Jump to content
GIGN Forum

Iesakiet Cigaretes.


joni
 Share

Recommended Posts

Neesmu smēķētājs, bet reizi nedēļā, apmērma, tomēr gribās ievilkt kādu dūmu.

Bet tā kā nēesmu pieradis, man parasti, vienkāršas cigaretes liekas riebīgas.

Tāpēc es vēlētos atrast kādas sev piemērotākas cigaretes, no kurām es gūtu zināmu baudu, nevis sliktu dūšu un reiboņu galvā.

Trijos vārdos varu aptuveni raksturot cigaretes, kādas es vēlētos:

aromātiskas, vieglas un "garšīgas" happy.gif

Esmu provējis Parliament... šķiet pieņemamas, bet tomēr gribētos kaut ko aromātiskāku.

Iepriekš pateicos!

Link to comment
Share on other sites

Izmēģini visas, kas sāk maksāt no 0.50Ls līdz 0.80Ls! Tad arī uzzināsi kuras tev patīk vislabāk, jo katram cilvēkam patīk dažādas cigaretes! smile.gif

EDIT: Piekritīšu plikajam! Labāk nesāc! confused.gif

Edited by Venom
Link to comment
Share on other sites

Durak, cigaretes nava limonaade, reibonji un slikta duusha tev naak no taa, ka kjermenis nava pieradis pie shiis indes, lai arii kaadas tu cigaretes piipeetu - tik un taa tev buus slikti - liidz laikam kameer organisms pieradiis...

Ja tu taa pa vienai cigaretei piipee nedeeljaa - es shaubos, ka tu vari sajust k-kaadu atshkjiriibu, starp vienu vai citu shkjirni.

P.S. Visi draugi piipee un tu arii gribi saakt? Luuk muusdienu daunatne. thumbsdown.gif

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

Paklau, Nak3D... tavs sarkastiskais tonis ir nepamatots un nevietā!

1.kārt, tu esi daudz jaunāks par mani, līdz ar to tādus leksikas brīnumus, kā: "duraks" vai "daunatne" tu varētu paturēt pie sevis.

2.kārt, nē - es nesmēķēju to vienu reizi nedēļā, lai kaut kā iekļauties starpnacionālā pokemonu līgā, kurai cigarete zobos ir kā sava veida stilīguma marka; es smēķēju jo vēlos izbaudīt pašu procesu, pievēršot uzmanību garšai un izjūtām, nevis bezpersoniski turēt cigareti mutē un pūst dūmus.

P.S. tavas pārliecības vienīgais pamatojums ir tavs stulbums! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

da es pīpēju marlboro, manuprāt labākās cigaretes! lol, bet baudu jau nu tu riktīgi nedabūsi no cigarešu pīpēšanu, ja vienīgi nopērc kautko zaļāku!

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka es esmu jaunaaks par tevi nenoziime, ka esmu kaada zinja sliktaaks par tevi, vai arii es nedriiksteetu tevi apsmiet.

Pirmkaart. Pasaki kur sheit ir logjika? Smeekjeejot(prieksh tevi "izbaudot") cigaretes tu savaa veidaa nogalini sevi - attieciigi vainu tu gribi sevi aatraak nogalinaat, vai arii tu to nesaproti un esi duraks?

Kursh ir tavs variants?

Otrkaart. Vienu briidi tu saki, ka smeekje vienreiz nedeeljaa un citu briidi jau saki, ka vairaak. Vainu tu esi tik neizleemiigs, ka nevari izlemt cik daudz tu tomeer smeekjee, vai arii tu esi duraks?

Kursh ir tavs variants?

Un treshkaart. Manupraat sarkasms sheit ir tieshi vietaa - jo kas gan var buut vel smiekliigaak par to kaa cilveeks meegjina atrast sev patiikamaako veidu, ka nogalinaat sevi.

Link to comment
Share on other sites

cilveeks meegjina atrast sev patiikamaako veidu, ka nogalinaat sevi.

Gluži loģiski.

Bet visiem ieteiktu nasraķ tam, cik tas ir kaitīgi. Pats arī nepīpēju, bet kas tad man, ja kāds cits to dara. Vienkārši uz jautājumu atbildiet.

Esi ekstrēms - ņem Prīmu bez filtra. Bet tā viens paziņa neko gatavu dabonamu nepīpē, tabaku rullē pats papīros un tad savus brīnumus arī smēķē, apgalvodams, ka ar nopērkamo ne salīdzināt nevar. Pārējie gan apgalvo, ka var un kā vēl - veikalā tik ļoti nesmird.

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka es esmu jaunaaks par tevi nenoziime, ka esmu kaada zinja sliktaaks par tevi, vai arii es nedriiksteetu tevi apsmiet.
Es nesaku, ka tu esi sliktāks par mani - tā saki tu;

Apsmiet nedrīkstētu jebkurā gadījumā. Cita lieta, ja ietu runa par argumentētu kritiku.

Pirmkaart. Pasaki kur sheit ir logjika? Smeekjeejot(prieksh tevi "izbaudot") cigaretes tu savaa veidaa nogalini sevi - attieciigi vainu tu gribi sevi aatraak nogalinaat, vai arii tu to nesaproti un esi duraks?

Kursh ir tavs variants?

Absurds! tu apgalvo, ka smēķētāji smēķē lai nogalinātu sevi - nedomāju, ka kaut desmitā daļa no cigarešu lietotājiem piekristu šim viedoklim!

