Jump to content
GIGN Forum

Kaķis


moby
 Share

Recommended Posts

ASV, kaķis ar iesauku Paiper, izbaudīja gravitācijas likumus. Kaķis uzlīda kokā un nevarēja tikt lejā. Kaķis tur nosēdēja 8 dienas, līdz saimnieki izlēma saukt palīgus. Kaķis no bailēm sāka kāp augstāk, bet..... zars lūza un kaķis nokrita no 25 (jā, tiešām 25 metru augstuma) metru augstuma, un uzreiz ar vēja spārniem aizmuka. Kad kaķi atrada, viņs bija tikai nedaudz pārbijies...

reku video... http://news.ntv.ru/news/ViewVideo.jsp?nid=84119

Link to comment
Share on other sites

Es atceros kad man bij kadi 5 gadi, mes ar vienu draugu no bernudarza gangsterojam pa rajonu un redzejam ka uz majas jumta bija kakjis (5stavene, augstums kadi 18+ metri)! Mes tur ilgi chakarejamies un tad sakam teikt "kis kis kis" un tas maita sadushojas un saka lekt zemee! Mans draugs nostajas zeme un ietupas un izstiepa rokas uz priekshu (ne tapec ka vinsh bija krutaks par mani, bet vnk vinsh tani bridi atradaas tuvaak vinjam)! Tas kakjis piezemeejas vinjam kleepii un srazu ari azimuka! Vinjam tik uz kajas palika 1 skrapejuma reta, bet ar kakji viss bija norm! Tad velak vinja saimniece iedava vinjam 1LS un tas bija psc! Mes bijam staraa smile.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es atceros kad man bij kadi 5 gadi, mes ar vienu draugu no bernudarza gangsterojam pa rajonu un redzejam ka uz majas jumta bija kakjis (5stavene, augstums kadi 18+ metri)! Mes tur ilgi chakarejamies un tad sakam teikt "kis kis kis" un tas maita sadushojas un saka lekt zemee! Mans draugs nostajas zeme un ietupas un izstiepa rokas uz priekshu (ne tapec ka vinsh bija krutaks par mani, bet vnk vinsh tani bridi atradaas tuvaak vinjam)! Tas kakjis piezemeejas vinjam kleepii un srazu ari azimuka! Vinjam tik uz kajas palika 1 skrapejuma reta, bet ar kakji viss bija norm! Tad velak vinja saimniece iedava vinjam 1LS un tas bija psc! Mes bijam staraa smile.gifsmile.gif

smiliez.de_2551.gif Nice storijs! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Skats jau bija dikti skaists, kaa minciits krita un centaas noplaniereet uz kaajaam, kas vinjam izcili labi izdevaas.

P.S. Dr Cox, maacies lekt, es no otraa staava lecot tikai sagriezu pirkstu, jo iekru kruumos.

Link to comment
Share on other sites

Iespaidīgi, iespaidīgi.. thumbsup.gif

PS - Spēju iedomāties kā jutās kaķa saimnieki / saimnieks kritiena laikā!

Ja jau, kad es savu kaķi netīšām izmetu pa logu no otrā stāva gandrīz bikses pielaidu! unsure.gif

Edited by Ghost`
Link to comment
Share on other sites

Iespaidīgi, iespaidīgi.. thumbsup.gif

PS - Spēju iedomāties kā jutās kaķa saimnieki / saimnieks kritiena laikā!

Ja jau, kad es savu kaķi netīšām izmetu pa logu no otrā stāva gandrīz bikses pielaidu! unsure.gif

smiliez.de_2551.gif Pasaki kaa var netiishaam izmest kakji pa logu?

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

mans runcis pirms gadiem 6 kad vinjam bija 5meeneshi staigaaja pa palodzi un nokrita no 5 staava.............................. ne juus neuzmineejaat - vinjhs pagaajshgad tika aizsuutiits uz laukiem baudiit svaigu gaisu

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2551.gif Pasaki kaa var netiishaam izmest kakji pa logu?

Nu var gan!

Bija apm. 22.00 (kr4 tumšs) un kaķis sēdēja uz loga. Es melou ja teiktu ka viņu neredzēju, bet kaut kā sanāca viņu netīšām izgrūzt. Tas bija baismīgi.. confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu var gan!

Bija apm. 22.00 (kr4 tumšs) un kaķis sēdēja uz loga. Es melou ja teiktu ka viņu neredzēju, bet kaut kā sanāca viņu netīšām izgrūzt. Tas bija baismīgi.. confused.gif

Man kauns par tevi. Es ceru, ka tu peectam seedeeji saraavies stuuri un siti galvu pret radiaatoriem raudaadams.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...