Jump to content
GIGN Forum

Tavs Lv Hip Hop Top3


StreeT
 Share

Recommended Posts

Es kā pats no Latgales, tb, ja tiešak no Rēzeknes, tad priekšroku dodu Borowa MC biggrin.gif

Btw Borowa mācījās vienā klasē ar manu bijušo klasesbiedreni. Un tas keks kurš vārdus izdomāja, viņu mācīja mana latviešu valodas skolotāja. Tas po ka man pie viņas bija 2 balles literatūrā un tāpēc es netik LU. Bet ko lai dara biggrin.gif

Es REC par -> Borowa MC

Link to comment
Share on other sites

stulbs luugums - ja kaadam ir kaut kas no LV hiphopa, kas man buutu jaadzird, tad, ja nesagaadaa gruutiibas atsuutiet uz

[email protected] - tb - man...

taa peekshnji secinaaju, ka neko vairaak par armandu un ozolu neko neesmu dzirdeejis... un skaidra lieta, ka ozols pilniigi noteikti neizraisa labaakaas paardomas par sho muuzikas stilu dry.gif (vismaz man taa liekas)

PS manas paardomas par LV hiphopu - ir sastopamas dziesmas ar diezgan interesanti veidotu pavadiijumu, bet tekstos gan ir noveerojams zinaams naivisms blink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu pirmajaa vietaa, protams, Gustavo (varbūt tikai mierinājums, pohas, dzeltenās kurpes(feat. Igo), Вне Тишины(Vataga feat. Gustavo), Neļauj iet garām(Mikucs feat. Gustavo) un, protams, albūms "Beidzot!"

taalaak nav gluzhi pa vietaam iedalaams.. saakot jau ar Gacho(vēstules ar atskaņām, "Privātais radio"), Armands("Kas i kas"), Flash (Pionieri) - Pilsēta bļauj, Pionieri - Ko tu sagaidi? un beidzot ar Kurts & Dj Krii & Law 157 - Elegants reps un R-Viss - Šubi Dubi.

Gan jau kko piemirsu, bet nu shis ir tas kas +- pirmais ieshaavaas galvaa. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

1. Gustavs ar Kurtu (piersti ieraksti vnk powno) Soprano Klubiņš 18.gif

2. Gustavo, Čižiks, Guissepe, kurts, EAST bam- Aka HIP Aka HOP thumbsup.gif

Sīkais:

1. Tā nav dziesma.

2. Tur nav Kurts, bet gan AJ & Raitis.

Tas attiecas uz manu gudro brāli! devil.gif

Bet par dziesmām, tad, jā:

1. Ļoti labs muzons liekās tai pašai Aka Hip - Aka Hop (Ar Latvijas repa vectēvu East Bam)

2. Gustavo - Evita

3. Armands, Kurts, Gustavo - Dziesma.

Nezinu! Man personīgi nenormāli patīk Kurts.

Nu vecie Fact arī cieņā.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

mans tops uz doto momentu smile.gif

a pag runa iet par LV izpildiitaajiem vai izpildiitaajiem latvieshu valodaa ?18.gif

ok.

1. Calvados - Ne v formate http://www.streetstyle.lv/index.php?set=5&did=113

2. Retro Mc's - Kogda ja bil drugim http://www.streetstyle.lv/index.php?set=5&did=133

3. Apafeoz -Vesna smile.gif

taa vot...

lai tur noviltu tos songus vajag tikai pieregistreeties... smile.gif

karoch tur var novilkt daudzus LV izpildiitaajus.... streetstyle.lv

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...