Jump to content
GIGN Forum

Cw Servaks


Recommended Posts

karo4 man search ir desabled tapee raxtu te........

gribeetu uzzinaat kaadi plugini(nosaukums,kur var noka4aat) ir vaidziigji CW servakam

teiksim taads ka automaatiski kaa paraadas piem. Eclipse pie CT un pie Ts koxx saakas CW kkur raada score piem. Eclipse 1000:0 koxx<----koxx neapvainojaties OK? tas taa piemeeram.... smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

,May 5 2006, 13:29]how to kompileet? WTF vispaar tas ir? es esmu    smiliez.de_2551.gif  bet nu es tomeer nezinU!

Ieej C:\MansServeris\cstrike\addons\amxmodx\scripting ieliec amx_war.sma un nospied compile.exe pagaidi kameer beidz kompliteet (vinsh var kompliteet arii citus .sma failus) tad ieej C:\MansServeris\cstrike\addons\amxmodx\scripting\compiled mapee un atrodi amx_war.amxx un taalaak es ceru ka zini kaa likt pluginus...

Cerams ka nekluudos smiliez.de_2469.gifnew_silly.gif

Apakshaa pieliku usaveejo saveejo amx_war.amxx bet iesaku pasham compliteet vinu

amx_war.amxx

Edited by RavenHolm
Link to comment
Share on other sites

Ieej C:\MansServeris\cstrike\addons\amxmodx\scripting ieliec amx_war.sma un nospied compile.exe pagaidi kameer beidz kompliteet (vinsh var kompliteet arii citus .sma failus) tad ieej C:\MansServeris\cstrike\addons\amxmodx\scripting\compiled mapee un atrodi amx_war.amxx un taalaak es ceru ka zini kaa likt pluginus...

Cerams ka nekluudos smiliez.de_2469.gifnew_silly.gif

Apakshaa pieliku usaveejo saveejo amx_war.amxx bet iesaku pasham compliteet vinu

Labaak ir njemt to nepiecieshamo .sma un uznest vinju uz ikonas compile.exe - tad vinjsh tikai kompilees to vieniigo! Bet ja atver compile.exe tad vinjsh kompilee visus kas ir scripting mapee!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...