Jump to content
GIGN Forum

Half-life Serveris - Hl.id.lv


hl.id.lv
 Share

Recommended Posts

Taa kaa shii ir sadalja spamam, tad aicinu visus uzspeeleet veco labo Half-Life! Nu un serverim var piekonekteeties peec DNS: hl.id.lv Serverim ir arii savs web! Pirmstam serverii bija Deathmatch Classic (katrs par sevi), bet tagad ir Teamplay Mod (speeleetaaji sadaliiti 2 vai 3 komandaas)! Tiem, kas nezin pastaastiishu, kas jaadara, lai speeleetu HL:

Ir vajadziiga pati speele. Ja jums ir Counter-Strike 1.6 (domaaju, ka visiem ir!), tad shai speelei buutu jaabuut jau klaat CSam, jo CS darbojas uz HL engine (Half-Life dziņa)! Nu lai atveertu ieejam C:/Program Files/Valve un palaizham hl.exe Tad njemam taapat kaa CS Find servers un liekam add! Ieraxtam tur hl.id.lv un ejam speeleet serverii!

Link to comment
Share on other sites

Waitsnake redzeeji kaa es rukaaju lidinos ar gausu es jau esmu pieredzeejis smile.gif

es speeleju hl jau no saakata gala kaa paraadijas aceros agrak gaaju uz salonu tad vel pat nebija cs tad paraadijas cs es vinju nesapratu XD.gif

tikai ar ilgu speeleshanu kautko saaku saprast smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

kā tu varētu komentēt to, ka lago? confused.gif

Komenteeju to taa, ka apollo sucks! Un tas nets, kas ir serverim biezhi chakareejas! Galiigi leens paliek, nokriitas gan upload speed gan download speed! Nu kaa jau teicu - apollo sucks!!! Bet nu ne vienmeer 4akareejas (nu vakar nenormaali)!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...