Jump to content
GIGN Forum

Ceru Ka Kaadam Saskaudiisies:)


radler
 Share

Recommended Posts

nu baac nevareeju nociesties man vienkaarshi vajag palieliities !!!!!!!!!!!

varbut kaads buus pamanijis ka vakar 21.03 man palika 18 gadi!! smiliez.de_2076.gif

kaa daavanaa sanjeemu no pateeva shito te:

post-6-1143060543.jpg

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

bildite bishki no iekshas lai varetu redzeet forshos paarvalkus:) kuri protams buus jaanomaina pret veel krutaakiem.arii tepikji tie zem kaajaam buus citi. un protams arii mashinas aizmugureeja logaa naaks taads NR 1 cipars tad veel latvijas karogs nu par vaardu gan veel padomaashu biggrin.gif

mmmmmmmm forshi speciali bishk platakas riepas elektriskie logu atvereji nu vai kaa tos suudus sauc centrala atsleega nu vai kaa to sauc 70 PS 103.000 km noskrejis pirmaa roka tb pirms manis bija tikai viens ipashnieks mashinai jau 8 gadi bet nu neizstas labi kopta:)

post-6-1143060842.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izskatas pec taadas riktiigas vecenju mashiinas... tik es nezinu vai jeega pirmo mashiinu njemt no veikala... nu protams, ja tu brauksi uzmaniigi un akuraati - tad jau ok, bet kaa jau zinaams, pirmaas mashiinas parasti tiek dauziitas uz nebeedu.

Nu enivei apsveicu.

Pats ari njemshu mashiinu - tik vasaras sakumaa, jau ir noskatiits kabriolets.

P.S. Ok, to posto par noskrejienu nepamaniju, tad jau vismaz ok, nebuus zheel sasist.

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

pag veciit atkal nepareizi saprati:) nav no veikala njemta.tai mashinai ir jau 8 gadi! vinja piedereja pirms manis tikai 1 cilvekam nu protams iznjemot veikalu. nez vai jau teicu bet tai mashinai arii ir augshaa tads jumts nu atverams viss apmeram tikai nejau iisti kaa kabriolets nez kaut kada bilde ir bet nu vienalga^^

nee naked es progeimerbrauceejs

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

nu kamoon veciit jaudiiigums pagaidam pietiekaas:) neaizmirsisim par benziina cenaam:D tiesibas nav vajadzeja taisit pagajusho vasaru latvijaa jo latvijaa sanak kopa pa kaut kadiem 200LS uztaisit vai arii pa 250 noviltot biggrin.gif a vacijaa sanak pa vairak neka 1000LS taisit.tapec tagad gaidishu vasaru un lv taisishu tiesibas.

Link to comment
Share on other sites

nu baac nevareeju nociesties man vienkaarshi vajag palieliities !!!!!!!!!!!

varbut kaads buus pamanijis ka vakar 21.03 man palika 18 gadi!! smiliez.de_2076.gif

kaa daavanaa sanjeemu no pateeva shito te:

Congrats! thumbsup.gif Drink careful & drive! (joks)! Nu priekš pirmās mašīnās jau tā tīri neko!

Link to comment
Share on other sites

tiesibas nav vajadzeja taisit pagajusho vasaru latvijaa jo latvijaa sanak kopa pa kaut kadiem 200LS uztaisit vai arii pa 250 noviltot biggrin.gif a vacijaa sanak pa vairak neka 1000LS taisit.

khe, es apmēram pa 90 ls tiesības dabūju smile.gif un jā, mašīna mani jau gaidīja, bija grūti nociesties, lai nebraukātu bez tiesībām smile.gif

bet nu apsveicu ar mašīnu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

a kaa tad pa 90 latiem tiesibas var dabuut? es cik interneta un visur skatijos viss kopaa sanaak kaut kaadi 150 ieskaitot arii csdd eksamenus.

davai ieliekat arii savas pirmaas mashiinas:)

nu tā, man bija iespēja apgūt autoapmācību skolā, kur pa teoriju nav jāmaksā. Skolā ir arī lētāka braukšana. man pa Kuldīgu braucot bija jāmaksā 2.70 ls pa vienu reizi. pa Kuldīgu izbraucu 6 reizes.

Tad man bija jābrauc uz Talsiem, jāpamācās braukt pa turieni, jo talsos lielu eksāmenu. pa vienu reizi uz talsiem bija jāmaksā 8.10 ls. Uz Talsiem mācīties braukt biju 2 reizes.

Tad kad liku eksi, kopā samaksāju 40 ls. Un tad vēl klāt jāpieskaita braukšanas mācību atļauja. Tad kopā sanāk ap 90 ls.

ja jau man būtu digitālais, varētu nofočēt savu 1992. gada Opel Vectru 2.0i (hetčbeks), bet diemžēl nav tāda iespēja smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nee veciit kas man to mashiinu aizvedis uz lv shito vasaru smile.gif es 11 junija lidoju uz latviju un tad tiesibas taisishu smile.gif naakamajas reizes varetu forshi uz kugja ar mashinu uzbraukt un lv:) anfisa jau zin cik tas ir rreaali.seedi uz kugja eed cik gribi dzeramais pasham savs liidzi:) speelee novusu pret kaut kaadiem igaunjiem kuri ir nuubi biggrin.gif vai galda tenisu utt=) un nemanot esi latvijaa:)

ooo forshi anfis tev obligati jabrauc ar kugji ar mammu.kad bus tiesibas bus tad mashiina arii lv biggrin.gif (nu mammas mashina:D)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...