Jump to content
GIGN Forum

sports direct


wOOzzY :P
 Share

Recommended Posts

Iesaku izmantot šāda tipa servisus, jo, sūtot pašam, sanāks dārgs šipings:

http://www.calis.lv/forums/tema/18223057-taisu-koppasutijumus-no-sportsdirect-tesco-e5p-george-hm-uc/

Tur atradīsi arī citus veikalus. Pats esmu sūtījis caur Fra, viss čiki piki, bet ir arī citi cilvēki, kas organizē tos sūtījumus, viss atkarīgs no tā kura lokācija tev der preces savākšanai (Fra = Mežciems).

Link to comment
Share on other sites

Neiesaku tev pasūtīt , jo būs problēmas !!!

Es biju anglija , un tur bija vairāki sport direct , gāju uzmērīt NIKE sporta botas , ---> Mans kājas izmērs ir 43-44 latvijā , bet tur uzvelkot 9-10(vinu mērvienība) kas atbilst euro mērvienībai , man nederēja , un man nācās paņemt 46 izmēru , lai gan nākamajā sport direct veikala man tā pat kāja jutās 45 izmēra !

domāju ka vaina ir kurpēs , bet nē , mēģināju arī citas kurpes , un tur tāda pati problēma !

Runājot par krekliņiem , T-shirts , man ir M izmērs latvijas sporta veikalos , bet tur džeki ir rij visādus proteīnus līdz ar to drēbes kuras mums ir M izmērā viņiem ir S un XS , atšķirība starp XS un S gandrīz nav ,bet starp S un M ir liela !

Tāpēc , ja nevari tur aizbraukt tad labāk nepasūti !

Link to comment
Share on other sites

Neiesaku tev pasūtīt , jo būs problēmas !!!

Es biju anglija , un tur bija vairāki sport direct , gāju uzmērīt NIKE sporta botas , ---> Mans kājas izmērs ir 43-44 latvijā , bet tur uzvelkot 9-10(vinu mērvienība) kas atbilst euro mērvienībai , man nederēja , un man nācās paņemt 46 izmēru , lai gan nākamajā sport direct veikala man tā pat kāja jutās 45 izmēra !

domāju ka vaina ir kurpēs , bet nē , mēģināju arī citas kurpes , un tur tāda pati problēma !

Runājot par krekliņiem , T-shirts , man ir M izmērs latvijas sporta veikalos , bet tur džeki ir rij visādus proteīnus līdz ar to drēbes kuras mums ir M izmērā viņiem ir S un XS , atšķirība starp XS un S gandrīz nav ,bet starp S un M ir liela !

Tāpēc , ja nevari tur aizbraukt tad labāk nepasūti !

Protams viss ir slikts tikai divos gadījumos:

1)Ja tu esi stulbs un nespēj izrēķināt izmēru

2) Ja tu esi stulbs un nespēj apmainīt preci pret vajadzīgo

Link to comment
Share on other sites

Protams viss ir slikts tikai divos gadījumos:

1)Ja tu esi stulbs un nespēj izrēķināt izmēru

2) Ja tu esi stulbs un nespēj apmainīt preci pret vajadzīgo

Tu esi āmurs , lai apmainītu viņam paies ka minimums no pirkšanas brīža 20-25 dienas .....

tu laikam pat lasīt nemāki , jo viss tika pat parādīts pārdevējam , uz ko viņs atbildēja :: Sport direct vadība pasūta angļu standartiem ,

Losis , izgāzās jo baigais vecis mēģināja būt ....

nav jēga tev te likt savus offtopic un pasit galvu pret sturi , varbūtt tavā prātiņa ienāks svaigs gaiss !

Link to comment
Share on other sites

Tu esi āmurs , lai apmainītu viņam paies ka minimums no pirkšanas brīža 20-25 dienas .....

tu laikam pat lasīt nemāki , jo viss tika pat parādīts pārdevējam , uz ko viņs atbildēja :: Sport direct vadība pasūta angļu standartiem ,

Losis , izgāzās jo baigais vecis mēģināja būt ....

nav jēga tev te likt savus offtopic un pasit galvu pret sturi , varbūtt tavā prātiņa ienāks svaigs gaiss !

Nu bet protams. Drēbes ir vajadzīgas nedēļas laikā, Kā tad es bez jauna krekla parādīšos cilvēkos? Izmies!!! Un noteikti internetā labāk neko nepasūtīt, daudz izdevīgaķ ir UZREIZ nopirkt T-kreklu Latvijas veikalā ar 300% uzcenojumu un būt priecīgam, ka esi cirvis. Bet ko jau es, internet-DJ, kurš nemāk translēt internetā zin labāk par mani...

