Jump to content
GIGN Forum

Adminu visatljautiiba


seconn
 Share

Recommended Posts

Dazhi demo no 24.04 vakara.

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2013-04-24/weekly-cs.gign.lv-1304242110-de_vertigo.zip

Mapes viduu admins Bezbiksis pie 10 pret 10 uzliek balsojumu par inferno karti.

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2013-04-24/weekly-cs.gign.lv-1304242126-de_inferno.zip

Peec 5 serverii nospeeleetaam minuuteem Bezbiksis iziet no servera.

6:30 admins Eziic noshauj divus savus komandas biedrus un uztaisa rekonektu.

11:30 admins Chucky baltajaa chataa lamaa serverii esoshos speeleetaajus.

Mapes beigaas admins GoodMen adminam Chucky uzliek nemirstiibas slapu un uzliek xnextmap peec saviem ieskatiem.

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2013-04-24/weekly-cs.gign.lv-1304242156-de_rats.zip

Admins Bezbiksis pec 1 rounda baltajaa chataa nosauc visu CT komandu par lohiem.

13:00 admins Chucky neskaitaamas reizes slapo peedeejo CT speeleetaaju neljaujot vinjam iet atmiineet c4.

24:00 admins Chucky noslapo ar 99dmg pusi no T komandas speeleetaajiem.

Peedeejaa mapes roundaa admins Chucky pats sev uzliek nemirstiibas slapu.

Sakiet luudzu vai shaada anarhija serverii no adminu puses ir pienjemama?

Link to comment
Share on other sites

Šoreiz netiks apgraizīti, bet vnk brīdināti, paveicās, jo mape ir de_rats(fun map cikls) tur tomēr šāda tāda atklanīšanās no normas ir pieļaujama.

Par bezbiksi, ja balsojums būtu pret inferno un viņš ar xm nomainītu inferno, tad vēl es kaut ko pateiktu, bet balsojums izgāja, tas nozīmē to, ka viss ir ok. Protams, bieži tā darīt nevajadzētu :)

Par ezīti - emmm, really? Tu jau esi tik zemu nolaidies?

Chakijs - adminam nepieņemam rīcība, pirmkārt - admina tsay sūdiem izmantot nevajag, otrkārt - apsaukāt kādu adminam arī nav smuki.

Link to comment
Share on other sites

Mapes beigaas admins GoodMen adminam Chucky uzliek nemirstiibas slapu un uzliek xnextmap peec saviem ieskatiem.

Tu esi parliecinats? Par nepatiesu informacijas sniegšanu vari noraut banu...Lashara... NEKADU NEMIRSTIBU NEESMU LICIS.....Parbaudiet LOG FAILUS, kas ko ir licis...

Link to comment
Share on other sites

Par ezīti - emmm, really? Tu jau esi tik zemu nolaidies?

Tu demo noskatījies? :) Situācija vienkārša - rush'oju no CT puses uz T pa banānu, saberu pa vienu T un atkāpjos, savējais iešauj galvā un atņem ap 70hp. Čatā atvainošanās neseko, pagriežos un saberu pretī, šis nokrīt, čatā smiekli - esmu nošāvis nepareizo. Aizgāju, nošāvu vaininieku, rekonektojos, atvainojos pirmajam, sabāru otro un visi laimīgi.

Link to comment
Share on other sites

Kas par sviestu?

1) Es lamuvārdus baltajā tekstā nelietoju, paldies.

2) Un par to nemirstību - Good Men nelika, es uzliku, un tās bija rounda pēdējās 10sekundes, kurās es tāpat neko neizdarīju, lai Tev sāpētu sirsniņa un nāktu te paraudāt...

3) Un par slap - ko Tu piekasies? Es viņam paskaidroju, ka gribu uzslapot augšā, lai viņš var tikt. Viņam pret to nekas nebija pretī, bet Tev ir.

Brīnos, kāpēc neraksti no sava īstā acc. Attiecīgais indivīds, Dohh, kas čīkst par visu, kas notiek serverī, un lai tik viņam kāds kaut ko izdara, tad uguņus vien var redzēt.

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

Juus te laikam gribat izbraukt uz to ka te neviens demo neskataas.

1) Kaa ta nelieto

z2sh0qu1v030a5bvraz4.png

2) Jaa buushu sajaucis - tu pats liki un peec tam paspeeji vienu novaakt kursh pa tevi shaava neskaitaamas lodes. Tev no meloshanas jau ausis kust.

c4m59rqm6lc5yr3tamf4.png

vrcrqf28gz111fmiqr4.png

3) Slap nav domaats lai tu gribeetu kaadu kaut kur uzslapot, taapat nav paredzeets slapot nost pretinieku komandai 99hp.

