Jump to content
GIGN Forum

Torina 2006 - Olympic '' Xx ''


FBI.Informant
 Share

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kazahstana-latvija 0:1 12taja minute.... super garlaiciga spele izskatas pec kartejas norakstamas

EDIT

1:1 sak palikt interesantak thumbsup.gif

2:2 nu jau LOTI interesanti

edits 3 sec velak....

2;3 ;(

~ minuti velak

bullitis kazahiem 2:4 weep.gif

pec 1:52min Latvijas hokejisti atstas oliimpisko ledu © andersons

2:5

Edited by Hugo
Link to comment
Share on other sites

Tas tad arī ir mūsu tagadējais līmenis. Kritizēju ar objektīviem datiem, tikai nesakiet, ka kļūdos. Cerams, ka mūsējie saņemsies uz pasaules čempi un mājās jau kā nekā biški vieglāk, bet no otras puses atbildība lielāka smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

Tas tad arī ir mūsu tagadējais līmenis. Kritizēju ar objektīviem datiem, tikai nesakiet, ka kļūdos. Cerams, ka mūsējie saņemsies uz pasaules čempi un mājās jau kā nekā biški vieglāk, bet no otras puses atbildība lielāka smile.gif.

Rezultāts nav objektīvs.Runāju tieši par spēli ar Kazahstānu.Mēs spēlējām līdzīgi un sagrāves iepriekšējās spēlēs sagrāva komandas garu, kas lika spēlēt sliktāk.Objektīvi vērtējot, mums vajadzēja uzvarēt Kazahstānu un ieņemt 5. vietu grupā.Pēc pāris spēlēm spriest par spēlētāju varējumu varbūt nav objektīvi, tomēr ir skaidrs, ka Beresņevam ir jāatkāpjas.Var beidzot sākt runāt arī par 6-7 spēlētāju izmešanu no izlases un strauju paaudžu maiņu citādāk mūs sagaida pēdējie agonijā aizvadītie PČ un, tad, sveika 2. līga.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

un kā tad ar to "garu" Kazahstānai, kura visas iepriekšējas spēles zaudēja?

apskaties kā viņi zaudēja wink.gif Ok, atļauju neskatīties - 1:2 pret Slovākiju un 0:1 pret Krieviju.

Tas gars man ir pielipis no hattrick, nevaru palīdzēt...

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu personīgi mans patriota gars ir salauzts! sad.gif

Es saprotu padirst slovēņiem (vai slovākiem [es ņez smiliez.de_2551.gif ]). To es vel saprotu!

Nu labi - es vel piedodu spēlei pret Krieviem. (nu jāatzīst - Viņi stipri progressē smiliez.de_265.gif)

Bet ****L, kas notika pret Kazahstānu???? hang.gif

Man šodien zvanīja kolēģis no slovākijas, un pat viņš man prasija KAS NOTIEK ar Latvijas izlasi.

Tas bija nožēlojami!

Lai ko teiktu Irbe tajā reklāmā ka gods ir pat ja ir 9ā vieta, tik un tā tas bija apkaunojoši! bye2.gif

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu personīgi mans patriota gars ir salauzts! sad.gif

Es saprotu padirst slovēņiem (vai slovākiem [es ņez smiliez.de_2551.gif ]). To es vel saprotu!

Nu labi - es vel piedodu spēlei pret Krieviem. (nu jāatzīst - Viņi stipri progressē smiliez.de_265.gif)

Bet ****L, kas notika pret Kazahstānu???? hang.gif

Man šodien zvanīja kolēģis no slovākijas, un pat viņš man prasija KAS NOTIEK ar Latvijas izlasi.

Tas bija nožēlojami!

Lai ko teiktu Irbe tajā reklāmā ka gods ir pat ja ir 9ā vieta, tik un tā tas bija apkaunojoši! bye2.gif

"Padirst" slovākiem un krieviem ar tādu rezultātu un tādu sastāvu ir normāli.Tas ir mūsu līmenis un pēdējos gadu tāds ir bijis mūsu līmenis.Lieta tāda, ka hokejisti jūt sabiedrībā valdošo nepamatoto spiedienu un pēc vairākām sagrāvēm tika morāli sagrauti dēļ kā arī loģisks iznākums - zaudējums Kazahstānai.

Krievija progresē ? WTF ? Ir atšķirība vai spēlē 20 "vājo" nhl komandu spēlētāji vai 20 visaugstākās klases spēlētāji...

