Jump to content
GIGN Forum

Acc#n1


Recommended Posts

Nu vēlētos palūgt "slap;slay;kick" komandas! Domāju, ka samērā bieži uzturos serverī & bieži gadās situācijas (parsvarā no rītiem, bet gadās arī vakaros), kad neviens no spēlētājiem ar acc nav un, tad būtu šīs komandas tiešām nepieciešamas!

Link to comment
Share on other sites

Jaa, ir ar taam tiesiibaam taa, ka sakaapj galvaa. Pats to pat nemani. Ja nekljuudos man ar ir sakaapis galvaa, blje, un ja man kaads tagad uzdirsiis bans uz servera.

Ja bukucim sakaapj galvaa, vienkaarshi nonjem tiesiibas. Tas vareetu atgriest cilveeku pamatformaa, jo tad vinjam nebuus ar ko tik dikti dizhoties un vinjsh varees saakt domaat sakariigi. wink.gif

P.S. fuj1tsy, manupraat, macho runaaja par leenroci (nee, es iisti nezinu par sava pienjeemuma pareiziibu, taakaa sorry, ja kaadu aizskaaru)

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Guest blody
kopš es iedevu vienam sakarīgam cilvēkam tiesības, tas viņu biš pārvērta par lohu un tagad es mīžu vēl kādam dot sad.gif

ar kicku, slay un slap sakaapt galvaa taapat ir gruuti...

kautgan viss kas var gadiities bet var jau iedot uz izmeegjinaajuma periodu

Link to comment
Share on other sites

hmm pareizi - xb tacu neludz. votenes ari nafig nevajag, tapat jau pietiek geniju. sitas 3 jau nemaz nav slikti, ja ir.

varetu piemeram sitadu buketi vel daziem kandidatiem, kuri gan to neludz, iedot, Jo ir brizi, ka tiesi sie kadri ir no ritiem un es ieeju ap 07:30 un adminu nav. Ir tikai sienlauzi un drumakie strategi. Okz vienu kandidatu nosauksu - Lukesh.

Link to comment
Share on other sites

Man protams nekas pret cien. bukuča kungu nav, bet te ir jautājums nevis cik viņš labs un mīļš un bieži serverī utt, bet vispirms izskatam jautājumu: Cik mums ļoti nepieciešams jauns admins??

Un tad tikai domājam ko rekomendēt, ko meklēt un kuram ko dot un kam ko nedot.

MANS IR RUNĀJIS

Link to comment
Share on other sites

Nu ja bukucis apnjemtos admineet no riitiem. Apmeeram ap puulksten 7:00 uz agraak, tad jau buutu ok, jo tad tieshaam nav adminju. Pasham dazhreiz sanaak ienaakt agraak un redzu, ka serveris ir pilns ar chiiteriem un neviena adminja nav. Shausmu lietas. Seezhu tur viens pats kaadu pusstundu un miegains skatos uz pidinjiem, kuri varbuut chiito, kameer mamma bljauj ''Nogriz to shaushanu, traks var palikt''

Link to comment
Share on other sites

tātad, visā visumā čalis ir sakrīgs un ar galvu uz pleciem. var just, ka patīk te atrasties viņam.

sākumā man pret viņu bija diezgan noraidoša attieksme - tad, kad viņš te parādijās. man pat liekas, ka man urķē dibenu. bet varbūt tā man likās, jo viņš mani zināja no senākiem laikiem ( DOLEs laikiem happy.gif ) un mēdza pajautāt kautko tādu ne pārāk gudru ( tie, kas var apskataties, kas viņam ir vārnu vēsturē) , bet nu sapratu es tā, ka vienk viņš te ir jauniņais un meklē sev kādu draugu. vēl mīnuss sākumā viņam bija, ka viņš parādījās zem mistiskajiem tagiem ( ATV, X49 ) lielākā daļa zem tiem tagiem spēlējoši bija tādi pārkrutie džekiņi un bija viņu ļoti daudz. turpināja viņš te apgrozīties, daudzi ATVisti pazuda no apvāršņa, bet viņš palika. tad viņš manās acīs ieguva respektu ( nejau tāpēc, ka citi pazuda ) vnk vairāk saskāros ar viņu, gan serverī gan mirca bija sarunas un sapratu, ka ir čalis ar normālu domāšanu. nedomāju, ka viņam sakāps galvā, ja iedos tiesības, reāli es pat domāju, ja kautko viņam dod, tad jādod arī klāt tām 3 prasītajām xb, takā te kautko dzirdēju, ka pa rītiem spēlēs, tad par ļaunu nenāktu.

