs netaa. Un tad jau bija klaat vasara smile.gif Un kkad pa vasaru ja nemaldos iznaaca Gorillaz dziesma "Feel Good Inc." Un no shis dziesmas izdomaaju savu niku ''Inc.''

Ap to laiku paraadiijaas Oddisha muuviijs n00bs_are_g00d_these_days. Muuviju noka4aaju, noskatiijos un biju izbriiniits kaa var dabuut kadrus? Kaa vinjus var nofilmeet? Bet tas ir pavisam cits staasts kursh saucas "Inc. domaa kaa var uztaisiit muuviju"

P.S. atvainojiet par drukas kljuudaam, bet esmu nedaudz miegains un noguris.

Edited by Inc.
Link to comment
Share on other sites

Guest blody

Kr4 maacijos 4 klasee un ar draugiem kkur izlasiijaam ka ir taada speele cs un tipa baigi kruta utt un aizgaajaam uz i-net klubu 3D vai tipa togo kas bija pur4ikaa starp maajaam dziljaa pakaljaa ar 7 datoriem bet tas po... speeleeju 1.1 vai kko taadu un pa lanu visus shaavu nost ar divstobreni - iemaacijos palecienaa hs kaa njihuj , man pat viens krievs piedraudeeja pa purnu ja veelreiz nopirkshu 2.2

Kr4 veelaak peec gada saaku speeleet poligonaa , noseedeeju tur 1.5-2 gadus

kopaa ar pig a.k.a ulmens, kaiteekli aka comandor, limpy aka limpy , KEDA aka keda , Angel aka hivemind , sternwolf aka 40 gadiigs pidinjsh, kaukaadiem siikajiem un citiem keksiem , tolaik raavaam tikai kompaktaa jo tur mums bija admintiesiibas un bija baigi kruti jo mees visi vienmeer bijaam top15 kr4 veelaak saakaam domaat par wcg utt utj kr4 kaukad aizgaajaam uz to latvijas atlasi ar pig , analfabeetu , sternwolfu(vai arii vinjsh dzeera un nebija0_o) dabujaam kaukaadu vietu un gaajaam dro4iit maajas kr4 sviests kaarteejais......

Tagad cs speeleeju tikai 3 meeneshus jo uz gadu man nobruka dators un es nereizi cs pat nedabuuju pashaut bet iipashi nelaimiigs nejutos sad.gif

btw cik skatos visi ir izgaajushi poligona skolu ... es personiigi tur noseedeeju 2 gadus un veel pa retam peectam pienaacu, cik zinu hivemind un pig tur seedeeja arii veel pirms gada laugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

blody , ***limp*** aka Limpy ;D

ehh , mans staasts nav diezko interesants tongue.gif Saakshu staastiit ar CS karjeru , jo nevienam tak neinteresee , ka man bija nereaals skills Transport Tycoon'aa cool2.gif

Saistiibas ar CS saakaas kkur pirms 6 gadiem , iisti neatceros. Ejot ar klasesbiedru caur pilseetu , vinsh iemineejaas - "eu , mosh aizejam uz KRUTAAKO vietu pilseetaa ?" No saakuma jau baigi negribeeju iet , bet peec tam piekritu un aizgaajaam uz man nezinaamo iestaadi - E-COM. Un jaa , tik tieshaam , taa bija viskrutaakaa vieta pilseetaa , tur es pamaniiju ljoti daudz paziistamas sejas. Nu ko , pierakstiijos rindaa uz a4 lapas un gaidiiju savu kaartu. Izdzirdot savu vaardu , es seedos pie man iedaliitaa datora (nu gluzhi jau neiedaliija , jo biezhi gadiijaas taa , ka atbriivojas vairaaki pc , un vareeja paciiniities par vietu biggrin.gif) , un iesleedzu to ko visi speeleeja - CS. Tajaa laikaa bija laikam 1.0 vai pat kkaada beta , neatceros , bet ja nemaldos , pirmaa karte ko es speeleeju , bija militia , tikai CT baazee bija telts ar "Spiegu ekraaniem" wink.gif Pirmo reizi iesleedzot speeli , uzradaas man jauns draugs. Vinsh man (kaa jau visi labi draugi dara) piedaavaaja paliidzeet , vinsh teica lai es vados ar bultinjaam , un vinsh shaus (vadiis peli). No saakuma es piekritu , bet par laimi vinsh aizgaaja prom , un es sapratu , ka pasham ir daudz jautraak speeleet wink.gif Bet tad eekomaa paraadiijaas debiils , pumpains , resns , kurs neesaaja pidzhammu (nee , tas tad veel nebija modee kaa muusdienaas) savaa darba vietaa , un deelj vinja visa tauta pazuda. Arii es. Taa nu mans pirmais posms CS dziivee tika iziets wink.gif Peec tam , kkad , kad bija 1.3 versija , pazvaniija mans draugs no riigas , un uztaicinaaja aizbraukt pie vinja. Nezinu kapeec , bet mees izdomaajaam palikt pa nakti kkaadaa datorsalonaa , kursh atrodas netaalu no vanshu tilta , paardaugavas pusee wink.gif Shis posms ir svariigs ar to , ka es iemaaciijos lietot consoli , un taa bija pirmaa reize , kad es vismaz sapratu , kuraa serverii es eju. Tas bija svnets.spils.lv . Aizbraucu uz maajaam , un visiem ziimeejos , ka es maaku izmantot console wink.gif Otrais posms arii beidzaas wink.gif Tad nu saakaas. Ar draugu izdomaajaam aizbraukt pastaigaat par riigu. Vienreiz , ejot garaam reval hotel latvia , pamaniijaam uzrakstu POLIGONS , un veel IE simbolu wink.gif Nu ko , jaaiet skatiities. Ieejot poligonaa , mees jutaamies kaa apburti , TIK DAUDZ DATORU VIENVIET TAK NEBIJA IESPEEJAMI wink.gif Mees domaajaam , ka esam atklaajushi pasaulee lielaako datorsalonu. Pavadiijam tur daudz laika , iepazinaamies ar daudziem cilveekiem , un jaa , mums arii naaca smiekli par sternwolf izteicieniem wink.gif Tad saakaas arii bastoshanas eera. Es bastoju skolu , un no pasha riita braucu uz poligonu no Jelgavas wink.gif ehh , man jaaskrien uz skolu tagad , peec tam kontinjuu ;P