Link to comment
Share on other sites

"Padirst" slovākiem un krieviem ar tādu rezultātu un tādu sastāvu ir normāli.Tas ir mūsu līmenis un pēdējos gadu tāds ir bijis mūsu līmenis.Lieta tāda, ka hokejisti jūt sabiedrībā valdošo nepamatoto spiedienu un pēc vairākām sagrāvēm tika morāli sagrauti dēļ kā arī loģisks iznākums - zaudējums Kazahstānai.

Krievija progresē ? WTF ? Ir atšķirība vai spēlē 20 "vājo" nhl komandu spēlētāji vai 20 visaugstākās klases spēlētāji...

Nu es atvainojos! Bet man šķiet, divus gadus iepriekš viņi neuzvarētu 5 : 0 Zviedrus!

Link to comment
Share on other sites

Nu es atvainojos! Bet man šķiet, divus gadus iepriekš viņi neuzvarētu 5 : 0 Zviedrus!

1)zviedru "vājo" nhl komandu spēlētāji acīmredzot ir spēcīgāki par krievu nhl "vājo" komandu spēlētājiem

2)zviedriem tā bija neveiksmīgākā spēle olimpiādē, bet krieviem viena no veiksmīgākajām.

Link to comment
Share on other sites

vienkaarshi komandas olimpiskajaas speelees ir attieciigi daudz stipraakas, jo, kad notiek pasaules chempis, notiek pashas izshkjiroshaas speeles NHL un speeleetaaji domaa, ka nav veerts braukt uz kaut kaadu tur pasaules chempi, bet olimpiaade ir uzreiz cita lieta, tad ir gods paarstaaveet savu valsti.

un vispaar arii uzskatu, ka beresnjevam buutu jaatkaapjas, man vinsh nekad nav paticis, izskataas kaa viens vecs padomju konservatiivs krievelis (kas vinsh protams ir, un kuri man nepatiik). lindstrems un vasiljevs likaas daudz labaaki.

buushu optimists, gan jau ka vinji sanjemsies uz PČ un atkal paraadiis ko vinji var, jo kaa nekaa maajaas. bet ir jau taa, kopsh leenaam saak iet prom vecaa paaudze, tas ir, visi tehniskie psrs laika speeleetaaji, speele ar vairs neiet kaa agraak... jaunai paaudzei veel jaaugas.

Link to comment
Share on other sites

vbyuer pret slovaakiem (jeb sloveenjiem, kaa saka ghost) vel jaa nromaali nu bet pret krieviem jau vairs nebija normali!

Jā, piekrītu.Slikta fiziskā sagatavotība, gan sūdīgs treneris gan slikts komandas mikroklimats ļoti ietekmēja spēles kvalitātes straujo pasliktināšanos.Protams, arī uzbrucēju vidējais vecums spēlē savu lomu...

Link to comment
Share on other sites

kвrtзjo reizi юзl, ka nesaprotu vвcu valodu smile.gif

bet balss иalim jauka happy.gif

macho varu tevi nomierinвt!

Nekвda diюв literatыra tur nav!

Tikai apm. tв :

SLЗЗDZОЗЗS ОЗKРВВ!!!!

ВВTRВВВK!!!!

KВВВВS TВВВS ОООR!!!!????

SPЗLЗЗЗ!!! SPЗLЗЗЗ!!! SPЗLЗЗЗ!!! SPЗLЗЗЗ!!! KВВPЗЗ TЫ NЗЗSPЗЗLЗ!!!!!!

KВВВS NФФTОЗЗK??? KВВВS NФФTОЗЗK???

Un tad : xmmmm, kas notiek? kas notiek? ehehehe, eheEHEHE, EHEHEHЗЗЗ..

KВВВS NФФTООЗЗK!!!????? ВВВВВВВ!!!!! ВВHВВHВВ!!! ЫЫHЫЫ!! SЫЫDS!!! CЫЫKВ! ВВTRВK!!! *************...

Sasнaida klaviatыru!

Poga pazuda, kur viтa palika, kur, kur, kur?

Te tв ir! Ak tad saplоsa? Tв saplоsa! TВ SВВPLООSВВ!!!!.......

Turpinвt? Vai saprati tвpat apmзram?

Edited by Ghost`
Link to comment
Share on other sites

Man patika lindstreems kaa treneris. Manupraat visus tos Panteljejevus un paareejos pidinjus vajag nahrenizeet no izlases. Es nevaru iebraukt, kaapeec Ivanaanu nenjem uz izlasi? Vinsh tak tur izshkjaidiitu visus pretiniekus un celju liidz vaartiem un atvieglotu speeli uzbrukumaa.

Jaa un par Beresnjevu es piekriitu r&r.

Blje un to stresaino vaacu pidaru es labpraat dauziitu liidz naavei smile.gif Man k-kaa uzdzen dusmas uz vinju tas vinja stress smile.gif .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...