Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


kerchs
 Share

Recommended Posts

taatad radaas doma, ka vareetu kaadu dienu savaakties un iet draudziigi (ar speeka paneemieniem:D) uzspeeleet hokeju kaadaa slidotavaa.

nuutu jauki ja te juus izteiktu savas domas par sso ideju un pievienotos vai vismaz izdomaatu interesantu atmazku kaapeec nee.

Link to comment
Share on other sites

btw, kerchs, tev ir kāda lieka nūja? vēlams, lai izliekums būtu uz labo pusi smile.gif slidas man ir, tikai nūja jau kādus pāris gadus ir R.I.P. negribās arī tos 15Ls par normālu nūju tērēt, ir ieplānoti šadi - tādi citi pirkumi smile.gif a btw, kurā tad slidotāvā domā rubīt? agrāk gāju uz to Vefinieci, kas ir netālu no VEF kultūras pils, tur galā parasti notika hokeja spēle. laukums ir diezgan liels, nu tur tas viss veicas placis, kur regbiju spēlē vai futbolu hz noliets ar ledu. neizskatās, ka liela popularitāte varētu būt šim pasakumam smile.gif

Link to comment
Share on other sites

slidot iipashi nemaaku, hokejs neinteresee, ja nu vieniigi olempiskajas speeleevs vai arii PHC (Pasaules hokeja 4empionats)

kaads sakars ar interesi tam visam.

tas taks taa fanam, satikt cilv. ar kuriem forumaa kontakteejas,mircaa runaa un cs kopaa speelee un jautri paspeeleet hokeju.

Edited by kerchs
Link to comment
Share on other sites

njaa visi taadi neaktiivi, pat nezinu kaapeec, vai tad tik gruuti ir izkustinaat kaulus un jautri paspeeleet hokeju.

nu ja taa nevar tad piespiediet sevi uzspeeleet kaut ar domu, ka satiksiet kaadu kas besii un hokeja aizegaa buus iespeeja vinu nogaast biggrin.gif

Edited by kerchs
Link to comment
Share on other sites

Kad? kur? kad? cikos? tikai zinot shos parametrus es varu atbraukt <no siguldas>

Pat zinot šos faktorus diez vai brauktu .. kau kā patāli sanāk priekš viena hokeja mača(Rēzekne), kur tāpat tikai pirmo reizi stāvētu uz slidām zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Pat zinot šos faktorus diez vai brauktu .. kau kā patāli sanāk priekš viena hokeja mača(Rēzekne), kur tāpat tikai pirmo reizi stāvētu uz slidām

a tur gadījumā gar Rēzekni netek Daugava vai kaut kāda upe, kas ieplūst Daugavā? nu lol, ņem kāp uz slidām un no turienes močī pa upēm uz Rīgu smile.gif visu to garo gabalo noslidojot būtu iemācijies normāli slidot vai arī paceļam ar nūju un ripu pastrādāt - tb padriblēt, nedaudz jau arī būs tāds skills, tikai izpēti kur varētu upes krastā ierīkot kempingu un atpūsties. ja tā padomā, tad tas varētu būt kkāds sava veida rekords, kas uzstādīts Latvijas teritorijā, takā nemīz džekiņ - aun tik kājas un uz priekšu smile.gif

P.S. man ģeogrāfijā bija 6, takā es nezinu kādas upes te latvijā ir, tikai zinu Daugavu, maršrutu kāds varētu izstrādāt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Mjaa, es pat teiktu ka doma ir ideaala. Draudziigi savaakties un nodauziit vienam otru Daugavas ledusplacii. Es iisteniibaa vareetu pieteikties uz aizsarga vietu, jo skjiet ka tas man padotos vislabaak.

Vieniigais aakjis....Iemaaciisiet slidot? unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Kāda vaina pa Daugavu slidot, ja var ne tikai uz slidām močīt, bet arī ar mašīnu? Tad vēl varētu pa Rīgas kanālu močīt, tagad tāds forši piesalis tur, hehe.

Ja tā sāk domāt, man kaut kur vajadzētu būt nūjai, ja vien es viņu nebiju pamanījies salauzt vienā no pēdējām reizēm, kad spēlēju. Varētu notraukt ka putekļus...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...