Jump to content
GIGN Forum

Gada Nominācijas


bukuciS
 Share

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

OMG! Kur loģika!? Es saku, ka neesu noliedzis, ka man ir kompleksi. Tad kāda tomāta pēc mani varētētu interesēt vai tu to esi noliedzis, vai nē. Jebkurā gadījumā uz jautājumu tu neatbildēji - jeb atbildēji nekorekti. Atgādināšu jautājumu:

Nezinu vai pamaniji, bet pirms saikļa "un" ir komats, kas norāda, ka sākas jauna teikuma daļa - precīzāk mans jautājums. Precīzu atbildi tu nespēji sniegt, iespējams tādēļ, ka morfoloģija un interpunkcija nav tava stiprā puse, vei vnk tas ir, es citēju:

Acīmredzams stulbums no tavas puses.
dry.gif

laugh.gif misters interpunkcija atradies. Tu moš no sākuma iemācies starp citu rakstīt atsevišķi un tad stāsti man par kaut kādiem komatiem, kam starp citu ne ar ko nav sakara.

Gribēju gan pateikt "tu esi stulbs", bet tā kā es to jau izdarīju, tad paskaidrošu ko es domāju.

Es teicu "tev ir kompleksi"

Tu teici "neesmu noliedzis"

Es brīnos, kāpēc tu tā saki, jo es neesmu apgalvojis nekur pretējo, proti, ka es esmu noliedzis to, ka tev ir kompleksi. Nemaz nevajag tik SMAGI piepūlēt smadzeni lai saprastu šo vienkāršo analoģiju.

Bet vispār man patīk - puisim skolā latviešu valodā iedod pāris definīcijas un viņš tik dragā ar jaunajiem vārdiem uz priekšu, sak, būšu kruts. smiliez.de_2428.gif

Morfoloģija ir gramatikas nozare, kas pēta vārdu formas. Kurā vietā es rādu to, ka slikti pārzinu, kā vārdi ir veidoti? smiliez.de_2428.gif Nākošreiz padomā divreiz pirms izmanto vārdus, kurus skolā tikko pašvaki esi apguvis.

Ļauj man tev pasniegt nelielu latviešu valodas stundu

Jebkurā gadījumā uz jautājumu tu neatbildēji - jeb atbildēji nekorekti.

Saiklis "jeb" saista divus līdzvērtīgus izteikumus - teiksim tējkanna jeb čaiņiks. Neatbildēt vai atbildēt nekorekti ir divas dažādas lietas, kuras ar šo saikli saistīt nespēj.

Gaidu vēl kādu pamācošu lekciju par saikļiem laugh.gif

Es saku, ka neesu noliedzis, ka man ir kompleksi. Tad kāda tomāta pēc mani varētētu interesēt vai tu to esi noliedzis, vai nē.

Uzprasi kādam cilvēkam no malas lai viņš izlasa šos divus teikumus. Gribu redzēt cik daudz viņš no tiem sapratīs

Izlasīdams tavu postu es sapratu, ka tu vēl daudz ko nesaproti, tāpēc es neapvainošos, ja tu nesapratīsi arī šo manis rakstīto.

Link to comment
Share on other sites

Hahaha..macho iekarsa.

Sākšu ar to, ka man pie sestā skrimšļa tavas domas par manu intelekta līmeni. Teikšu godīgi, vārdu rīmēšana nekad nav bijusi mana stiprā puse. Starp citu, tu palaidi garām, jeb tomēr noklusēji, ka pastāv tādas lietas kā neuzmanības kļūdas, kuras, kā noprotu, tu neņem par pilnu. Mr perfekto. dry.gif

Turpinot iesākto:

Es teicu "tev ir kompleksi"

Tu teici "neesmu noliedzis"

Lūdzu nesagrozīsim faktus, tu teici:

Norāde par to ka tu esi

Nezinu kā tu, bet balstoties uz izcelto vārdu, tātad "norāde", es šajā teikumā nesaskatu apgalvojumu. Tas drīzāk izklausās pēc mājiena un tieši tāpēc es teicu, ka "neesmu noliedzis". Kā jau teicu, rakstnieka tips neesu, tāpēc manā tekstā nereti iespraucas kāda stila kļūda, kuru tu, būdams baigais papa, izmanto savā labā. Nenoliedzami, šāda rīkošanās ir tikai peļama. Restekpa..

Anyway.

Jā, tev taisnība, es daudz ko vēl nesaprotu, ir man arī kompleksi. Kā arī pastāv fakts, ka skolā iet'i man negribās t.i. neesu no tiem "gudrajiem" prātiem. Sekojoši, secinājums tāds, es ar savu nepilngadīgā puikiņa prātiņu spēju orientēties šajā pasaulē balstoties nevis uz skolā iegūtajām zināšanām, bet gan uz savu samaitāto saprātu, kas, kā jau tu droši vien būsi pamanijis, ir brutāli truls.

PS. Daudz laimes man dzimšanas dienā, tencinu par aizraujošo sarunu macho. Keep it up!

PPS.

"tu esi stulbs"
Iespējams. Neuzskatu to par nepieciešamību tev to man atgādināt, bet paldies! Es to spēju novērtēt!

PPPS. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Anyway.