Teddy pirmo reizi dzirdu taadus noteikumus ka ir mapes kuraas driikst paarkaapt visas normas un par to nevienam nekaa nav un ir mapes kur nedriikst. Standarta mapes jau taapat vienmeer sabalso, kaada tad jeega no mapcikla.

Edited by seconn
Link to comment
Share on other sites

Labs ir - vainīgs, izdarīju sliktu lietu, par kuru gan es, gan tas, kurš tika novākts, pasmējās. Vairs tā nedarīšu, apsolos. Es vispār nepildu admina pienākumus! Fuj man! Mani bargi nosodīja un izteica rājienu. TC.

Kautkur dzirdēts teksts, par to, ka apsolies vairs tā nedarīt... Nebūs jau pirmā reize. :giggle:

Link to comment
Share on other sites

Kautkur dzirdēts teksts, par to, ka apsolies vairs tā nedarīt... Nebūs jau pirmā reize. :giggle:

Manā tekstā ir daudz sarkasma. Cilvēki, kam es kaut ko izdarīju, pasmējās par to un dzīvo tālāk, bet šim, attiecīgajam indivīdam, kuram nekas netika izdarīts, ir jāraud par kaut ko. Laikam man arī būtu jāsāk sūdzēties par visu un joki netiks uztverti nopietni. Tad te daudziem būtu jāizsaka fū-fū-fū..

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par sagādātajām neērtībām, uzmetot voti.

Nu, ņemot vērā to, ka pēdējā laikā GIGNs ir tukšs pat tādos dīvainos laikos kā sestdienas pusdienlaiks, izlēmu mest voti. Protams, serveris bija pilns, bet esmu diezgan pārliecināts, ka viņš pēc desmit minūtēm būtu pustukšs. Par cik man nav tāda ekstra kā xmap, izlēmu jau diezgan laicīgi mest votemap.

Diezgan daudz ir tādu gadījumu, kad serveris ir pustukšs, "malači" sabalso pret voti un spēlē desmit cilvēki cs_estate.

Bet - jā, sorry vēlreiz :)

EDIT: šķiet, ka lielākā daļa spēlētāju var aptiprināt, ka esmu nestandarta karšu piekritējs, šī vote pilnīgi noteikti nebija savtīgos nodomos :knite:

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

В очередной раз убеждаюсь в том что половина админов не фига не понимают... Или просто тупари... Тупым обьСню, на воте нужно кидать 2 карты! Тогда смена происходит на 100 процентов и против никто не проголосует

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

В очередной раз убеждаюсь в том что половина админов не фига не понимают... Или просто тупари... Тупым обьСню, на воте нужно кидать 2 карты! Тогда смена происходит на 100 процентов и против никто не проголосует

Vēlreiz, pārliecināts, ka ar admins puse nav puiši nesaprotu ... Vai vienkārši tupari ... ObSnyu neass, jums ir nepieciešams balsot, lai mest 2 kārtis! Tad izmaiņas notiek pie 100 procentiem, un neviens balsos pret

neko nesaprotu ko tu pateici, google man shadi iztulkoja

Edited by dienaszaglis
Link to comment
Share on other sites

;D:D

Nē, vnk atkal pārliecinos, ka visi admini ir retardi un nemāk adminēt, kaut gan par mani, šķiet, visas adminēšnas laikā šī ir tikai trešā sūdzība.

Nu, visiem neizpatiksi, nemaz arī nevajag izpatikt, vnk jāsaprot ir tas, ka pēdējā laikā main serveris ir diezgan tukšs pat tādos laikos, kad viņam nevajadzētu būt tukšam.

Link to comment
Share on other sites

VInsh gribeja pateikt ka admini uzvedas ka berni un nemak apieties ar tiesibam un isteniba ta ari ir , ja skatities uz pedeja laika sudzibam to var gan redzet. Par votemap - ja tu liec 2 kartes uz vote tad tur nav ''no'' iespeja kas nozime ka karte jebkura gadijuma mainisies.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

VInsh gribeja pateikt ka admini uzvedas ka berni un nemak apieties ar tiesibam un isteniba ta ari ir , ja skatities uz pedeja laika sudzibam to var gan redzet. Par votemap - ja tu liec 2 kartes uz vote tad tur nav ''no'' iespeja kas nozime ka karte jebkura gadijuma mainisies.

diemžēl tu kļūdies, kaut ir 2 izvēles, bet vienalga ir nepieciešams pietiekams balsu skaits, lai karte mainītos, jau ir mēgināts.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...