Jump to content
GIGN Forum

Acc.


Recommended Posts

Sveikiņi!

Vēlētos palūgt gag & kick & votemap komandas uz servera. smile.gif

Gag būtu nepieciešams, jo bieži serverī foršie p0k3m0n1 izrunājas čatā ar ne pārāk labiem vārdiem, kā arī reklamē savus serverus vai kādas i-neta adreses. Piemērs - "*DEAD* EviL.tm*PrO//<.ArMa!LL.> : **.***.**.***:***** REAL SERVERIS : ) (: ejam iekshaa! LaIpnI LuuGtI mapa pool". evilmad.gif

Kick komandu vajadzētu, jo serverī parasti pilns ar frīfragiem. Kick komanda noderētu arī pret reklamētājiem un nejauko vārdu runātājiem.

Votemap noder, jo bieži serverī ir ne pārāk foršas mapes, lai gan man pašam patīk spēlēt nestandarta mapes.

Serverī spēlēju diezgan bieži. Visi parasti saka, ka uz servera jau ir pietiekami daudz adminu, bet parasti no rītiem serverī nav neviena admina. Protams, ka ir kautkāds laika periods, kad serverī lielākā daļa ir admini, bet no rīta baigi švaki. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
Redzams ir biezhi serveri

Cik Tev skaitas biezhi? 100 h?

nooke, Tu parak maz spelee ieksh to gign smile.gif adminu ir pietiekami ari, kas speelee no rita un araa tulit vasara, labak ej sauljoties!

Link to comment
Share on other sites

' date='May 21 2006, 10:30'] Reālākais iemesls lai dabūtu tiesības tagad ir tas ,ka no rītiem nav adminu.Vienīgais kurš godīgi pilda to ko solījis ir L-beast,pārējie kautkā aizmirsa ka solīja spēlēt no rītiem.Domāju, ka nebūsi izņēmums.

es neko neesmu aizmirsis =)

shoriit jau 3 atraava banaanu

Link to comment
Share on other sites

es neko neesmu aizmirsis =)

shoriit jau 3 atraava banaanu

Būtu ienācis ~ 1h ātrāk būtu 2x vairāk 4īteru banu norāvuši. smile.gif Bet tik tiešām no rītiem galīgi nav adminu. Šoreiz bija ecstasy, citreiz esmu Dj Erix redzējis. Tomēr reti kāds ir. Un n00ke esmu redzējis tieši rītos. Dodiet vien xk, ja ne vel labāk xb.

Link to comment
Share on other sites

vot shitaa ir stulba lieta visi tik sola sola, bet taa rii soliijumus nepilda, vajadzeetu ztaisiist kaadu sistemeu vai saraxtu kur raxtiits cikos katrs admins var admineet, ja nepilda tad access palieka r vien mazaaks un mazaaks, adminu ir ljoti daudz, bet ir reizes kad nav neviena, bet ir atkal reizes kad vinju ir vairaak kaa vajag smile.gif

Link to comment
Share on other sites

reaali besii ka pieteikumos raxta kam tad iisti izmantos taas komantas(kick vote ...) tipa taapat kaads nezinaatu kaad vinnas jaaizmanto smile.gif

tas par tiem riitiem aii ir kaa ir, visi tik sola, bet neseezz zaban.gif

Edited by matrxx
Link to comment
Share on other sites

neenu kad speeleeju no riita, parasti 3dienaas un 4dienaas (tad piemaas stundas var njemt briivas biggrin.gif ) nooki es redzu. neteiktu, ka no ritiiem nav adminu.

es it kaa varu apliecinaat, ka nooke speele no riitiem.

Par acc taakaa arii atbalstu, liidz xk gan tikai. paareejais juusu zinjaa.

Link to comment
Share on other sites

shodien es kopa ar L-beast speleeju servera no rita, ja ir momentus kad nav admina, bet pec kadu laiku vinsh obligati paraadaas cool2.gif

Pēc kāda laika a.k.a tieši Svētdien, apmērām pēc 6 mapēm.

Edited by n00ke
Link to comment
Share on other sites

Da lab, nesaksim tagad uzskaitit, kad nav bijis adminu no ritiem. Tik pat labi es varu teikt, 12.03.2006 pl. 06:30-08:43 nebija neviena admina, ka ari 23.04.2006 pl. 04:00-07:55 ari nebija neviena admina serveri, Tas viss ir bullshits, vienmer nevares but admins serveri (protams ja visiem sadotu adminu), un beigta lieta.

Link to comment
Share on other sites

puika, jau normāls. atbalstu, jo tagad skola beigsies, gan jau, ka daudzi adminiem nebūs tā laika sēdēt pie PC, k-ko pa āru darīsies. A šitam izskatās vasara pie PC paies. laugh.gif tapēc domāju, ka no viņa ļauns nebūs, tik labs. Celsies 7ņos.. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

apsaubu , ka cilveks vasara speles cs 7 no riita, un ja celsies 7 lai speletu cs tad vinsh ir slims un tadiem ir jaarstejas , viens no lidzekliem buutu nedot acc , jo tadejaadi vins nejutis jegu speelet tik agri !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...