Jump to content
GIGN Forum

nedārga geiminga pele


Darkman
 Share

Recommended Posts

:) :) "Tu paskaties uz peli - patīk - ņem. VISS!"

Ceru tas bija joks. :)

Kā jau teicu, kamēr peli nepataustīšu-nepirkšu.

1. Tas nebija joks.

2. Lasi frāzi "NAV ideālas peles"

3. Neviens tev nedos LAtvijā taustīt peles.

4. Pa savu dzīvi esmu ticis pie kilotonnas ar pelēm... Visas viņas ir vienādas, izņemot pāris eksperimentus kā R.A.T piemēram...

Link to comment
Share on other sites

1. Tas nebija joks.

2. Lasi frāzi "NAV ideālas peles"

3. Neviens tev nedos LAtvijā taustīt peles.

4. Pa savu dzīvi esmu ticis pie kilotonnas ar pelēm... Visas viņas ir vienādas, izņemot pāris eksperimentus kā R.A.T piemēram...

:) A es izlasīju, Tu paskaties uz peli-patīk-ņem!, jocīgi izklausās.

Citādi viss ir OK.

Neko labāku savā cenu kategorijā par SteelSeries Sensei RAW http://www.4games.lv...=&pid=&mpid=345 neredzu-patīk un ņemšu! ;)

Edited by Darkman
Link to comment
Share on other sites

Tikai rēķinies ar standarta iespējamjām problēmām:

Razers brūk un jūk

Logitech - problēmas ar vadiem mūžīgās

SS - nedod dievs tev niņu iesist stiprāk pret galdu (jūtīgs lāzeris)

Un nav nekas jocīgs. Pats tā esmu izvēlējies iepriekšējās peles. Pēdējā kas vēl joprojām strādā - Logitech G700 - izskatās pec kosmosa kuģa, bet ir baigi ērta un funkcionāla...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Šo vasar no anglijas man atveda jaunu Steelseries Kinzu v2 ,pagāja 2 mēneši un pele nojūdzās.

Pēc ši gadījuma neiesaku Steelseries ņemt ,bet nu katram savs :)

Tagadējas Logitech G400 prosta čotka un viss ideāli iet ,arī garantija 2 gadi ,bet tas laikam visām pelēm.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šo vasar no anglijas man atveda jaunu Steelseries Kinzu v2 ,pagāja 2 mēneši un pele nojūdzās.

Pēc ši gadījuma neiesaku Steelseries ņemt ,bet nu katram savs :)

Tagadējas Logitech G400 prosta čotka un viss ideāli iet ,arī garantija 2 gadi ,bet tas laikam visām pelēm.

:) Man no Anglijas peli neveda, bet man arī bija SteelSeries Kinzu V2, ne visai sapratu ko nozīmē pele "nojūdzās", es savu turēju uz galda, lietoju ar SteelSeries paliktni un viss bija OK!

Kāpēc meklēju jaunu ir cits stāsts, visādā ziņā SteelSeries Kinzu V2 man nenobruka.

Link to comment
Share on other sites

Tak pelēm tie iepakojumi ir pilnīgi pielāgoti peles virsmai. Uzliekot roku uz iepakojuma, kur ir pele, uzreiz sapratīsi, vai ir ērti vai nav.

P.S. Pašam nu jau 6 vai 7 gadu, kaut kas tāds, kalpo mx518. Ja neskaita, ka pirms gada bija jau pieminētā problēma ar vadu, tad kalpo ideāli. Neko labāku neesmu vēlējies.

Link to comment
Share on other sites

:) Man no Anglijas peli neveda, bet man arī bija SteelSeries Kinzu V2, ne visai sapratu ko nozīmē pele "nojūdzās", es savu turēju uz galda, lietoju ar SteelSeries paliktni un viss bija OK!

Kāpēc meklēju jaunu ir cits stāsts, visādā ziņā SteelSeries Kinzu V2 man nenobruka.

Man pele vienkārši slēdzas iekšā un ārā , vadā likās ,ka bija kāda problēma , izgriezo lieko daļu ,bet tāpat neaizgāja un tagad tā pele kaut kur mētajas nevaidzīga. Taču ,ja tev velk uz Steelseries tad ņem ,taču pēc manām domām Logitech ir daudz izturīgāks un stabilāks un kalpos ilgi.

Edited by Qww
Link to comment
Share on other sites

Steelseries Sensei ir ļoti laba pele. Tāda pasmaga tikai likās sākumā. Bija laiks vajadzīgs, kamēr pārspecializējos no Logitech G3.

Nekas tur negļuko un viss izskatās ļoti kvalitatīvi uzražots. Esmu pāris reizes uzsitis pret galdu - nekas, tfutfutfu, nav nobiris. Softu un firmvēru tikai jāupdeito regulāri.

Par sensei RAW un sensei optical un ko tur vēl - hvz...

Link to comment
Share on other sites

a4tech x7 / mx516 / G5, isteniba visas vinas ir labas, ar visam esmu spelejis back in days.

Saku ar a4tech, kas manuprat ir loti, loti laba pele. Pecak naca mx, tiesa vinai atri piemetas vada slimiba. (Tas ir tikai man, esmu dzirdejis loti daudz labas atsauksmes, pele kalpojusi gadiem). Tagad jau kadus gadus tris lietoju g5 (lietoju, nevis speleju), bet pierast pec tam abam bija pagruti, jo g5 ir nedaudz augstaka un roka jutas lielaka.

Es iesaku iekert a4tech un bus perfekti. (Cik atceros, pogas vinai sanos bija, ka ari cena pedejo reizi, ja nemaldos neparsniedz 15ls) Atceros, ka budams jaunaks (14-15), domaju, ka prasmi saut cs'a vares paaugstinat ar labaku peli, jo tani laika razer n shit cenas bija samera augstas. Tas man bija, ka merkis, iegut to peli. Gadiem ejot tikai sapratu, ka nekada sakara ar prasmi (skilu) pelei nebija. =))

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...