Otrkaart. Vienu briidi tu saki, ka smeekje vienreiz nedeeljaa un citu briidi jau saki, ka vairaak. Vainu tu esi tik neizleemiigs, ka nevari izlemt cik daudz tu tomeer smeekjee, vai arii tu esi duraks?

Kursh ir tavs variants?

Nožēlojami izmisīgs mēģinājums iebilzt apstāklim, ka trūkst vērā ņemamu argumentu!

1.kārt... es teicu: "...reizi nedēļā, apmēram...".

2.kārt... nesaprotu, kur tu esi saskatījis manā txt'ā, ka esmu neizlēmīgs.

3.kārt... neizlēmībai nav, pilnīgi, nekā kopīga ar "duracismu". Nedz šajā kontekstā, nedz vispār.

Un treshkaart. Manupraat sarkasms sheit ir tieshi vietaa - jo kas gan var buut vel smiekliigaak par to kaa cilveeks meegjina atrast sev patiikamaako veidu, ka nogalinaat sevi.
Tas nav sarkasms. Tā ir ironija - pret kuru es nebūtu tik ļoti iebildis.
Link to comment
Share on other sites

Neiet runa par to ka vinji piekristu vai nepiekristu - man iisteniiba ir vienalga vai vinji piekriit vai nee, bet vai cigaretes nebojaa plaushas vai citus ieksheejos orgaanus, tas jau ir cits jautaajums.

Ok, apnika man ar tevi striideeties, vieniigi ja jau tu esi tik pieaudzis, tad jau tev buutu kautcik jaazin, ka smeekjeshana ir kaitiiga, un tu to nemegjinaatu sheit staadiit priekshaa, kaa k-ko krutu un stiliigu, ko var ar "baudu" izpiipeet, jo sheit arii uzturaas cilveeki, kuri nava tik "piaugushi" kaa tu un vinji vienkarshi var njemt no taada stiliiga vecha kaa tu - piemeeru.

Varbuut taa nava un es kljuudos, bet tas ir tikai mans viedoklis.

P.S.

Tu neteici "...reizi nedēļā, apmēram...", bet gan

reizi nedēļā, apmērma,
, un kas ir "apmeerma" es nezinu.
Link to comment
Share on other sites

P.S.

Tu neteici "...reizi nedēļā, apmēram...", bet gan

reizi nedēļā, apmērma,

, un kas ir "apmeerma" es nezinu.

Uhh! Kāds bērnudārza cienīgs arguments! laugh.gif

Lai nu kā...

Man arī stipri saruka vēlēšanās ar tevi te ņemties, jo visa šī tava demagoģija izrādījās viens liels farss.

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu Caffe Cream cigarellas! (ar ķiršu vai vaniļas garšu)

Jo, lai arī cena ir augsta, priekš NE-hroniska smēķētāja nekas daudz.

+ Šajā gadijumā (pēc manām izjūtām) prece attaisno līdzekļus!

Edited by Ghost`
Link to comment
Share on other sites

Izvērtējot jūsu patreizējos viedokļus un ieteikumus + konsultējoties ar googles tanti, nācu pie secinājuma, ka Moby un Ghost` ieteiktās Cigarellas varētu būt tieši tas, ko meklēju.

Esmu jau agrāk saskāries ar šāda tipa "cigāriņiem" un piekrītot Kavacky - "Esi ekstrēms - ņem Prīmu bez filtra" viedoklim, es pieļauju, ka mazliet stiprāks smēķējamais, kas varbūt nav tik patīkams pašsajūtai, ir daudz baudāmāks par vieglām un bezaromātiskām cigaretēm.

Pateicos par uzmanību!

Topiku var slēgt.

Link to comment
Share on other sites

Izvērtējot jūsu patreizējos viedokļus un ieteikumus + konsultējoties ar googles tanti, nācu pie secinājuma, ka Moby un Ghost` ieteiktās Cigarellas varētu būt tieši tas, ko meklēju.

Esmu jau agrāk saskāries ar šāda tipa "cigāriņiem" un piekrītot Kavacky - "Esi ekstrēms - ņem Prīmu bez filtra" viedoklim, es pieļauju, ka mazliet stiprāks smēķējamais, kas varbūt nav tik patīkams pašsajūtai, ir daudz baudāmāks par vieglām un bezaromātiskām cigaretēm.

Pateicos par uzmanību!

Topiku var slēgt.

jā cigarellām ir tas aromātiskais šits. Es pirms ~2 gadiem biju apmēram tāds kā tu smēķēšanas jomā - uzpīpēju 2x mēnesī kaut kādu cigāru vai cigarellu. Tad kaut kā apnika. Vot pirms ~4-5 gadiem izpīpēju vienu baigi foršo ķiršu cigāru - tāds salds, forši dūmi, bija ok happy.gif Kopš tās reizes vairs neesmu redzējis nevienu foršu cigāru.

un enivei - labākās cigaretes ever ir VILKS. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Es esmu kruts happy.gif esmu pīpējis īstu kubas cigāru smile.gif man krustēvs uz 18. gadiem uzdāvināja, bet vienreiz nervi neizturēja(jo skaitās tak labākie pasaulē)

Link to comment
Share on other sites

Kamer nerodas atkariba var uzsmekjet. bet ja tas aiziet bezjedziba t.i ~1 pacinja dienaa, tad nu vairs nav labi...

1 pacinja dienaa ir veel ok , bet ja aiziet 1,5 - 2 pacinjas dienaa tad gan nav ok smile.gif

Es izpiipeeju 1 mazo (10 cigaretes) pacinju 1,3 dienaas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...