Jump to content
GIGN Forum

Jaa Vai Nee


Recommended Posts

Gribeju tikai pajautat, ja dod, tad dod, ja ne, tad ne.

Vards:Marcis

Vecums: 23 (ar shodienu)

Iemesli:

1) Mans online time ir daudz lielaks nekaa vienai dalai adminu

2) Sanak paspelet no ritiem, kad biezi vien ir situacijas, kad nav citu adm.

3) Esmu gatavs spelet tikai ar niku Mahmed -> respektivi bez ieprieksheja salikuma.

Velmes: xsay, xslay, xkick

Gribetos, lai tagad nesaktu visadi dabas brinumi mani izkengat del shii jautajuma.

ty

P.S. Ups esmu iecirtis pat netajaa sadalaa satraukumaa iespaidaa sorry

P.S.S Pec Ali izpalidziga padoma sudzos, ka neesmu admins tongue.gif

Edited by Mahmeds
Link to comment
Share on other sites

Nu šīs viņa mazās prasības jau varētu arī apmiernāt. Man liekas tāds prātīgs džeks, kaut gan macho viņu ir neskaitāmas reizes vārnojis par prāta mazspēju un es izdzēsu viņa pretīgo bildi, kas ne par ko labu neliecināja... Nez, daudz jau viņš neprasa - var iedot, var arī neiedot, bet vai vajadzīgs vēl viens slejadmins? smile.gif Varbūt ir, varbūt ne. Ai labi, man vienalga, eju gulēt.

Ha, labs laugh.gif , tagad saprotu, kāpēc pieteikums bija rakstīts sūdzībās. Mahmed, atceries šito - stay out of tiesību sadaļa. XD.gif

Ieraudzīju ļoti interesantu lietu - Mahmed, tev pa abiem akauntiem kopā 110 vārnas, tā, ka principā pienāktos atvaļinājums ^^.

Link to comment
Share on other sites

1. man liekas, ka nedabusi.

2. man liekas, ka warn pa neko nedod.

3. neka man personiga pret tevi nav, tape es palieku neitrals.

4. Online laiks ir tikai viens no kriterijiem.

Gribeju tikai pajautat, ja dod, tad dod, ja ne, tad ne.

sitaa saakt nav jauki, jo tas nozime, ja es gribu aizradit vai piebilst (bez REC un ANTIREC ieskiebsanas), tad varu iet deet.

P.S (edited) apsveicu dzimene anyway.

Link to comment
Share on other sites

Ha, labs laugh.gif , tagad saprotu, kāpēc pieteikums bija rakstīts sūdzībās. Mahmed, atceries šito - stay out of tiesību sadaļa. XD.gif

Ieraudzīju ļoti interesantu lietu - Mahmed, tev pa abiem akauntiem kopā 110 vārnas, tā, ka principā pienāktos atvaļinājums ^^.

nu luk beigas sanak ka pareizi vien ir, ka nokludijos un iemaucu ne tur kur vajag.

un tas otrs accauntu nebiju paspejis nekad pat palietot, biju izveidojis vinju, bet tad forumu neapmekleju tik biezi un nebiju arii tik labi informets, kas un kaa.Un tas warnas ir uzpelnitas ne ar manu roku...

Link to comment
Share on other sites

Stipri nepārliecinoš sākums,Ja tu vēlies tiesības ,tad tā arī raksti-gribu to un to.Tagad sanāk ka tev vienalga vai tu viņas dabūsi vai nē,tā aiz gara laika iemetu pieteikumu ,a moš sanāk .Vai arī tu nēesi pārliecināts par sevi-nu es domāju tāda bailīga personība kurš baidās no citu nopēluma.Adminu tiešām ir daudz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...