Link to comment
Share on other sites

Tur ir reali atkarigs no ta ko tu perc , jo 3 gado veco preci kas tur iet pa apli ar atlaidem tam izmeri parasti neatbilst. Ar apaviem it ka tur viss bija kartiba un ar t-krekliem ari.

Iesaku nepirkt preces kas jau tur vairak stav pa 2 gadiem uz atlaidem jo tur izmeri reali bus nepareizi , pats ieprieksh pirku prieksh darba bajkas uz L kas bija reali XXL ja nu vienigi tu pats par sevi esi liels.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Jā, man no Sport Direct atveda basīša botas

Rakstīts 46 izmērs

Der tikai uz ~42/43 izmēru (Pašauras)

Ja kādam vajag, varu pa 30ls atdot pilnīgi jaunas Nike Hyperdunk 2010 modeli. Krāsa: balta/melna/pelēkas. Vieta: Jūrmala, Rīgas, tās apkārtnes.

Bildes varat prasīt privāti.

Edited by hariits
Link to comment
Share on other sites

Nu bet protams. Drēbes ir vajadzīgas nedēļas laikā, Kā tad es bez jauna krekla parādīšos cilvēkos? Izmies!!! Un noteikti internetā labāk neko nepasūtīt, daudz izdevīgaķ ir UZREIZ nopirkt T-kreklu Latvijas veikalā ar 300% uzcenojumu un būt priecīgam, ka esi cirvis. Bet ko jau es, internet-DJ, kurš nemāk translēt internetā zin labāk par mani...

He he mazais daunīti , izgāzies , latvijā sporta veikali ir gandrīz tik pat dārgi kā tur , daunisms ir slimība izej arā pēc svaiga gaisa !

** Mazais pajobak , palasi šos komentus , - PAJOLS

Paprasi mammai lai tevi pamāca :) Tiešām BOORINGS čalim galvā !

Tur ir reali atkarigs no ta ko tu perc , jo 3 gado veco preci kas tur iet pa apli ar atlaidem tam izmeri parasti neatbilst. Ar apaviem it ka tur viss bija kartiba un ar t-krekliem ari.

Iesaku nepirkt preces kas jau tur vairak stav pa 2 gadiem uz atlaidem jo tur izmeri reali bus nepareizi , pats ieprieksh pirku prieksh darba bajkas uz L kas bija reali XXL ja nu vienigi tu pats par sevi esi liels.

Jā, man no Sport Direct atveda basīša botas

Rakstīts 46 izmērs

Der tikai uz ~42/43 izmēru (Pašauras)

Ja kādam vajag, varu pa 30ls atdot pilnīgi jaunas Nike Hyperdunk 2010 modeli. Krāsa: balta/melna/pelēkas. Vieta: Jūrmala, Rīgas, tās apkārtnes.

Bildes varat prasīt privāti.

Link to comment
Share on other sites

He he mazais daunīti , izgāzies , latvijā sporta veikali ir gandrīz tik pat dārgi kā tur , daunisms ir slimība izej arā pēc svaiga gaisa !

** Mazais pajobak , palasi šos komentus , - PAJOLS

Paprasi mammai lai tevi pamāca :) Tiešām BOORINGS čalim galvā !

Pirmkārt, veido lūdzu teikumus ka cilvēks, nevis kā kaut kāds capcha bots.

Otrkārt - esmu sūtījis no turienes pietiekami daudz lai zināt kas un kā tur ir. No kādām simts mantām, ko sūtīju sev un sievai nederēja divas vai trīs, kuras veiksmīgi tika apmainītas nedēļas laikā. Protams, ne visiem ir dots labi iztudēt izmērus dažādos tirgos un to salīdzinājumus uz ārējiem resursiem. Bet tas jau ir pavisam cits stāsts, kuram tavs "pieaugušais prātiņš" nav gatavs...

Treškārt - tev tā skatos liela mute, TAVA mamma zin kā tu runā? Vai iespējams Ričardiņš ir paraugbērns?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izmeri protams tur atskiras apaviem krekliem , jakam etc... Es tur dazreiz pasutu canvas apavus ar zemam zolem un tas ari viss. I to kuram cena robeza ir lidz 7 poundiem. Ir bijis ka atsuta vispar nepareizus izmeru, tai skaita nepareizus apavus, ka ari BRAKI ( saplestus ). Un Sutit kaut ka atpakal negribas un maksat tos 5 ls pa pasta izdevumiem ar negribas. ( Man negribejas jo apavi leti bija ) Jaatceras ka iebraukties var vienmer...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...