Jump to content
GIGN Forum

Night And Morning Guard !


xconer
 Share

Recommended Posts

Taa ar ko lai saak ? smile.gif Nu labi ! Gribetos iegut uz cs.gign.lv 6adas , dazhas tiesibinjas !

kick,slay,slap,un maybe --- es domaju kad bez taa nevar iztikt sargs 30 min ban !

Labi domajat pashi ko dosiet un vai vispar dosiet !! speleeju serveri ar nicku "xconer"

pirms tam speleeju zem klana tm.fly bet vinju izdzesa !!! tagad sepleeeju parsvaraa pec 3 nakti un no ritiem! xmm nedaudz par mani un cs smile.gif

Mani sauc Oskars (osis) 18.gif speleeju cs kop6 97 gada precizak no beta 07 cs versijas !

Ir neliela pieredza admineshanaa 2004 gada skakumaa uz pus gadu man bija rcon uz 4tus! ipashi pazistams nesmu !!! jo nekad kautkaa nesanaak neuzkadiem turniriem aiziet sad.gif drosvien ja aizietu vinety :DDDDD smile.gif !!! Thats all folks ! cya in the game ! ) new_silly.gifcool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Nee vinss nevar buut klifs, jo klifs iedomajaas pa XCS tikai nakamajaa gadaa, tatad vinss ir kads cits, a klifs vinam noceela betu un palika slavens...

Link to comment
Share on other sites

FOR6i!! Citu topiku nevarejat atrast kur pa4atot mosh atgriezamies pie teemas ? smile.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2538.gif

davai. Pastāsti kā tev izdevās 97ajā gadā spēlēt cs. Pie reizes pastāsti kur tu viņu 97ajā gadā dabūji. Nē, nē, nopietni, mani tas tiešām interesē.

Link to comment
Share on other sites

kr4 vechi lab maybe es jaucu ar 98 bet velak gan es atceros man bija 10 gadi kad pirmo reizi tiku pie cs 18.gif) ta noma bija pie zemitanu tilti uz pernavas smile.gif kr4 jaa 18.gif)nopietni bez jokiem !! new_silly.gif

Tātad, tas ko tu saki ir ka tu spēlēji Latvijā cs 97ajā (2 gadus) vai 98ajā (1 gadu pirms CS iznākšanas amerikā)? Mmm, ļoti interesanti.

Link to comment
Share on other sites

ai par to taksh neiet bazars nu bet jaa taa laikam sanak smile.gif es taksh hz mosh tas bija kaads cs paveids :DDDDD biju mazs un tas bija sen 18.gif labi lai ar kaa butu sapratu kad man tiesibas neredzet kaa sdavas ausis pat ja skatishos spoguli !! ok !!!! bus vienu naktii jaspelee pret speed hacku :DDDDD

Link to comment
Share on other sites

ai par to taksh neiet bazars nu bet jaa taa laikam sanak smile.gif es taksh hz mosh tas bija kaads cs paveids :DDDDD biju mazs un tas bija sen 18.gif labi lai ar kaa butu sapratu kad man tiesibas neredzet kaa sdavas ausis pat ja skatishos spoguli !! ok !!!! bus vienu naktii jaspelee pret speed hacku :DDDDD

jā, es arī bieži jaucu quake ar cs. Kam negadās.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...