Jump to content
GIGN Forum

Wormheeeeeeeeeeelpmeee


Spriidiitis
 Share

Recommended Posts

EU Worn man ir probleema! es nevaru iznemt savu serevri araa(no gign)! vish ir totalai sapists! =[[[ Vienam dzekam uzliku TemPAdmin un tagad visi ir amdini kaapeeC taaa tapeeec vish ir down un es savam 2tram kompim pievienoju internetu.... (bet tas nav no svara) es sev uztasiju 2tro serveri bet man

raadas cita IP nu 2tra komja ip kaautgan sreevris ir uz mana 1maa kompja 83.99.158.82 mana 2.tra kopja ip a otra IP 192.168.0.1 un es nevaru pievienot savu serveri jo raksta ka nevar noteikt Ip! nah taa ports ir 27015!

HELP HELP HELP HEELP!!!

Link to comment
Share on other sites

1) Shis posts ir domats tikai un vienigi Wornam , es uzsveru Wornam.tas nozime, ka jamklee roka ir worn.

2) Neko nevar saprast no tava gudra stastijuma

3) Iemacies nedaudz zolidak raxtit, bez "eu" (sunci tu taa vari uzrunat un central tirgu chiganu).Un vel visadi citadi jauki vardini... smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Sorry ALL es loti steidzos kad rakstiju tagad visas kludas izlaboju

Eu Worm man ir probleema! (Nezinu kam citam prasiiit) es nevaru iznemt savu serevri araa(no gign)! vish ir totalai sapists! =[[[ Vienam dzekam uzliku TemparlamentyAdmin un tagad visi ir amdini !!tapeec ka uz kautkaada steamid lan bet temparlamnety amdin var uzlikt tikai uz nika. kaapeeC taaa? Tagad servers ir down un es savam 2tram kompim pievienoju internetu.... (bet tas nav no svara) es sev uztasiju 2tro serveri bet man

raadas cita IP nu 2tra kopmja ip kaautgan serevris ir uz mana 1maa kompja 83.99.158.82 mana 2.tra kopja ip a otra IP 192.168.0.1 un es nevaru pievienot savu serveri jo raksta ka nevar noteikt Ip! nah taa!? ports ir 27015!

HELP HELP HELP HEELP!!! JEBKURSH VAR MAN PALIDZEET!!

BET TIKAI LUUDZU APLIIIDZIET!

Link to comment
Share on other sites

Sorry ALL es loti steidzos kad rakstiju tagad visas kludas izlaboju

Eu Worm man ir probleema! (Nezinu kam citam prasiiit) es nevaru iznemt savu serevri araa(no gign)! vish ir totalai sapists! =[[[ Vienam dzekam uzliku TemparlamentyAdmin un tagad visi ir amdini !!tapeec ka uz kautkaada steamid lan bet temparlamnety amdin var uzlikt tikai uz nika. kaapeeC taaa? Tagad servers ir down un es savam 2tram kompim pievienoju internetu.... (bet tas nav no svara) es sev uztasiju 2tro serveri bet man

raadas cita IP nu 2tra kopmja ip kaautgan serevris ir uz mana 1maa kompja 83.99.158.82 mana 2.tra kopja ip a otra IP 192.168.0.1 un es nevaru pievienot savu serveri jo raksta ka nevar noteikt Ip! nah taa!? ports ir 27015!

HELP HELP HELP HEELP!!! JEBKURSH VAR MAN PALIDZEET!!

BET TIKAI LUUDZU APLIIIDZIET!

esi paarliecinaats, ka visas ? confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...