Jump to content
GIGN Forum

Ideālie Turnīra Noteikumi


macho
 Share

Recommended Posts

http://s11.invisionfree.com/gxcup/index.php?showtopic=1

mani favorīti

- Atļautais granātu daudzums vienā posmā

1) Sprādzieni ar uzliesmojumu: 2

Slepena C4 instalēšana tiek uzskatīta par kļūdainu spēli. Par šādu pārkāpumu var saņemt brīdinājumu vai zaudēt visus atlikušos TR posmus pēc tiesnešu padomes ieskatiem.

man patīk, ka čalis nav priekšroku devis sapratnei un vienkārši ir vadījies pēc principa GO HARD TRANSLATE PRO.

p.s.

skrienu virtuvē instalēt C4 (slepeni naughty.gif)

ok, izrādās, ka krekeris nepienākas ketcha kungam, bet gan kādam citam malacim - skatīt http://lv.worldcybergames.com/?menu=4〈=lv&item=24

Link to comment
Share on other sites

galvenais ka es esmu gejs. Es vienkārši iedodu linku, kas man patīk. Kur te rodas kaut kādas problēmas?

čalīts ienāk mircā un sāk manāmi stresot

|00:30:41| <ketch`> Izlasi augshgalaa

|00:30:49| <ketch`> aanuss

|00:31:18| <ketch`> Lai kads neapmulstu saksu ar to ka sis ONLINE turnirs notiks pec WCG jeb WORLD CYBER GAMES STANDARTIEM (ar maziem labojumiem un modificejumiem - d00h sis nav lans ^^)

|00:31:20| <ketch`> citeeju!

|00:31:32| <ketch`> un tagad stfu bot un smejies par savu stulbibu talaak :)

PSC ES ESMU TĀDS IDIOTS. NEIZLASĪJU AUGŠGALU. BĀC ES TAGAD REĀLI STULBI IZSKATOS user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Kad pagajusho gadu braucu uz wcg, lasiju noteikumus, bet tad nelikas tik tizli smile.gif Nee, bet ta instalacija, vnk, pwno smile.gif macho, kad notiks naakamais gign cup's, neaizmirsti ielikt uzlabojumus smile.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Guest blody

ble jaaiziet ieinstaleet c4 virtuvee, mosh saule monitoraa nespiidees smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gif

p.s.macho es jau sen zinaaju ka tu esi totaals daunis - TAVAA VIETAA ES AIZIETU STUURII NOKAUNEETOS smiliez.de_2524.gif

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

a kas tur taads smiekligs? smile.gif

jā nu vārds samaksa ir pilnīgi normāls un iederīgs. Ķip aizej uz čempi, uztaisi neizšķirtu un dabū $10000. Piedrāžam pirmās vietas, reālais baksis aiziet uz neizšķirtiem.

Link to comment
Share on other sites

tik labi visu zini

es nezinu visu, tieshi taapeec aiz teikuma lietoju jautaajuma ziimi, bet, shkjiet, peec taviem nedaudzajiem favoriitiem, kuri ir izmeetaati pa visu forumu, shii nodarbe ir kljuvusi par atkariibu. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Chalis rlz!

- cl_weather - mp_corpse_stay

- mp_decals - max_shells

- max_smokepuffs - fastsprites

- ex_interp 0.1

WTF? Taas komandas ir aizliegtas? CL_Weather smagi palielina fps uz sliktiem PC sad.gif

Bet shitaadi noteikumi ir @ WCG o_0

Copy + Paste master...

Edited by de.Fault
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...