Jump to content
GIGN Forum

CS:GO ieroču skini


Pauly
 Share

Recommended Posts

Tātad, atceraties kad minēja ka Howl design's bija zem copyright strike jo čalis kas viņu izveidoja to nozaga no kāda cita?

Viņi šo skinu tagad ir uztaisījuši par Contraband Rifle.. un tie ir 3 reizes vērtīgāki nekā iepriekš.. un man tādi ir 4..

nsWap05.png

LYPacIX.png

mhm, nesen tadus divus zaudeju, cik tagad tie maksa ?

Link to comment
Share on other sites

M4A4 Howl cena... not bad at all.

Kā vispār neieguldot savus līdzekļus ir iespējams pie tā tikt (tik daudz vērtīgiem skiniem)? Jāpaveicās ar labu nazi no kastes? Pēctam hastlojot veiksmīgi csgolounge?

Edited by HaiZivS
Link to comment
Share on other sites

Ceļi ir dažādi. Spēlējot cs krīt itemi,keisi, tos pārdod. lēnām tirgo, nopērkot atslēgu pa to naudu un mistiski izceļot ko labu no kastes, vai arī turpinot krāt, nopērkot vērtu itemu, uzliekot veiksmīgu betu kur rewards dubultā, un turpinot labi likt betus var sakrāt :D bet tas ceļš ir ilgs :D

Edited by gvaido
Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi - šī visa sistēma liekas diezgan debīla, jo viss lielā mērā ir atkarīgs no veiksmes. Būtu interesantāk, ja būtu turnīri dažāda līmeņa spēlētājiem, kur varētu dabūt dažādus skinus - ari DAUDZUS cilvēku taisītos. Tālāk tos drīkstētu tikai mainīt, vismaz steammarketa nevarētu trade. UN būtu arī atsevišķi skini, kas nestu peļņu steamam - pērkamie, par naudu.

Tā tam visam vajadzētu būt, domājams arī lielākā daļa spēlētāju būtu priecīgāki, biežāk kaut ko dabujot.

PA defaultu esmu smags zadrots, spēlēju daudz, bet itemi krīt reti, un tā uzspūstā vērtība dažiem skiniem ir amazing. Tādā ziņā uzskatu, ka pat LoL skinu sistēma ir skārtotāka.

Tādā bik offtopikā laikam aizgāju, kas ir pretrunā ar šo topiku :D

P.S. Jā, protams, es apzinos - tas viss ir lai steam un csgo maximāli nopelnītu un viņiem ir pohuj un nekas tāds nekas nenotiks, bet dažreiz drīkst arī pasapņot.

Edited by HaiZivS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sveikii!

Es vēlētos no kāda m4 , vai Ak skinu!

Pretīm varu dot Gold Winter Case!

Bet der arī , piem, usp vai kkas tāds!

Mans steam- ZintisLv

Edited by ZintisLv
Link to comment
Share on other sites

Ir pieejami visāda kaluma ieroči ar team stickeriem. id/kretiins/

precīzāk :

usp-s overgrowth MW - w/ Na`Vi / Easy Peasy. (ļoti veiksmīgs krāsu salikums)

usp-s stainless FT/WW(neatceros) w/ Fnatic uz roktura. (oranžs uz melna izskatās perfekti)

usp-s guardian MW w/ Reason Gaming uz sliedes. (Koši sarkans ar tumši zilu - super)

M4A1-S dark water FT w/ Fnatic uz resīvera. (Kā jau noprotiet - izskatās zbis)

M4A1-S nitro BS w/ ldlc.com (holo) uz resīvera. (^)

Five-seveN contractor BS w/ Fnatic uz sliedes.

AK-47 blue laminate MW w/ Fnatic uz metāla.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Paardodu ierochus par real money pa pus cenu viss kas atrodams mana inventory :)

Ja kas pm.

Ir pieejams

1. AK-47 Redline (MW) par 11eur. Marketa cena ir 22.20eur.

2. AK-47 Redline (FT) par 4eur. Marketa cena ir 8eur. (Pardots)

3. AWP Asiimov (BS) par 12eur. Marketa cena ir 24.76eur. +LBG Esports stickers. (Pardots)

4. AWP Asiimov (WW) par 21eur. Marketa cena ir 43.12eur. (Pardots)

5. M4A4 Asiimow (FT) par 14eur. Marketa cena 28eur. +stickers: Bosh (holo); Team Dignitas (holo); ESL Wolf (foil)

(Swedbanka..)

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...