Jump to content
GIGN Forum

CS:GO ieroču skini


Pauly
 Share

Recommended Posts

pajol akls esi? Tas ir suvenirs nevis lets 10 centu skins.

Tas ir tas pats 10 centus verts skins ar dzeltenu ramiti. SUPRISE REALITY PUNCH! Un par pajolu vari savu pagalma korefefaanu nosaukt, inerneta varonis, bled.

Link to comment
Share on other sites

pajol akls esi? Tas ir suvenirs nevis lets 10 centu skins.

Arī tas suvenīrs marketā pārdodas lētāk nekā tu piedāvā. Lai teiktu ''diezgan izdevīgi'', vēl papildus eiriku vajadzētu nomest. Un jāpiekrīt boringam, same shit vien ir.

Link to comment
Share on other sites

Arī tas suvenīrs marketā pārdodas lētāk nekā tu piedāvā. Lai teiktu ''diezgan izdevīgi'', vēl papildus eiriku vajadzētu nomest. Un jāpiekrīt boringam, same shit vien ir.

hmm tu skatijiees esi marketa pa cik vinu pardod? Paslaik pardodu pa visletako cenu, taka nevajag teikt, kad neko pat nejedz. Tads vien pagalma bomzis esi

Link to comment
Share on other sites

hmm tu skatijiees esi marketa pa cik vinu pardod? Paslaik pardodu pa visletako cenu, taka nevajag teikt, kad neko pat nejedz. Tads vien pagalma bomzis esi

Paglma bomži ir cilvēki, kiriem dārgākais skins ir 5 eiro. Ima drunk yolo

Link to comment
Share on other sites

Paglma bomži ir cilvēki, kiriem dārgākais skins ir 5 eiro. Ima drunk yolo

Nu diezvai to cilveku, kuram ir skini nez kaadi daargie ap 20-50eiro var nosaukt pa normalu cilveku, gan jau ka nolifers tik ir un tik pie pc kaut ko jeedz sezot 24-7 bet dzivee? neko

Link to comment
Share on other sites

Nu diezvai to cilveku, kuram ir skini nez kaadi daargie ap 20-50eiro var nosaukt pa normalu cilveku, gan jau ka nolifers tik ir un tik pie pc kaut ko jeedz sezot 24-7 bet dzivee? neko

nu gan Tu laid. Man inv ir uz 800Eur, skolā normāli mācos, spēlēju basketbolu LV izlases kandidātos un ir mašīna.

Tagad pastāsti, ko Tu dari ar savu dzīvi.

Link to comment
Share on other sites

Veči, es iekš cs:go neko nerubīju , bet intereses pēc gribētu uzzināt, ko šis viss nozīmē? Ko tu vari darīt ar tiem skiniem? Spēlēt cs? Kur Jūs dabonas tos key, ko te daži tirgo? Kas tur vispār notiek, varbūt kāds varētu nedaudz apgaismot, a to lasu , bet nesaprotu par ko :D

Link to comment
Share on other sites

Veči, es iekš cs:go neko nerubīju , bet intereses pēc gribētu uzzināt, ko šis viss nozīmē? Ko tu vari darīt ar tiem skiniem? Spēlēt cs? Kur Jūs dabonas tos key, ko te daži tirgo? Kas tur vispār notiek, varbūt kāds varētu nedaudz apgaismot, a to lasu , bet nesaprotu par ko :D

Skni = ieroču izskats kurus tu vari dabūt spēlējot spēli ar laiku randomā izkritīs, bet ne visus, dārgos krutos skinus un nažus var dabūt kastēs kuriem vajag keyus.

CSGO lounge : totalizators kurā tu liec likmes ar skiniem nevis īstu naudu.

Key = ir tās pašas atslēgas ar kurām var vērt vaļā kastes.

Kur viņi dabu key? : dārgās mantas (naži, krutie skini) var tikt iemainīti pret keyiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu diezvai to cilveku, kuram ir skini nez kaadi daargie ap 20-50eiro var nosaukt pa normalu cilveku, gan jau ka nolifers tik ir un tik pie pc kaut ko jeedz sezot 24-7 bet dzivee? neko

Ja tu esi stulbs, tad pat ar 24/7 sēdēšanu pie PC tu neko neimācīsies\nesasniegsi.

Link to comment
Share on other sites

piedāvajumā:

SSG 08 | Blood in the Water (Minimal Wear)

StatTrak™ M4A1-S | Bright Water (Field-Tested)

Klāt nācis StatTrak™ M4A1-S | Basilisk (Minimal Wear)

p.s. kā arī StatTrak™ AK-47 | Jaguar (Well-Worn)

p.s.s. ja nu kādam ir reāla interese sakontaktē ar mani, jo visus esmu iedevis jeyraz'am uz tirgošanu, ja nu viņam sanāks ātrāk norealizēt ;)

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

nu gan Tu laid. Man inv ir uz 800Eur, skolā normāli mācos, spēlēju basketbolu LV izlases kandidātos un ir mašīna.

Tagad pastāsti, ko Tu dari ar savu dzīvi.

Čali, ko tu stāsti? Varbūt tu esi kandidātos kādas skolas komandā :D Bet nejau LV izlasē :D

O tad nu gan kruts, ka tev ir mašīna :D Man ir mocis 125cm3, tākā esam līdzīgi.

Ā nu eju cīņās, piedalos sacensībās, viss OK.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...