Jump to content
GIGN Forum

Kurš ir labs šņabis?


Upis92
 Share

Recommended Posts

šalom,

Gribēju paprasīt, vai kāds zin kādu labu, bet patiešām labu (mazas pohas (ideāli ja nebūtu vispār :D), galvassāpju nav u.t.t) šņabi? cena līdz 20 ls

P.S. Zaļās markas, Nemirofi, Finlandijas un citus līdzīgos nerakstīt! Iziets etaps!

P.S.S Ja kāds vēlas zināt par vīnu, esmu īstais. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Varbūt! :D Finlandia cranberry ar Russian švepi ausktā veidā ir ok,ja nejauc pauris nesāpēs!

P.s Ā,bet Tev jau neder Finlandia!

Jā rakstiju, ka Finlandia neder, tāpēc, ka dzerts! :)

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai esi meginajis , bet nu man loti iet pie sirds russkij standart + sveps un ledus.

Ko tad tu man varetu ieteikt no viniem ? Teiksu ta sagrija man negarso. Vinus vispar var teikt nedzeru , jo pagarsoju sangriju un tas man nepatika.

Link to comment
Share on other sites

absolūti, grej goosi, ciroc`i, stolničnaja elit... Bet ļoti abšaubu tavas spējas atšķirt viņus, tākā jā - labs tofiks, lai pablatotu.

Stoličnaja - viens no sliktākajiem alko, ko esmu tempis...

** Ja tu dzer Kagorus, Hvanshkaras un citus vīnus līdz 2 Ls, tad piedod, lai cilvēki vēršas pie Tevis! ;)

Nezinu vai esi meginajis , bet nu man loti iet pie sirds russkij standart + sveps un ledus.

Ko tad tu man varetu ieteikt no viniem ? Teiksu ta sagrija man negarso. Vinus vispar var teikt nedzeru , jo pagarsoju sangriju un tas man nepatika.

Ir The Big Wight Lama - Rēcīgi izklausās, bet ar Fetas sieru iet ahūna labi iekšā. Lai gan maksā 5.60 (apmēram) domāju ka nenožēlosi! ;) Eirovīnā tgd laikam pat atlaide ir... :)

Link to comment
Share on other sites

viens no sliktākajiem alko, ko esmu tempis...

Nu redz - uzrakstīt māki, bet pamatot ne. Lai gan man pa lielam ir pohuj, kas tev garšo un kas nē.

btw, vīnu ekspert - kā tur īsti šardonē no boužulē atšķiras? Blatot māk visi. Bet vai pamatot arī ... ?

edit. aaaaa, eziit, es mirstu :D

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Nu redz - uzrakstīt māki, bet pamatot ne. Lai gan man pa lielam ir pohuj, kas tev garšo un kas nē.

btw, vīnu ekspert - kā tur īsti šardonē no boužulē atšķiras? Blatot māk visi. Bet vai pamatot arī ... ?

Ceru, ka Tev uz dzīvi nav vismaz pohuj, jo tad diez kas nav...

Es neziu ar ko atšķiras, ja gribētu blatot tad ieietu wikipedia. Doma tāda, ka varu padalīties viedokli par labiem un gardeniem vīniem, bet tas tā!

Link to comment
Share on other sites

shnjabis ir shnjabis, vieniigais ko tu labaaku par viekala masproduucotajiem dabuusi ir, ja atradiisi kaadu talantiigu veciiti, kas samagonku dzen, tad tik var uz kautko iipashu uzrauties.

Link to comment
Share on other sites

Pret pohām un galvassāpēm palīdz alkohola lietošana saprātīgos apmēros. Ja tas nesanāk, tad līdzēs nelietošana vispār, turklāt nebūs jāšķiras no Ls 20, kā arī savas veselības.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...