Jump to content
GIGN Forum

Counter-Strike 1.6 Servera Ieteikumi.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Kāda jēga runāt par kaut kādu servera atdzīvināšanu, ja nevar tādu elementāru nepieciešamību kā naudas iedošanu atjaunot?

kā varēja noņemt /iedo funkciju? wtf? taadi mazi siikumi tak arii veido visu speeli, tas pats

kas @ GTA piemēram lietus, vai migla.. itkaa nekas svariigs bet tas viss kopaa arii veido speeles prieku :)

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, man FF patik, vismaz japiedoma ko dari. Protams ik pa laikam gadas kads mulkis kas lien prieksa, bet to var pieciest. Varetu nonemt FF pirmas 10 secs, jo ir kad netisam gadas ar nazi vai ka savadak trapit, un tad gan ir kaitinosi ka mirsti. Vai ari vnk uzlikt lai nemirst, zaude hp tik.

EDIT: Vel uzskatu ka noderigi butu ka mirusie varetu redzet gan savus, gan enemy speletajus. Intersantak skatities, un varbut palidzetu adminiem vairak. A monitoringot tapat var jebkurs ja baigi grib.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

1. Uzlabot mapcycle

2. Lai buutu musejais vecais nosaukums cs.gign.lv

3. Vajedzetu jaunus adminus par cik nevienu neredzu.

4. Juanas mapes, nevis mazaas. Ir dazi ieteikumi par jaunajam pub mapem!

5. Jaiznjem \calladmin jo tpt neviens nenaak!! Lai raksta majas lapu chataa, ja kads no adminiem ir ONLINE!

6. Gribetu atpakal sodu par to ja raksta sliktus vardus, un par to tika nemts nost ¤$ Spelee.

7. Lai butu prieks speleet speletajiem.

8. Pirms mapes beigam uzliktu kad tiek dota balsoshana par *2 mapeem* Buutu intresanti.

Shis bija mans viedoklis ir kkadi jautajumi droshi rakstiet :)

Shausmigi esu noilgojies pec gigna nakam nedelj perku jaunu kompi tad biezak redzesiet mani CS:GIGN:LV

Adio vi der4i!

Vajag tiesības iedot kādam jaunam fruktam, kurš pa dienu arī taisās spēlēt. FF lai paliek :)

<----------------- :)

Ja būtu 32 sloti, tad varētu piemest piemēram de_westwood de_kabul. Bet tā neko daudz map nevar izmainīt.

de_nuke

de_inferno

de_dust

de_dust2

de_train

de_aztec

de_cbble

de_tuscan

de_russka

de_mirage

de_torn

de_zook

de_piranesi

fy_pool_day

fy_iceworld

fy_iceworld2k

fy_simpsons

fy_buzzkill

fy_snow

awp_india

awp_city

cs_deagle5

Vēl kāds lai piemet klāt ko populāru uz 21 slota.

_R, pareiz ka visi spēle tikai de_dust 2, tad jau GIGN atstāj tikai dd2, bet es to4 nespēlēšu vienu un to pašu karti, zadroti jau spēle to karti kā narkomāni.

De_Folge ar labba! :)

Laba doma Kanāda... Palielinot slotus radīsies lielāka interese, jo būs vairāk gaļas :DD

Piekriitu :)

Edited by .qoodbeep.
Link to comment
Share on other sites

1. Uzlabot mapcycle

2. Lai buutu musejais vecais nosaukums cs.pub.lv

3. Vajedzetu jaunus adminus par cik nevienu neredzu.

4. Juanas mapes, nevis mazaas. Ir dazi ieteikumi par jaunajam pub mapem!

5. Jaiznjem \calladmin jo tpt neviens nenaak!! Lai raksta majas lapu chataa, ja kads no adminiem ir ONLINE!

6. Gribetu atpakal sodu par to ja raksta sliktus vardus, un par to tika nemts nost ¤$ Spelee.

7. Lai butu prieks speleet speletajiem.

8. Pirms mapes beigam uzliktu kad tiek dota balsoshana par *2 mapeem* Buutu intresanti.

Shis bija mans viedoklis ir kkadi jautajumi droshi rakstiet :)

Shausmigi esu noilgojies pec gigna nakam nedelj perku jaunu kompi tad biezak redzesiet mani CS:GIGN:LV

Adio vi der4i!

<----------------- :)

De_Folge ar labba! :)

Piekriitu :)

tik par 2? vajag ierastās 5

Link to comment
Share on other sites

1. + Comshut par to map list (kkur jau biju savu list ar map salicis) def map jau nu vismaz man apnika

2. 3min līdz map beigām vajag votemap pluginu ar 5 map izvēlēm

3. par pluginu /iedot un no savas puses gribētu pluginu kurā informē kurš no sava tm tevi noflešo

4. FF vajag atstāt (tas nav war3)

5. slot uz 32 ( jo 10/10 ir par maz) , būs vairāk vietas , būs lielāks vidējais rādītājs.

Link to comment
Share on other sites

Kas notiek šeit? Vai ir kaut kas darīts? Vai tiks kaut kas darīs? Vai ir zināms kaut kāds laiks, kad tiks kaut kas darīts?

Pagaidām nekādu izmaiņu serverī nav.. priecē, ka cilvēki lēnām atgriežas, vismaz tad, kad kāds no adminiem ir on, jo tad cilvēki nemūk prom..

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu sLutam tauta kka saakusi naakt, bet ja ienaak kaads kam gribaas taa paardities tauta pamuuk!

Un ar nepacietiibu gaidu izmainjas!!!

Mapes kuras patieshaam gribeetu redzeet CS.GIGN.LV

De_irak2

http://cs.gamebanana.com/maps/139990

De_perfect_inferno

http://cs.gamebanana.com/maps/140151

De_disorder

http://cs.gamebanana.com/maps/140237

De_dust2_india

http://cs.gamebanana.com/maps/140522

Tas bija tas intresantaakaaas! :)

Edited by .qoodbeep.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...