Jump to content
GIGN Forum

Torina 2006 - Olympic '' Xx ''


FBI.Informant
 Share

Recommended Posts

Lol nu slovāki tak nav nekādi bremzēti loliti pret kuriem kaut kādas pāris realizētas izdevības būtu kaut ko mainījušas. Ja mēs samestu vārtus, viņi trešajā periodā nespēlētu tik defensīvi un močītu virsū. Tāpat, 6:3 pietiekami labi parāda, kura komanda tomēr ir biš skillotāka, nav nekāds neko neizsakošs vienu vārtu pārsvariņš.

stabiņš, vārtu pārliktnis, divi nerealizēti 1vs1 izgājieni, neieskaitīti vārti + vēl debīlas kļūdas no aizsargu un/vai uzbrucēju puses aizsargājoties.Es citādāk kā neveiksmi to nevaru nosaukt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ai nu labi Macho.. kamon.. nav jau runa par to, ka ja buutu iemetushi pa 2 vairaak, buutu vinneejushi..

vienk atkal atkartojas musuu komandas kljuudas... nemaak izmantot situaacijas

un of course Slovaaki tomeer nav Sloveenji.. bet vienk stulbi tas, ka, var teikt, pashu vainas deelj arii ir tik shvaks rezultaats..

un ja godiigi, nemaz tik defensiivi slovaaki nespeeleeja.. Hosa un Demitra defaultaa bija muusu zonaa XD.gif

btw: alus? gde alus?

Link to comment
Share on other sites

vienigais par ko man prieks ir Ozolioņš, ar visu savu alkoholismu(kush) smile.gif taa bombi, ka prieks! Bet man kkaa ir po. uz shii olimpiskajaam speleet, veelvairak uz hokeju... gaidu pasaules chempi happy.gif lai jau puikas iesildas pirms ta smile.gif

Link to comment
Share on other sites

stabiņš, vārtu pārliktnis, divi nerealizēti 1vs1 izgājieni, neieskaitīti vārti + vēl debīlas kļūdas no aizsargu un/vai uzbrucēju puses aizsargājoties.Es citādāk kā neveiksmi to nevaru nosaukt.

Es nesaku, ka tā nav neveiksme, es saku, ka tie daži vārti tāpat nebūtu mainījuši spēles uzvarētāju. Un, protams, slovāku neizmantotās izdevības neskaitīsim, ja?

Link to comment
Share on other sites

Es nesaku, ka tā nav neveiksme, es saku, ka tie daži vārti tāpat nebūtu mainījuši spēles uzvarētāju. Un, protams, slovāku neizmantotās izdevības neskaitīsim, ja?

Daži vārti būtu ietekmējuši spēles iznākumu, un diez vai tas būtu -3 Latvijai, tā kā var gan teikt, ka slovākiem palīdzēja veiksme.

darek - imo, tas jau bija atkārtojums

Link to comment
Share on other sites

darek - imo, tas jau bija atkārtojums

nu lol, aaa, bet kkas man tica, ka interneta ar visu varot redzet ganh tieshraides, gan atkartojumus! google! :/

EDIT:

kaadas juusu domas par shiisdienas machu!? LV vs. SWE?! buus 5:4 unsure.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

nu lol, aaa, bet kkas man tica, ka interneta ar visu varot redzet ganh tieshraides, gan atkartojumus! google! :/

EDIT:

kaadas juusu domas par shiisdienas machu!? LV vs. SWE?! buus 5:4 unsure.gif

Būs dirsā! Cerams ka Forsbergs ejot uz ledus nokritīs un salauzīs abas kājas + kāds viņam netīšām ielauzīs roku!

p.s kāds zin kas pret Zviedriem stāvēs mums vārtos!? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

un SWE vs LAT 7:3

Zviedrija ir viena no tām nedaudzajām komandām, ko Latvijai tā arī pagaidām nav izdevies uzvarēt. Labākais sasniegums ar skandināviem bija neizšķirts 1:1, ko "sarkanbaltsarkanie" panākca 1997. gadā PCP !

P.s - Latvijas izlases sastāvs

Vārtsargi - Artūrs Irbe, Sergejs Naumovs, Edgars Masaļskis.

1. maiņa: Kārlis Skrastiņš - Arvīds Reķis,

Grigorijs Panteļejevs - Aigars Cipruss - Mārtiņš Cipulis.

2. maiņa: Sandis Ozoliņš - Atvars Tribuncovs,

Aleksandrs Ņiživijs - Aleksandrs Semjonovs - Leonīds Tambijevs.

3. maiņa: Rodrigo Laviņš - Krišjānis Rēdlihs,

Herberts Vasiļjevs - Ģirts Ankipāns - Vladimirs Mamonovs.

4. maiņa: Georgijs Pujacs - Agris Saviels,

Miķelis Rēdlihs - Armands Bērziņš - Māris Ziediņš.

P.s.s Jaatic Ka Artuurs Irbe - raadiis klasiku un nepadosies !

Latvija Latvija Latvija Latvija !

GL wink.gif

EDITE : '' Visi Sodien 18:00 atejiet no saviem *PC* un iemetiet acis Latvijas Spelee pret Zviedriem - Visi turam iikshkjus !

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

ak dievs cik pasīva spēle 1 periodā! 2 metieni pa pretinieku vārtiem visā periodā. Man miegs uznāca ,skatoties 1 periodu! Cerēsim , ka latvieši mainīs spēles stilu, savādāk šī spēle ir norakstīta...

GL

smiliez.de_2318.gifyawn.gif

EDIT izrubīju nahren TV! 5 minūtēs 3 padirsti vārti! Vēmiens nāk skatoties, kā mūsējie spēlē! zaban.gif

Beigu rezultāts 0:7

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

ak dievs cik pasīva spēle 1 periodā! 2 metieni pa pretinieku vārtiem visā periodā. Man miegs uznāca ,skatoties 1 periodu! Cerēsim , ka latvieši mainīs spēles stilu, savādāk šī spēle ir norakstīta...

GL

smiliez.de_2318.gifyawn.gif

EDIT izrubīju nahren TV! 5 minūtēs 3 padirsti vārti! Vēmiens nāk skatoties, kā mūsējie spēlē! zaban.gif

Beigu rezultāts 0:7

eu aabram, ja tu nerubii neko tad neraksti..

btw beigu rezultaats 1:6

ps zviedriem intresanta vaartu starpiibas statistika spelees.. +5/-5/+5

Link to comment
Share on other sites

eu aabram, ja tu nerubii neko tad neraksti..

btw beigu rezultaats 1:6

ps zviedriem intresanta vaartu starpiibas statistika spelees.. +5/-5/+5

Ko tad es nerubīju? mūsējie 1 periodu kapāja kā vilki un bija skatāma spēle varbūt neredzēju TO

0:7 es tikai minēju, jo 2 perioda 5 minūtēs tika ielaistas 3 ripas vai tā nebija?

BTW kas tev liek domāt, ka es esmu ābrams!

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

lab myb bik paarspiileeju.. bet nu sporta komentators no tevis sanaaks taads pashvaks

speele neatshkjiiraas periodos.. vieniigi zviedri saaka briivaak speeleet 3'ajaa periodaa..

tos 3 vaartus zviedri iemeta uz vairaakumiem.. nevis tapeec ka muuseejie vairs nemaaceetu speelet.. bet vienk sodus sataisija neforshi peec kaartas..

btw speele chehija somija owno.. jagru norm bortaa ieblieza, soms dabuja 5+20min.. un tagad chehi ik pa paaris min saak almost kauties XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...