jā ir viņš salīdzinoši zaļš serverī, bet domāju, ka viņš te ir uz palikšanu.

ok, diezgan normāli palēju ūdeni ar vēsturiesku stāstu, kas visdrīzāk ir normāls bullšits, bet nu visā visumā, kā jau myth teica viens no retajiem sava vecuma cilvēkiem, kas zin kam ir domāta galva.

Link to comment
Share on other sites

tātad, visā visumā čalis ir sakrīgs un ar galvu uz pleciem. var just, ka patīk te atrasties viņam.

sākumā man pret viņu bija diezgan noraidoša attieksme - tad, kad viņš te parādijās. man pat liekas, ka man urķē dibenu. bet varbūt tā man likās, jo viņš mani zināja no senākiem laikiem ( DOLEs laikiem happy.gif ) un mēdza pajautāt kautko tādu ne pārāk gudru ( tie, kas var apskataties, kas viņam ir vārnu vēsturē) , bet nu sapratu es tā, ka vienk viņš te ir jauniņais un meklē sev kādu draugu. vēl mīnuss sākumā viņam bija, ka viņš parādījās zem mistiskajiem tagiem ( ATV, X49 ) lielākā daļa zem tiem tagiem spēlējoši bija tādi pārkrutie džekiņi un bija viņu ļoti daudz. turpināja viņš te apgrozīties, daudzi ATVisti pazuda no apvāršņa, bet viņš palika. tad viņš manās acīs ieguva respektu ( nejau tāpēc, ka citi pazuda ) vnk vairāk saskāros ar viņu, gan serverī gan mirca bija sarunas un sapratu, ka ir čalis ar normālu domāšanu. nedomāju, ka viņam sakāps galvā, ja iedos tiesības, reāli es pat domāju, ja kautko viņam dod, tad jādod arī klāt tām 3 prasītajām xb, takā te kautko dzirdēju, ka pa rītiem spēlēs, tad par ļaunu nenāktu.

jā ir viņš salīdzinoši zaļš serverī, bet domāju, ka viņš te ir uz palikšanu.

ok, diezgan normāli palēju ūdeni ar vēsturiesku stāstu, kas visdrīzāk ir normāls bullšits, bet nu visā visumā, kā jau myth teica viens no retajiem sava vecuma cilvēkiem, kas zin kam ir domāta galva.

zem tiem tagiem viņš spēlēja itkā tāpēc - ka nikam Bukuc!s bija pazaudējis pw ... vai aizmirsis - bet tagad ir atguvis ... laikam tā ...

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

aww, bukucits happy.gif es atbalstu, te pat ir lieki rakstit - kapec?! Jo sheit viss ieprieksh minetais jau visu izsaka smile.gif Adminu, itka, jau daudz, bet par to, lai lemj gign!

Link to comment
Share on other sites

Nu ja bukucis apnjemtos admineet no riitiem. Apmeeram ap puulksten 7:00 uz agraak, tad jau buutu ok, jo tad tieshaam nav adminju. Pasham dazhreiz sanaak ienaakt agraak un redzu, ka serveris ir pilns ar chiiteriem un neviena adminja nav. Shausmu lietas. Seezhu tur viens pats kaadu pusstundu un miegains skatos uz pidinjiem, kuri varbuut chiito, kameer mamma bljauj ''Nogriz to shaushanu, traks var palikt''

post-6-1145456783.gif

mhm bukucis maacas vai straadaa? 20.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...