Jump to content
GIGN Forum

CS:GO ieroču skini


Pauly
 Share

Recommended Posts

Jā, tos var pārdot pa Case Keyiem (priekš kastēm), un tas ir kā no.1 csgo trading currency, tāpāt kā iekš TF2.. un atslēgas var arī elementāri pārdot pa naudiņām (vidēji 1.9 - 2.00$ gabalā).

Elemantari pardot par naudinam?! Nu nejau par real money.

Link to comment
Share on other sites

Elemantari pardot par naudinam?! Nu nejau par real money.

Jā, par real money.

Cilvēki iepērk case key'us ar PayPal un vēl dažnedažādiem maksājuma veidiem

Jau ir sanācis pārdot vairāk kā 1000 atslēgas.. un tās pārkonvertējas $2000 usd.

Link to comment
Share on other sites

Jā, par real money.

Cilvēki iepērk case key'us ar PayPal un vēl dažnedažādiem maksājuma veidiem

Jau ir sanācis pārdot vairāk kā 1000 atslēgas.. un tās pārkonvertējas $2000 usd.

kada jega pirkt man atslegas no tevis pa 2eur, ja steam es varu pa 1.89 pirkt? Kur saals? Sorry ja jautajums skiet elementars :)

Link to comment
Share on other sites

kada jega pirkt man atslegas no tevis pa 2eur, ja steam es varu pa 1.89 pirkt? Kur saals? Sorry ja jautajums skiet elementars :)

1. $(usd) nevis Eur

2. Steam atslēgas maksā 1.99 eur

3. es pārdodu par 1.5 eur (jeb 1.9-2.00 USD, skatoties cik atslēgas cilvēks pērk)

4. uz katru atslēgu sanāk ietaupīt Vismaz 0.50 usd centus.. pērkot 100 atslēgas ietaupīsi 50 dolārus.. jeb 40 EUR

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

1. $(usd) nevis Eur

2. Steam atslēgas maksā 1.99 eur

3. es pārdodu par 1.5 eur (jeb 1.9-2.00 USD, skatoties cik atslēgas cilvēks pērk)

4. uz katru atslēgu sanāk ietaupīt Vismaz 0.50 usd centus.. pērkot 100 atslēgas ietaupīsi 50 dolārus.. jeb 40 EUR

Lauks atveras :D Visu cienu biznesmaaaan!

Link to comment
Share on other sites

Tur maksaa nazis un M4s + AK vismaz kaut ko. parejais ir miskaste metams. Ar tadu uzlimju kvantumu par tadu summu neviens negribes njemties.

inventorija kopēja summa 375 euro, es nometu 20%, ja neviens nepirks, tad 25%, es nekur nesteidzos.

Link to comment
Share on other sites

inventorija kopēja summa 375 euro, es nometu 20%, ja neviens nepirks, tad 25%, es nekur nesteidzos.

Ja tu noperc jaunu auto un amortizacijas iespadaa samazini vinja cenu, tas nemaina faktu, ka pec 5 gadiem taa jaunaa, no salona panjemtaa mazda buus meesls.

Link to comment
Share on other sites

b0r1ng, necepies par to, ka par sviestmaizi nazi nedabūji ~_~

edit. ā, nē, 140 ir daudz par daudz. 116.99 max.

edit2. padomā, ja es savu parasto bayo pa 50eur nogrūdu(75eur market), būs cilvēkiem baigā interese ar tik mazu skidku kaut ko pirkt? Piedod, ja pišu bizīti, bet 140 tomēr ir pa daudz.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...