Jump to content
GIGN Forum

Dabūju Pērienu!


big_shit
 Share

Recommended Posts

Viss, ko Tu sarakstīji ir totāls offtopic. smile.gif Mans teikums bija pavisam citā kontekstā. Piedod, bet es vēl uzrakstīju cik vien varu saudzīgi. Es nevienā vārdā neieliku domu - bībele ir forša, skrieniet uz baznīcu, bet Tu tur tādu šitu uzmurgoji ... Runa bija par ebreju saistību ar Lieldienām.

Link to comment
Share on other sites

Viss pa tēmu tu teici, lai dzeks palasa bībeli a es izteicu savu viedokli par tavu bībeli (pareizāk kapēc viuņam viņa nebūtu jālasa), un, ka viņš, ja vēlas var uzskatīt lieldienas pat par Zirga skriešanas svētkiem, ja vēlas

Link to comment
Share on other sites

Viss pa tēmu tu teici, lai dzeks palasa bībeli a es izteicu savu viedokli par tavu bībeli (pareizāk kapēc viuņam viņa nebūtu jālasa), un, ka viņš, ja vēlas var uzskatīt lieldienas pat par Zirga skriešanas svētkiem, ja vēlas

nu kaa, vinjsh bija domaajis, ka par to ir rakstiits biibelee. lai lasa, ja grib parliecinaaties.

Link to comment
Share on other sites

Blood, man arii daarzaa visi puupoli nozaagjeeti un shogad pirmo gadu nedabuuju peerienu sad.gif .

Par Biibeli runaajot - k-kur lasiiju (iespeejams, ka pat gign forumaa, ja taa ir piedodiet, ka atkaartojos), ka taa ko mees lasam ir "fake" biibele, kaa jau Dj_erix teica, un iistaa Biibele ir palikusi 2 eksemplaaros, kas tiek tureeti pilniigaa slepeniibaa sazin kur, un tiks paraadiiti cilveecei tikai tad, kad mees buusim tam gatavi (diez kad tas buus? huh.gif ) smile.gif .

P.S. Dievam taapat neticu taa kaa buutiibaa man vienalga, vienkaarshi uzrakstiiju to, ko zinu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Dj Erix nezinu kur tu tadu infu esi ravis , bet katoli bibeli nav sarakstijushi.Vini to pec tam tikai papildinaja.Un Petkam ar maz sakara pie tas raxtishanas, vienigi vinsh asisteja pie Jaunas Deribas tapshanas.Bet pashi Bibeles pamati meklejami no kada Romas Imperatora rokas(precizi neatceros vinja vardu), bet dzivoja vinsh sen.Kad kristietiba saka parnjemt Romas imperiju un visi saka taj pieversties nu luk tad arii vajadzeja tapt kaut kadiem svetajiem rakstiem.Un shis pimperators fui imperators ar sacereja shos jaukumus lielako dalu tik tiesham uz patiesiem faktiem.Piem gan par Mozus un Samsona eksistenci.Bet knifs viss tajaa lietaa ir tas, ka pats Romas galva bija savaa dzilaakaajaa butibaa pagaans, ticeja vinsh siveishu dievibai precizak Venerai un jaa arii saules dievibas vinsh ticeja.Nu un shamejais meginaja iemanit ieksha tur zinamus paganisma pamatus , taa visiem nemanot.Bet nu kad radas speciga katolu ticiba, tad shie bibeli parveidoja taa kaa vajag un tada vinja ir nu palikusi lidz musdienam. Protams, ka mes nezinam arii par daudzam bibeles nodalam kuras tike sleptas no sabiedribas acim.

Link to comment
Share on other sites

Petkam ar maz sakara pie tas raxtishanas, vienigi vinsh asisteja pie Jaunas Deribas tapshanas.Bet pashi Bibeles pamati meklejami no kada Romas Imperatora rokas(precizi neatceros vinja vardu), bet dzivoja vinsh sen.Kad kristietiba saka parnjemt Romas imperiju un visi saka taj pieversties nu luk tad arii vajadzeja tapt kaut kadiem svetajiem rakstiem.Un shis pimperators fui imperators ar sacereja shos jaukumus lielako dalu tik tiesham uz patiesiem faktiem.Piem gan par Mozus un Samsona eksistenci.

Nu neeesmu bībeli lasījis, bet nu tik daudz gan es zinu, ka Mozus bija vecajā derībā, kas tapa jau pirms kristus, kāds imperātors tev par patiesiem faktiem rakstīja par Mozusu? blink.gif

Ok, pietiks te tukši gvelzt, gribēju pateikt, ka, manuprāt, bībele ir bullshits, bet tur ir daudz labu lietu iekšā.

Nevajag visu uztvert nopietni un iečilot. Ņemt vajag tikai to, kas ir noderīgs.

