Jump to content
GIGN Forum

Fotokamera.


Noyd
 Share

Recommended Posts

Vajag fočiku līdz 60ls. Laikam tajā cenā sanāk daudzmaz normāls fočiks, ūber krutās bildes nevajag, bet tā lai ir skatāmas.

http://1a.lv/foto_video_tehnika/digitalas_foto_kameras/canon_powershot_a810_black

http://1a.lv/foto_video_tehnika/digitalas_foto_kameras/olympus_vr360_black

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Kam tad viņi ir paredzēti, gudriniek? Obligāti sava morālā ateja visur jāieraksta? Paļubasu ziepjutraukam ir labākas bildes kā tavam 5. aifounam.

Izņemot savu avataru tu esi aizmirsis arī sev izņemt sigu, gudriniek.

1. Nejauc ziepju trauku ar daudz maz normālu fototehniku.

2. Nejauc telefonu ar fototehniku.

Ar savu verbālo caureju vari iet dirst citur.

Link to comment
Share on other sites

Tu debīlais idiot, fotoaparāts ir domāts, lai taisītu bildes, ja cilvēks meklē ziepjutrauku, tad kāda tev dirsā starpība, kas ir normāla fototehnika un kas ir normāls fotoaparāts tajā cenu kategorijā? Tev viņš nav jāpērk! Tevi tur noliktavā galvā drāž vai vienkārši esi nepadevies prātiņā?

Sāc domāt ar galvu un tad parunāsim par kaut kā jaukšanu, domāt nav kastes cilāt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Klau, mudak, izlasi topiku no paša sākuma pirms sāc raudāt kā mazs skuķis, vai arī tevi agrāk kāds smagi apbižoja saistībā ar Tavu kruto ziepju trauku?!

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Klau, mudak, izlasi topiku no paša sākuma pirms sāc raudāt kā mazs skuķis, vai arī tevi agrāk kāds smagi apbižoja saistībā ar Tavu kruto ziepju trauku?!

Es jebu, tu esi daunis nahuj, DAUNIS. Es visu esmu izlasījis un saprotu, ka cilvēks grib nopirkt fočiku cenā kīdz 60Ls un pats iemetis 2 ziepenes kā potenciālos variantus, tu lošara sāc kko dirst par to, ka ziepjutrauks nav domāts bildēm. Cik galvā pistam jābūt, lai cietu ģīmi pateiktu, ka tas nav domāts bildēm? Lūdzu, izdari pakalpojumu un nošaujies, tu kavē visu cilvēces attīstību.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

klau, ībli, tu teici, ka esi izlasijis visu topiku, tad sapratīsi, ka tas bija paredzēts postam par 5k bildēm.

bļe, izrauj no konteksta un tad vel cenšās kaut ko pavisam citu apstrīdēt. sauc mani par dauni, bet pats ir izcils daunis. kur tādi mudaki rodas?

bet nu, ko tad es te cenšos apstrīdēt vienu no gign`a it kā gudrajiem prātiem, lol.

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

es, atkarībā no tevīm, nesēžu forumā 24/7 un neesmu gatavs atbildēt uz katru hot postu, ko gan nevarētu teikt par tevīm, visamz pēc šī tava posta.

B daļa, lol. Tu teici, ka esi izlasijis visu topiku, tātad, rodas jautājums, tu esi parāk stulbs vai debīls, lai saprastu atbildi uz tevis paša uzdoto jautājumu?!

Link to comment
Share on other sites

1. ir 7diena, kādēļ lai es nebūtu šeit uz vietas, ja man paralēli jātaisa studiju darbi?

2. Izskatās, ka tu nesaproti ko pats raksti un ko pats atbildi, pēc 3 stundām varbūt sapratīsi, tev jau garie vadi.

3. Noraujies podā ar saviem brāļiem.

Par to B daļu, man bija troļļošanas skolotāji, kas iemācīja likt āķus katrā uzdirsienā, tev prasīja 3 stundas laika, lai saprastu, ka es tev jautāju ko citu, ne to, ko tu esi uzrakstījis un tagad tu nevari atbildēt par reālo izteikumu par 5k bildēm, jo tavs arguments ir tāds pats sūds kāds tu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Par to B daļu, man bija troļļošanas skolotāji, kas iemācīja likt āķus katrā uzdirsienā, tev prasīja 3 stundas laika, lai saprastu, ka es tev jautāju ko citu, ne to, ko tu esi uzrakstījis un tagad tu nevari atbildēt par reālo izteikumu par 5k bildēm, jo tavs arguments ir tāds pats sūds kāds tu.

bļe, tu laikam esi konkrēts daunis, lai saprastu to, ka es te nesēžu 24/7, lai atbildētu momentāli uz katru postu, gribēšu un atbildēšu kaut pēc 34h, un?

p.s. čigāni rullē :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...