Jump to content
GIGN Forum

Hltv


uyinaators
 Share

Recommended Posts

gribeeju pasuudzeeties par to, ka vakar peec plkst 18 nestradaaja hltv, man de_cbble bija taaads fragaini pilns raunds, kursh juums buutu jaaredz, bet tagad jums nebuus shiis lieliskas iespeejas sad.gif

es jau zinu, ka shiis sudziiba ir bezjeedziiga, vienkaarshi gribeeju, lai juus uzzinat, ko esat zaudeejushi (neredzeejushi)

Link to comment
Share on other sites

gribeeju pasuudzeeties par to, ka vakar peec plkst 18 nestradaaja hltv, man de_cbble bija taaads fragaini pilns raunds, kursh juums buutu jaaredz, bet tagad jums nebuus shiis lieliskas iespeejas sad.gif

es jau zinu, ka shiis sudziiba ir bezjeedziiga, vienkaarshi gribeeju, lai juus uzzinat, ko esat zaudeejushi (neredzeejushi)

par ko gan es tagad runaashu ar draugiem !??!

es guleet ejot luugshos, lai tas vairs nekad neatkaartotos sad.gif(((

Link to comment
Share on other sites

par ko gan es tagad runaashu ar draugiem !??!

es guleet ejot luugshos, lai tas vairs nekad neatkaartotos sad.gif(((

lai runaatu ar draugiem no saakuma vajag taadus dabuut, un tavs puukainais laaciitis, kuru tu katru vakaru njem liidzi gultaa, neskaitaas.

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

lai runaatu ar draugiem no saakuma vajag taadus dabuut, un tavs puukainais laaciitis, kuru tu katru vakaru njem liidzi gultaa, neskaitaas.

es izskatos peec puukainaa laaciisha?

driizaak jau peec erika pudeles braalja smiliez.de_2433.gif18.gif

Link to comment
Share on other sites

lol, flashijs baigi sevi aizkrāsojis ciet, lai neredzētu slikto rezultātu smile.gif uy, ja jau mums nebūs tāda iespēja, redzēt tos tavu uberfragus, varbūt tu vari sīki aprakstīt to situāciju/-as visās niansēs, nu apmēram šita - "karte koble, es skrienu, līdz raunda beigām palikušas 45sec, apmēram zinu, ka 2ct ir uzlīduši augšā, 1ct ir A spotā, 3ct ir B spotā, loģiski, ka mēģinu ieņemt A spotu, tuvojos A spotam ar c4, admins sāk kko raxtīt ekrāna vidū, lai kustos ātrāk, es pasto un padomāju - nu lol, ja jau tu esi tik gudrs, tad pats nāc un liec to c4, es pametu sērveri..." smile.gif

Link to comment
Share on other sites

spēlēt cs mazāk vajag.

jā, un vairāk spēlēt final fantasy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...