Jā, tev taisnība, es daudz ko vēl nesaprotu, ir man arī kompleksi. Kā arī pastāv fakts, ka skolā iet'i man negribās t.i. neesu no tiem "gudrajiem" prātiem. Sekojoši, secinājums tāds, es ar savu nepilngadīgā puikiņa prātiņu spēju orientēties šajā pasaulē balstoties nevis uz skolā iegūtajām zināšanām, bet gan uz savu samaitāto saprātu, kas, kā jau tu droši vien būsi pamanijis, ir brutāli truls.

lol un kāda jēga no šitā teksta bija?

Par to norādi gan taisnība, es jau biju aizmirsis ko teicu. Vispār, ja tā palasa, tad tas mans posts par tavu "acīmredzamo stulbumu" bija debīls. Izskatās, ka juti vajadzību viņu pārsist tāpēc izmantoji morfoloģiju smile.gif

un vispār šī diskusija man tikko apnika tāpēc es beigšu.

turoties pie tēmas

gada smailijs - 10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

MAčo vēlējās pamācību....hmmm...pameklēsim...

Uzprasi kādam cilvēkam...

Pavaicā, pajautā

thx allw thumbsup.gif

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

MAčo vēlējās pamācību....hmmm...pameklēsim...

Stila kļūdas skaitās?

Pavaicā, pajautā

Tikai viens sīkums - tā nav stila kļūda, ja jānosauc precīzi, jāvandās skapī un jāmeklē pamatskolas klades - doma tāda, ka tā ir svešvalodas vārdu tieša tulkošana smile.gif. Tikai neiedomājaties man sākt kaut ko tagad skaidrot, jo es negribu iegrimt tik dziļās diskusijās, kā macho ar otru džekiņu. cool2.gif

P.S. šodien gandrīz suni nobraucu shock1.gif , viņš pazuda no mana redzes loka zem motora pārsega apvāršņa.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

1.Gada m4a1, L-Beast ar 6.700 killiem, seko klmn 6.400 killiem un daRek ar 6.300

2.Gada ak47, pokors ar 9.900 killiem, seko allworth 9.200 killiem un klmn ar 8.600

3.Gada awp, daRek ar 8.500 killiem, seko allworth ar 5.000 killie un L-Beast ar 4.000

4.Gada deagle, L-Beast ar 4.400 killiem,seko daRek ar 3.000 kiliem un allworth ar 2.600

5.Gada usp, L-beats ar 2.400 killiem, seko klmn ar 2.100 killiem un devil ar 1.700

6.Gada glock18, L-beast ar 882 killiem, seko daRek ar 870 killiem un pokor ar 800

7.Gada grenade, gludinatajs ar 900 kill, seko L-beast ar 700 un devil ar 700

8.Gada knife, klmn ar 373 killiem, seko j1n ar 288 un ti-83+silver 226 killiem

BLE, beast's aardaas happy.gif

Link to comment
Share on other sites

1.Gada m4a1, L-Beast ar 6.700 killiem, seko klmn 6.400 killiem un daRek ar 6.300

2.Gada ak47, pokors ar 9.900 killiem, seko allworth 9.200 killiem un klmn ar 8.600

3.Gada awp, daRek ar 8.500 killiem, seko allworth ar 5.000 killie un L-Beast ar 4.000

4.Gada deagle, L-Beast ar 4.400 killiem,seko daRek ar 3.000 kiliem un allworth ar 2.600

5.Gada usp, L-beats ar 2.400 killiem, seko klmn ar 2.100 killiem un devil ar 1.700

6.Gada glock18, L-beast ar 882 killiem, seko daRek ar 870 killiem un pokor ar 800

7.Gada grenade, gludinatajs ar 900 kill, seko L-beast ar 700 un devil ar 700

8.Gada knife, klmn ar 373 killiem, seko j1n ar 288 un ti-83+silver 226 killiem

BLE, beast's aardaas happy.gif

es neminēšu nevienu vārdā, bet dažiem te spēcīgi trūkst izdomas

Link to comment
Share on other sites

Nu lūk arī mazs kopsavilkums! smile.gif

Gada slimākais rusheris - fan & ali

Gada naaaaajsiks - fan

Gada miilas staasts - darek un ilze

Gada GIGN`iete - spite

Gada iistais vecis - test2

Gada sarkazms - Dr.Pain

Gada gludākais pirotehniķis - gludais

Gada awp bieds - daRek

Gada Pidiņš (pidmasters) - Dj erix

Gada daiļrunātājs - extriimlii drinked

Gada progress - allworth

Gada Misters CS 2006 & neapmierinātākais cs spēlētājs & "pizdec shara" - cilveeks

Gada sakariigaakie teksti forumaa - ojaaars

Gada pohuj uz visu - O_x em^

Gada "zavali jebalo" teiceejs - krish

Gada muuviju meikeris - Odiņš

Gada formaats/formateetaajs - flashback

Gada klans - [NAVI] a.k.a NAAVI P0WAAH

Gada neparastaako ierochu lietotājs - Nak3D

Un šī gada speciālbalvai

"acīmredzamais stulbums"

ilgi tika meklēts īpašnieks, bet nu šoreiz bez variantiem balvu piešķiram - Odyz

p.s pateicos par atsaucību & to be continued... thumbsup.gif

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...