Edited by Limpy's
Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Kad man bija kвdi 4,5 gadi, man nopirka Sega Mega Drive (tad tв bija krutвkв konsхle). Man teica, ka uzdвvinвs kompjыteru, bet kompjыteru es biju iedomвjies tвdu mazu ekrвniтu (zem 15'') ar baltвm malвm, nu principв tвdu kв rвda vecajвs 80 gadu filmвs datorus. Par brоnumu saтзmu melnu plakanu kasti, es biju apjucis. Tad tзtis parвdоja, kв iespraust kвrtridюas. Sвkumв es pats viтas nemвcзju iespraust, jo bija jвsprauю un jвrauj вrв spзcоgi. Tв es pavadоju savu bзrnоbu pie Sonika. Laikam ap 8 gadiem tikai dabыju pirmo datoru. Uz viтa gвja Vikingi, Warlords pirmie, vзl kaut kвda RPG franиu valodв no pirmвs sejas, kur varзja sastвdоt komandu no 5 cilvзkiem un kur vajadzзja pвrvietoties pa ekrвniem. Diemюзl mзs neko nesapratвm no franиu valodas, tвpзc nevarзjвm tikt uz kuмa. Episkв spзle bija HERO QUEST, kuru es pвrtraucu spзlзt, kad sapratu, ka tas иiekurs, ko toreiz no zemes nepacзlu, neпвva man iziet spзli. Negribзju spзlзt pa jaunu, jo biju "uzkaивjies", es gan pats to nesapratu, man tikai likвs: "Forрi, es ilgi spзlзju un mani monstri tagad vairs nevar nosist!" Ak, jв, DOOM man negвja, to es dabыju uzspзlзt laukos pie krusstзva, bet man nepatika. Bet man gвja Warcraft un Goblini. Disketes ar tзti gвju pirkt Latgalоtз, biju пoti bзdоgs, ka man negвja spзles uz 4 disketзm, jo tur bija visadi kestiтi, kas man tik пoti patika. Tad man nopirka nevis jaunu datoru, bet PS, kurр arо tolaik bija labвkв konsхle, uz kura bija episkв spзle Silent Hill, visperfektвkais braukрanas simulвtхrs Grand Turismo (laikam tв saucвs). Sвku ar Broken Sword, jo mоlзju kvestus un tв bija kв medus maize. Un nedrоkst aizmirst Front Mission, kas bija viena no pзdзjвm spзlзm, ko spзlзju uz PS, jo tad man nopirka рo superоgo kompi, kas toreiz skaitоjвs пoti kruts. Kompi nopirka tвpзc, ka es sвku piestaigвt Vecajв Kvakerо, kur bija spзle Half-Life:Opposing Force (krutвks par arasto HL), kuram bija TВDA grafika. Tad vзl Kvakerо bija stulba spзle, kurв nomirst pзc nвves. Vзl Arзnв urlas nвca klвt un teica, lai eju Ultimв. Man likвs Ultima stulba spзle, jo tur veca grafika. Toties es teju vai miru no laimes, kad dabыju HL un HL:OP un visus citus modus spзlзt mвjвs. Kopр pirms 4 gadiem netu pieslзdza, sвkвs рausmas. Noюзloju to dienu, kad tзtim parвdоju CS. Es taиu nezinвju, ka viтam tas sыds tв iepatiksies, tad viтр pavadоja entos vakarus рaujot "terikus" un "иоterus", kurus "vajadzзtu aiz pautiem pie sienas pakвrt". Labi, ka viтam tagad paрam savs dators beidzot. Jebkurв gadоjumв, es nenormвli pielipu pie Ultim'as, kuru modзju vзl рobaltdien, GTA2, kurр ir labвks par GTA3 un GTAVC un GTASA un kuru spзlзju gan uz PS, gan uz datora, TES:Morrowind'a, kur nodarbojos ar ыbermodзрanu, Soldat'a, kur taisu kartes. Ak, jв, nesen izgвju veco labo Hero Quest.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...