Jump to content
GIGN Forum

Zviedrija ir aizgajusi pilniga dirsaa


Kontortionists
 Share

Recommended Posts

Skumji, ļoti žēl, un vēl vairāk pašas sievietes, kas sajiet kopā ar melnādaino. Stulbas priduras. Bļe pasaule ir iedalīta daļās. Ja suni kopš bērnības tur starp kaķiem, tad tas loģiski ņems priekšā kaķus. Tādeļ katram ir jabut savai vietai - baltie baltajās zemēs un melnie āfrikā vai tai amerikas tumšajā daļa. Zivis taču ir tikai ūdenī un tām ir sava vieta. Nekad necienīšu tos cilvekus, tieši šīs imigrācijas lietas dēļ. Dauzīt un sist! Sameklēšu Artusa interviju kur šitais pats prikola bija, runāja par melnādaino, kurs dzīvo lv un kurš uzskata ka lv tā ir viņa valsts - lohs bļe.

Edited by kasis1000
Link to comment
Share on other sites

Skumji, ka Latvijā dzīvo tik pasisti cilvēki.

Skumji, ka tev ir vienalga. Tu pats neesi nekad sasaistijies un piedalijies jebkados vecrīgas konfliktos, lai kautko dirstu pretī un zini - tie kas ir dzīvē, tie vairs nav tavi melnādainie draugi - tie dara to, ko grib. Ja tavas pietrūkušās smadzenes to nedolbī tad sorry, ej nosities

Edited by kasis1000
Link to comment
Share on other sites

Skumji, ka Latvijā dzīvo tik pasisti cilvēki.

Vel vienam liberalajam jau smadzenes izskaloja.

Tiklīdz tas nenotiek LV, man ir pilnīgi pohuj :) Jo, tas ir tas, ko valsts dara pati ar savu pastāvošo kārtību, ja viņiem šķiet, ka tā būs labāk, lai turpina, kas tur sanāks, nezinu gan, droši vien paliks tikai imigranti ar laiku.

Taa kaa Latvijaa slaistus un bezdarniekus neviens neatbalsta, tad viniem jau te nav interesanti! Labak doties uz tadu UK vai Zviedriju, kur sanemsi jaukus pabalstus un varesi savas moshejas celt + drazt baltas sievietes, kuras slapjas paliek redzot nepieradinato melno, netiiro daiktu.

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Es atbalstu multi kulturismu.

Radinieki aprecejusi citu kulturu parstavjus.

Viens bralens apreceja uk tumsadaino. Otrs apreceja musulmanieti.

Vienigais pie ka gruti pierast tumsadainie savadak kaut ka smarzo, to gruti sprakstit.

Zivju smaka, arī tiem, kuri zolīdi ģērbjas un rūpējas par sevi. Edited by kasis1000
Link to comment
Share on other sites

Ir atšķirība vai šie cilvēki grib integrēties vai nē. Prakse pierāda, ka viņi to nevēlas, turklāt uzspiež savu ticību, Islāmu. Vēl ir arī tas, ka viņi uzskata, ka viņiem kaut kas pienākas, Francijā melnādaino populācija ir ap 10%, bet viņi tur vēlas valdīt.

Norvēģijā 90% izvarotāju ir melnādainie (neeiropieši). Itālijā katru gadu ieplūst 100k nelegālie imigranti un bija situācija, ka viņi neēda itāliešu ēdienu, makaronus ar kaut ko, bet pieprasīja savu, Āfrikāņu ēdienu. Apskataties noziedzību līmeni pēc rasēm. Protams, šie ir tikai daži gadījumi, bet tādu ir dāāāudz, kuri man ir likuši izturēties ar nicinājumu pret multikulturālismu.

comment_I2pgTKkAK9WoKXkClTTJoDrYJUZtsi1n,w400.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es atbalstu multi kulturismu.

Radinieki aprecejusi citu kulturu parstavjus.

Viens bralens apreceja uk tumsadaino. Otrs apreceja musulmanieti.

Vienigais pie ka gruti pierast tumsadainie savadak kaut ka smird, to gruti sprakstit.

Atceros, ka tad kad es biju sīkāks, man paziņa stāstīja, ka melnie smirdot un es nevarēju iebraukt, kāpēc viņi smird, dēļ ādas krāsas? Ganža..pēc ganžas viņi smird un nevis smaržo.

Esmu pret miksu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...