Jump to content
GIGN Forum

Pohas


jerrico
 Share

Recommended Posts

Es tik palielīšos...lai cik grūta, viegla, tusīga nebūtu bijusi nakts, diena nekad "NEKAD" neesmu pazinis to onku POHU...

Esmu viens no tiem pidiņiem kurš nepohojas, lai arī cik būtu izdzēris...

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Es ar esmu no tiem retajiem, kuriem reti kad ir pohas smile.gif

Skatījos "Dāvid šovā" tur runāja par pohām. Viens džeks teica, ka labākais ir no rīta nolikt kārtīgu kluci, pēctam idzert vienu kārtīgu krūzi ar kafiju... Nu nez, izmēģini moška?! smile.gif

āāā, bija tak ar vienas zāles, bet kā saucās aizmirsu. Zinu, ka daudzi no draugiem, pa Jāņiem šamās dzēra un pēc laika bija svaigs happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Es ar esmu no tiem retajiem, kuriem reti kad ir pohas smile.gif

Skatījos "Dāvid šovā" tur runāja par pohām. Viens džeks teica, ka labākais ir no rīta nolikt kārtīgu kluci, pēctam idzert vienu kārtīgu krūzi ar kafiju... Nu nez, izmēģini moška?! smile.gif

āāā, bija tak ar vienas zāles, bet kā saucās aizmirsu. Zinu, ka daudzi no draugiem, pa Jāņiem šamās dzēra un pēc laika bija svaigs happy.gif

shitais nepaliidz 31.gif

nuu jaa man gan peec kaartiigas 5buhaashasn ebz pohaam neiztikt, galva spraagst pushu

Link to comment
Share on other sites

jadzer kaut kas rūgts. 100% palīdz un ir pārbaudīts

Vismaz vienu reizi, kad pamodos pohains uz griidas un nerubiju ne dienu, ne nakti, man labaa nama maate uztaisija ruuktu teeju. Izdzeeru un pohas bezmaz vairs nebija un pat ja bija veel, tad aatri pazuda. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Es tik palielīšos...lai cik grūta, viegla, tusīga nebūtu bijusi nakts, diena nekad "NEKAD" neesmu pazinis to onku POHU...

Esmu viens no tiem pidiņiem kurš nepohojas, lai arī cik būtu izdzēris...

jaa man arii ir taa laime nepaziit pohas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

laikam novembra fhm bija top 10 liidzeklji pret pohaam... neatceros kas iisti bija 1. vietaa tongue.gif

edit: tur bija piemineeti aspiriins / vodka / shipuchka / soljanka / kkaads krievu pretpohu liidzeklis 4.gif u.c.

Edited by DrugDealer
Link to comment
Share on other sites

Šīs problēmas atrisināšanai parasti izmantoju marinētus gurķīšus+tomātu sula+auksts

piens(kefīrs/paniņas/uc.)

manliekas ka probleemas atrisinās ar kārtīgu brokastu paēšanu(vismaz 3x lielāku nekā

parasti)

2. variants: 4 auksti Cēsu Light ali,

bet teiciens vēsta šādi "ar alu lāpīties ir tas pats, kas ar čurām sildīties"

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...