Jump to content
GIGN Forum

Sakārtošana GO.GIGN.LV


Recommended Posts

Vai nebūtu pienācis laiks sakārtot siktāko serveri Gign vēsturē?

Manuprāt sen jau bija laiks un vajadzētu ieviest izmaiņas, kas noturētu patstāvīgus spēlētājus.

Jā, ir dažreiz pilni serveri, bet tāpat - vajag sakārtot. Ko teiksiet?

1) Noņemt BOT'us, vispār/noteikts spēlētāju daudzums (8 playeri - boti pazūd)

2) uzlikt botus mazāk, ja ir tukšs serveris.Piemēram tikai tie paši 7 boti, ja tu esi (1) iegājis.

3) /rank /vote /kick utt. funkcijas

4) Lag fix

5) Ja nemaldos, tad AWP bija infinity. Vajadzētu kaut kādu noteiktu skaitli - piemēram 2 AWP uz komandu

Šīs ir tikai 5 problēmas, bet ir vēl un vēl. Gan jau vēl kāds zinās. Un tie boti - tie gan tracina.

Link to comment
Share on other sites

Runājot tieši par šiem 5 punktiem:

1. Par botu noņemšanu es jau sen biju ieminējis, tie ir lieki;

2. Punkts 1;

3. Par rank un rs komandām esmu ar mieru, bet esmu kategoriski pret vote un kick starp spēlētājiem, jo cilvēki to nemāk lietot;

4. Nebūtu lieki;

5. Pilnīgi pret, lai skraida kaut viss serveris ar awp. Tādā pašā garā varētu uzlikt limitu uz AK, lai visi skraida ar galiliem.

Edited by Pauly
Link to comment
Share on other sites

Vienkārši neredzu pašlaik jēgu no šī servera. Visi gign serv. ir sakārtoti, bet šis.

Jā, arī piekrītu. Vienkārši +/-, lai saprastu kas par lietu.

Bet manliekas tos limitus māzliet, māzliet vajadzētu. Nezinu kā jums

EDIT :

TEAM BALANCE arī vajag!

Vai arī pusi maču kā tr otru kā ct

Edited by ronis21
Link to comment
Share on other sites

Un kāda jēga no tā war3? Cs 1.6 vispār tagad tādi tukši

CSS, TF2, CS:GO principā vienīgie ir, kur tauta rosās.

Domāju pirmīt vajadzētu sakārtot Visus šos minētos, pēc tam ar 1.6. Bet TF2 & CSS man liekas, kad viss ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Ja gribat, lai ir tauta. Tad vajag, lai karte ietu 20raundus un pēc 10raundiem, komandas switchojas. Votemap vispār nonemt un lai admini, pat nedomā likt voti, ja ir pilns servers, jo īpaši 10raundus pirms mapes beigšanās, dēļ dropiem.

Awp limits 2 uz komandu.

Botus vienkārši nahrinizēt, dēļ tā, ka man ir eco, aizskriesu rush nomirt un spelēšu velreiz

Ja gribat ranku vai statistiku likt, tad vel viens iemesls botus nonemt.

Tagad, kad ir akcija uz csgo, visi jaunie meklē serverus un ja šis būtu gignā, tad viņi noteikti atgrieztos un spelētu patstāvīgi.

Link to comment
Share on other sites

Awp ir pirktākā lieta starp skillotiem spēlētājiem. Un ja, pretinieki jau ir lielā vadībā un tur ir 3-4 awpisti top, tad ir vienkārši nereali izspelēt raundu.

Ieej jebkurā top eiropas pubā ar pilnu serveri un tur būs limits.

Link to comment
Share on other sites

Tagad spēlēju, un daudz labāk būtu ka varētu iet cauri savējiem teammates.

Edit: Teambalance arī nekāds.

Edit2: Un piem ja ir bijis tas dd2 un sākas jauna vote, tad lai nav vairāk votē iekšā dd2.

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Ja gribat, lai ir tauta. Tad vajag, lai karte ietu 20raundus un pēc 10raundiem, komandas switchojas. Votemap vispār nonemt un lai admini, pat nedomā likt voti, ja ir pilns servers, jo īpaši 10raundus pirms mapes beigšanās, dēļ dropiem.

Awp limits 2 uz komandu.

Botus vienkārši nahrinizēt, dēļ tā, ka man ir eco, aizskriesu rush nomirt un spelēšu velreiz

Ja gribat ranku vai statistiku likt, tad vel viens iemesls botus nonemt.

Tagad, kad ir akcija uz csgo, visi jaunie meklē serverus un ja šis būtu gignā, tad viņi noteikti atgrieztos un spelētu patstāvīgi.

Kādi 10 roundi un switch? Populārākajos serveros ir gluži tas pats kas @ mm, 15 roundi - switch un spēlē līdz vienas puses 16ai uzvarai. Kāds vēl awp limits, tas tieši aizbiedē lielāko daļu spēlētāju.

EDIT: Par to, ka nekas nemainīsies es Tev varu pilnībā piekrist, jo cik skatos, galvenajiem rokas nepacelsies, lai sakārtotu šo serveri.

Edited by Pauly
Link to comment
Share on other sites

Ir jāpadomā par Team attackiem, Tkilliem, vai nu ja taisa TA tad lai ir kā css arī pašam nelabvēlim nāk nost tik pat daudz hp, vai es nez. Viņš Tkillo bet sodīt nekādīgi nevar.

Un vēl problēma iegāju specos paspecot vienu čali, paspecoju, un nu gribu tikt kādā komandā, nekā abas komandas pilnas no speciem netiek ārā, jāgaida kad atbrīvosies vieta, domāju vajadzētu palielināt slotus vismaz līdz 24.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau laikam taisnība - un vakar vakarā aztecu rāvām visus 30 raundus... (pirms tam nukē likās, ka ir kaut kas salabots uz 16 raundu uzvaru), bet teamswitchu pie 15.raunda un noteikt ka spēle iet līdz 16 uzvarētiem raundiem vienai komandai vajag ASAP, jo ļooooti daudzi sūdzas par šito lietu!

Link to comment
Share on other sites

Izlabojam arī 50% naudu uzu 100% par kill. Jo nu - manuprāt killi cs:go orģinālajos settingos ir diezgan okay uztaisīts.

Jo savādāk ar 50$ kabatā :D Okay, team job, bet nu - manuprāt killeriem jābūt vairāk naudām

EDIT:

Serveris arī lāgo (paspaidiet CRTL dažas reizes, kādā 5x tā iekāries tupsies) 10ping ir.

2xed:

30 mačā parādā, kad grib samainīt vietām!

Edited by ronis21
Link to comment
Share on other sites

Izlabojam arī 50% naudu uzu 100% par kill. Jo nu - manuprāt killi cs:go orģinālajos settingos ir diezgan okay uztaisīts.

Jo savādāk ar 50$ kabatā :D Okay, team job, bet nu - manuprāt killeriem jābūt vairāk naudām

Vot jā! Tieši par šo biju piemirsis. GIGN serverī kā nekur citur dod nežēlīgi maz naudas par killiem, tāpēc bieži vien jāskraida ar kaut kādu famasu bez bruņām :( un eco pubos.. nty.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...