Jump to content
GIGN Forum

Biljards Un Daudz Alus!


fuj1tsy
 Share

Recommended Posts

piedāvāju divus datumus - 17 janvārī, vai arī 20 janvārī wink.gif vieta: nezināma = to vajag pa visiem izdomāt wink.gif

tātad es būšu noteikti, NaK3D, ... kas vēl ?

Pasākumā uztaisīsim nelielas jautrības wink.gif kā piemēram = kurš atrāk izdzers alu?

veiksmīgākais sitiens, veicot manervu uz biljarda galda un tt ...

Edited by fuj1tsy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vieta vareetu buut admiraalju klubs, tur cik es zinu ir diegan sakariigs biljards - 2ls par stundu. Alkohols arii ir pieejams. Tikai jaskatas kaads, kursh buutu tuvaak pie centra...

P.S. Tiko pamaniju datumus - tieku tikai otrdien - 17.

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

lol anfisa, tu vispaar neko nerubii.

ar nozheelu varu pazinjot, ka 17. man nespiid. bet biljards man tapat nepatik (patiesiibaa patiik, pie tam es tiiri labi speleju un vareetu juus visus salikt ( cool2.gif ), tikai shaadi es lieku sev justies labaak).

Link to comment
Share on other sites

mans ieteikums smile.gif

ejam 21.janv uz vienu krogu kur sez anglju futenes (saja gadiena tur bus Manchester United) fani (es iesu palubomu) sakasamies un izkaujamies unsure.gif

O, es varētu pievienoties sestdien Rajulim, a moš biljards, a moš labāk atkal neko nesolu, saukās atkal mani par nodevīgu pidiņu smile.gif, nauda nav, bet ja kaut kas mainīsies - informējiet te par pasākumu norises laikiem un vietām un tad jau gan jau, kā nekā galvenais jau ir informācija.

P.S. Labais, gribēju uzakstīt kaut ko +/- sakarīgu, bet sanāca neko jēdzīgu nepateikt.

Link to comment
Share on other sites

mans sestdienas - 21.janvara plans ir elementars.

13:00 esmu Melnaja Kakii (tas kas pie Briv. Piem.) un uzlieku stafkas uz sestdienu un svetdienu. tad ap 14:00 eju uz kafuziti pie uniisa, pa celam cerams noperkot Daily press piektdienas nummuru (parasti reti kur tirgo). Palasu pa fuuziti un ap 15iem bidos uz kafuuzi pretim Vilhelma pankukam (saucas tautas valoda "pie Ineses"). Tur dzeru alko pa leeto un uz 16.45 pareju ielas otraja puse uz baaru De Clays (vai kautkaa sita vinu sauca) Un tad 17:00 sakas ma4s. Nu un moz ari kautkas veel naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

nu tad paliekam pie varianta - sestdien wink.gif principaa tas buutu vislabaakais wink.gif

visi pierakstaas kas naak un nee wink.gif laiks vareetu buut ap 18-19 wink.gif saskriesies visi un sarunaas uz kurieni ies!

shobriid cik saprotu - tad naak:

es

NaK3D

^aLi

DuH aka Pulleetaajs! smile.gif

kas veel ? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...