Jump to content
GIGN Forum

Battlefield Divi


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Taatad pirms 30 min nokachaaju BT2. Instaleeju speeli. Uzliku crack. Gaaju speelee, bet uzmetaas melns ekraans un izgaaja no speeles. Instaleeju DirectX, kuru piedaavaaja setup laikaa. Vienalga neiet. Instaleeju Draiverus, kurus piedaavaaja setupa laikaa. Vienalga neiet.

Sheit buus neliels ieskats manaa ''krutajaa'' kompii:

AMD Athlon XP 2000+

1.67 GHz

448 MB of RAM

SP1 76.gif

GeForce MX Integrated GPU huh.gif

Buutu pateiciigs, ja kaads paliidzeetu happy.gif

Link to comment
Share on other sites

mhm es ar pirms kadas ned nokachaju bf2 man tieshi tas pats. kompis ar tads pats tikai grafikkarte labaka un 786 ram pamekleju internetaa kapec neiet daudziem esot tadas problemas tapec ka tai spelei vajagot vairak ramu nu vispariba labaaku pc smile.gif

Link to comment
Share on other sites

itkaa jau visi saka ka call of duty ir labs. nokachaju call of duty 2 nez man ne ipashi patikaas. shauj pa kaajaam traapi galvaa. vienigais kompis gan mierigi pavelk nav nekadas problemas.

Tur nu man tev buus jaapiekriit.

Anyway keept the games coming... i need something to play over night. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

itkaa jau visi saka ka call of duty ir labs. nokachaju call of duty 2 nez man ne ipashi patikaas. shauj pa kaajaam traapi galvaa. vienigais kompis gan mierigi pavelk nav nekadas problemas.

Lol, CSā it kā būtu citādi.

Ne, ne. Otrais CoDs ir labāks par pirmo. Vispār nav ko ar nūboties un ar tompsoniem rašot, ņem raifli un tad nebūs jābrīnās, kā kur trāpi. Pat ne raifli, MP44 šauj tīri tur, kur tobrīd atrodas grauds, tikai noliec, kur vajag.

Link to comment
Share on other sites

Nu mans 9250. radeons to speeli nevelk. Vienkaarshi vinjai diezgan nenormaalas prasiibas.

ar Radeona 200 seriju viss ir ok it ka normals un jaudigs bija savaa laikaa. Vnk jocigi ir sanacis, ka paarak kruts tas video ir taisits savaa laika un agad neatpazist jaunas fichas.Tapec arii visadi mellie ekrani.Un ciehs ne tikai BF2 useri....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...