Un vbyuer vai bļe kā tEVI sauca, no sākuma tU man likies daudz maz normāls kex, bet nu pēc tAVA supergudrā posta par žīdiem, es sapratu (šajā vietā laboju macho), ka tU esi ASTRONOMISKS LOHS axe.gif

P.S. Arī man pirmais gads bez smiliez.de_1538.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu neeesmu bībeli lasījis, bet nu tik daudz gan es zinu, ka Mozus bija vecajā derībā, kas tapa jau pirms kristus, kāds imperātors tev par patiesiem faktiem rakstīja par Mozusu?

u bet es jau arii nevienaa vitee neesmu teicis , ka Mozus ir Jaunajaa deribaa wink.gif

labis viss chill out

Link to comment
Share on other sites

skiet ka tev ir aprobezotas zinashanas vai tadu vispar nav par sho lietu.

Es gan teiktu, ka zināšanu nav tev wink.gif

Lai neradītu maldīgu priekšstatu par mani, jāpiebilst, ka žīdi nav vienīga tauta, kuras veidotās tradīcijas, svētkus es neatbalstu.Ko līdzīgu var teikt par ķeltiem, romiešiem utt.

edit: Jūdaisms balstās uz Toru, kas ir žīdu bībeles pirmās piecas grāmatas, kas atbilst pentateiham jeb vecās derības pirmajām piecām grāmatām (mozus grāmatas), kuras savukārt ir kristiešu bībeles pamatdaļa.

Par palmu dienu jeb pūpolsvētdienu: Svētki atzīmē Jēzus ienākšanu Alkudā (ivritā - Jeruzalemē) pāris dienas pirms nāvessoda.Kristieši un žīdi uzskata šo dienu par galapunktu pirmajām nedēļām no Daniela pareģojuma "70 nedēļas" un tādēļ ļoti svētu dienu.Šie notikumi ir aprakstīti Daniela grāmatā, kas atrodas žīdu bībelē un, tādējādi arī vecajā derībā.

Tā kā, ja kāds man spēj oponēt vai uzdirst par zināšanu trūkumu, ok, uz priekšu.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Lai neradītu maldīgu priekšstatu par mani, jāpiebilst, ka žīdi nav vienīga tauta, kuras veidotās tradīcijas, svētkus es neatbalstu.Ko līdzīgu var teikt par ķeltiem, romiešiem utt.

Joprojām lohs, tā ka neuztraucies, nekāds maldīgs priekšstats nav radies. Savu neatbalstīšanu vari izpaust neatbalstot, nevis bāžot lohiskus postus tur kur nevienam uz pasaules tie nav vajadzīgi (es runāju par pirmo tavu postu šitajā topikā).

Link to comment
Share on other sites

Joprojām lohs, tā ka neuztraucies, nekāds maldīgs priekšstats nav radies. Savu neatbalstīšanu vari izpaust neatbalstot, nevis bāžot lohiskus postus tur kur nevienam uz pasaules tie nav vajadzīgi (es runāju par pirmo tavu postu šitajā topikā).

Līdz šim es domāju, ka šeit ir iespējams izteikt viedokli par tēmu pat, ja tas nevienam neinteresē, bet acīmredzot tomēr interesē, ja jau spite šādu jautājumu uzdeva visiem.Ja nespēji izsecināt no manis teiktā, ka netiku nopērts, tad var pateikt speciāli tev - es netiku nopērts ar pūpoliem.

Link to comment
Share on other sites

Līdz šim es domāju, ka šeit ir iespējams izteikt viedokli par tēmu pat, ja tas nevienam neinteresē, bet acīmredzot tomēr interesē, ja jau spite šādu jautājumu uzdeva visiem.Ja nespēji izsecināt no manis teiktā, ka netiku nopērts, tad var pateikt speciāli tev - es netiku nopērts ar pūpoliem.

Neiet runa par to ka nespēju izsecināt, bet gan par to, cik lohiska bija tava atbildes forma.

Link to comment
Share on other sites

Nevis Mozusu, bet Mozu. Un taads veel te citiem maaca par runas klaashanos ;(

Nu nezinu, FB!

Mozus - Mozusu, manuprāt.

Jo vārds viņam bija Mozus, nevis Mozu.

EDIT: Kaut gan varētu būt arī ar Mozu, jā, laikam tomēr. My mistake.

Link to comment
Share on other sites

Neiet runa par to ka nespēju izsecināt, bet gan par to, cik lohiska bija tava atbildes forma.

fūūūū.. Es jau nobijos ka Jurko atkal uzpeldēs ar savu klāšanos. dry.gif

Par laimi nekā. smile.gif

By the way par tēmu.

Es īsti pat nezināju kurā dienā jāper, un kurā kas tur vel jādara. Tikai zinu to ka māsa vienā rītā beztolkā ar ~7cm gariem zariem mani sāka sist. (tie pat nebija pūpoli dry.gif )

Edited by Ghost`
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...