Jump to content
GIGN Forum

Sakārtošana GO.GIGN.LV


Recommended Posts

sarunāt var, bet tad pazudīs regniks iekš cs:s

Who da hell still play non-steamed CS:S ?

...kaut kad saņemšos aizsūtīt tev PM ar manu steam ID un lūgumu pārreģistrēt! Paldies!

Tās kartes nevar spēlēt, ja nav coins vai ne?

Principā @ competative vienreiz spēlēju bez koina - vai tas bija gļuks vai kā - nemācēšu teikt, bet nu man kaut kā nebija žēl 0,75 eiro uz nesenajām skidkām paņemt to operation bravo :)

Link to comment
Share on other sites

Tās kartes nevar spēlēt, ja nav coins vai ne?

...

Principā @ competative vienreiz spēlēju bez koina - vai tas bija gļuks vai kā - nemācēšu teikt, ...

bez coina bravo kartes var speeleet iekch competetive ja tiimaa kaut vienam buus bravo coins. ja tu vieniiti gribeesi comeptetive speeleet, tad nesanaaks bravo kartes. ja runaajam par pubiem tad tur nav ierobezhojumi.

Link to comment
Share on other sites

Nū, tad man nav nepieciešams steam id uz go servera, jo man tur noteikti domājams nav acc..

vissliederīgākais es noteikti esmu ejot cs:s ar savu veco labo regniku kuram tpt savas beigas pienākušas pat vairs neprasa garumzīmes, anyway, labprāt wormu noslogotu ar savu nelietderīgo steam id pārligšanu, bet neredzu tam jēgu, tikai tas ka acc no source pazudīs.

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt tomēr to voti vajadzētu atlikt atpakaļ :/ Lai arī kāda viņa būtu.

Kā citiem šķiet? Nepatīk dažreiz, kad ir mape, kura man un citiem nepatīk, tikai dažiem patīk. Lai tauta izvēlas mapi. Pēc tam sakārtojam voti tieši.

Link to comment
Share on other sites

Lūk vēlreiz par slotu!

Pilns serverlists:

Connects caur console = errors:

p.s.

+-[Checking access]----------------------------------------------

| STEAM_0:1:20076406: OK. Your access - jgfdc

HaaVeeEnn connected.

Link to comment
Share on other sites

Lūk vēlreiz par slotu!

Pilns serverlists:

Connects caur console = errors:

p.s.

+-[Checking access]----------------------------------------------

| STEAM_0:1:20076406: OK. Your access - jgfdc

HaaVeeEnn connected.

Pamēģini ieiet kādā random pubā, un no tā ieej konsolē un konektējies uz gignu.

Link to comment
Share on other sites

Jā, šovakar ar connect bija tā dīvaini. Rāda, kad ir 19 sloti, ir 18 - eju iekšā, nevar. Tad parāda no 19 ir 23 pievienojušies utt. Pašam manuāli vajag connectēties - nevar uzspiest tur to auto connect, when shows 1 free ticket..

Link to comment
Share on other sites

Kas ar team attackeriem ir!? Nevar uzlikt tāpat kā source, ja reiz ir tas ff ieslēgts, un ja iešauj savējais, tad lai abiem nonāk tas hp vienlīdzīgi. Labi ja Tur nošauj savējo ir warnings par cooldown, bet ir tādi kuri nešauj nost, ievaino līdz maximumam.

Link to comment
Share on other sites

Kas ar team attackeriem ir!? Nevar uzlikt tāpat kā source, ja reiz ir tas ff ieslēgts, un ja iešauj savējais, tad lai abiem nonāk tas hp vienlīdzīgi. Labi ja Tur nošauj savējo ir warnings par cooldown, bet ir tādi kuri nešauj nost, ievaino līdz maximumam.

Ā, jā. Attackiem vispār nav nekādas nozīmes. Okay, ja tas būtu kaut kāds nopietanis competitive - jā. Varbūt labi būtu, lai būtu kā reālajā dzīvē, bet nu. Kaut kā jāsoda par katru dmg... Vai arī kopējais dmg skaits drīkst būt ~250 hp (uzmet granātu čupā - pats vainīgs) un par to kick / ban uz ~2min piemēram.

Link to comment
Share on other sites

Kas ar team attackeriem ir!? Nevar uzlikt tāpat kā source, ja reiz ir tas ff ieslēgts, un ja iešauj savējais, tad lai abiem nonāk tas hp vienlīdzīgi. Labi ja Tur nošauj savējo ir warnings par cooldown, bet ir tādi kuri nešauj nost, ievaino līdz maximumam.

Es atbalstītu, ka ja tu iešauj savējam, tad tikai šāvējam noņemas HP :)

Link to comment
Share on other sites

Es atbalstītu, ka ja tu iešauj savējam, tad tikai šāvējam noņemas HP :)

Vai arī tā var. Pat tā būtu labāk.

P.s. Status serverī gribētos redzēt un mapciklu kuru var balsot, nevis cieto mapcycle.

Protams ja ir admins serverī kurš liek normālas mapes tad nav bazara, bet spēlēt kādu militia 2vs2 +4 boti nav galīgi forši.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...