Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Latviešu Frag movie by DeviMon


Recommended Posts

tas pats kas ar source muuvijiem -> nav jutams nekads skills :/

Hoho, lielais runātājs attach's atnāca, kurš ne sūda nesajēdz no movie makinga. Šis ir ļoti cienīgs csgo FRAGSHOW veida klips, nevis movie ar pilnu pa*aļu efektiem. Ja Tu nezini, tad nerunā, un sourcā ir ļoti daudz labu editoru.

Link to comment
Share on other sites

Hoho, lielais runātājs attach's atnāca, kurš ne sūda nesajēdz no movie makinga. Šis ir ļoti cienīgs csgo FRAGSHOW veida klips, nevis movie ar pilnu pa*aļu efektiem. Ja Tu nezini, tad nerunā, un sourcā ir ļoti daudz labu editoru.

Tu esi idiots? Es nerunaju par moviemakingu , ar to vinjam viss ir ok liimenii, bet pats CSS ir speele bez vajadziiga skila lai tashiitu

Link to comment
Share on other sites

Tu esi idiots? Es nerunaju par moviemakingu , ar to vinjam viss ir ok liimenii, bet pats CSS ir speele bez vajadziiga skila lai tashiitu

Skaidrs. Jebkurā gadījumā, ievelc savu pakaļu iekš csgo un redzēsim vai ir vajadzīgs skils. Tur katram ierocim ir savādāks recoils, savādāks spēles movements.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Labi samontets, laba dziesmas izvele. Par fragiem neko teikt nemaku, neesmu nekad spelejis un noteikti ari nespelesu, ne css, ne go. Anyways 9/10. Man intro tie burti, tb krasas burtiem isti nepatika, kka leti nedaudz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...