Jump to content
GIGN Forum

Valentiindienas Dzejolis


littleAngel
 Share

Recommended Posts

Sho miilas dzeju es sanjeemu pagaajushajaa valentiindienaa no slepenaa pieluudzeeja un tas veel joprojaam ir izcilaakais dzejolis kaads man ir veltiits...aaawwww... Taapeec neliegshu arii jums prieceet savas sirdis poeezijaa. Lasiet un sajuutiet Valentiinu sevii:

Valentiina iistais vaards ir Tenis, shock1.gif

Vinjam ir iespaidiigs ritenis! naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

man liekas, ka dzejolis ir OK...

teiskim taa:

1) originaalas atskanjas dry.gif

2) negaidiits paveersiens nobeigumaa rolleyes.gif

3) savdabiiga aritmija, kas pieskir shim dzejolim amizantumu un sharmantumu unsure.gif

4) lakonisks wink.gif

5) karnevaalisma pielietojums rlz thumbsup.gif

6) nav iespeejams atskirt realitaati no falsifikaacijas un attieciigi - nav iespeejams identificeet maakslinieciskos izteksmes liidzeklus - kas savukaart noziimee, ka shajaa dzejaa ir iestraadaats daudz plashaaks zemteksts. blink.gif

taa pat gribeetos noraadiit uz plashajaam gariigajaam robezhaam, kas shajaa dzejolii ir - tip - lasiitaajs netiek ierobezhots kaadaa noteiktaa interpretaacijas skautnee... Autors ir arii izvairiijies no interpretatiivi tendeetu vaardu lietojuma...

confused.gif

skaisti smile.gif

PS es arii gribeetu buut sliktais puisis

Link to comment
Share on other sites

tiešām nezinu kādēļ, bet man tas likās smieklīgi.

Link to comment
Share on other sites

Izlasot Ojāra recenziju man uz lūpām pavīdēja smīns,

Jo beidzot sāku saprast, ka ir vēl šai pasaulē māksla un tās izpratēji

Un būs mums dzīvot mūžam un ar mierīgu sirdi varēsim teit

Jā...Tas ir viņš...

Link to comment
Share on other sites

dzejolis labais smile.gif man tetim dzimsanas diena 14. februari ta ka varu vinu nesveikt valentindiena laugh.gif

jaaaaaaaaaaaaaaaaa....sveikt tēti valentīntdienā tas ir forši, vectēvu arī....uz ko šī pasaule iet?

Link to comment
Share on other sites

Sho miilas dzeju es sanjeemu pagaajushajaa valentiindienaa no slepenaa pieluudzeeja un tas veel joprojaam ir izcilaakais dzejolis kaads man ir veltiits...aaawwww... Taapeec neliegshu arii jums prieceet savas sirdis poeezijaa. Lasiet un sajuutiet Valentiinu sevii:

Valentiina iistais vaards ir Tenis, shock1.gif

Vinjam ir iespaidiigs ritenis! naughty.gif

Valentina iistais vaards ir Tenis,

Vinam ir Liels un gars Penis

Valentin kur tu liksies

Es iesu ar vecenem Pisties.

The End of my......... cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...