Jump to content
GIGN Forum

auto noma


Invincible
 Share

Recommended Posts

haha, gandriiz vai ZPD buushu shonakt uzrakstiijis. traki, traki, pasham taads vilnis to izlasiit, saveejie arii lasa, shauda acis un griezh zhokli :DDDDD smagi,smagi, pa lielam jau taa uzvesties nevar, bet nu es esmu sirdii ljauns iedomiigs egoists, kas 5reiz izshauj un peectam iesleedz lukturiiti :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ak dies, tiešām viens te apsaldējies smagi un kritis... Tagad laikam vecis skaitās tikai tas, kas var baru novākt un par to pastāstīt internetā :)

Es varu sarunāt ar muhamedu, ka viņš atbrauks ar tanku + pa pāris štukām var arī dabūt grupējumu, kas visu muayhokejistutalsiniekurojasklanuspieonierus uzlaidīs gaisā, kurš tagad ir krutāks vecis? :D

Nav draugu, nav variantu? :)

Link to comment
Share on other sites

Vietējais Fight Club briest, vajadzētu kādam arī likmes pieņemt, kurš te visvairāk plātās ar tiem totiņiem vaikāviņtursauc? Es stīmā nopelnīju vienu centu, kā reiz ir brīvi līdzekļi.

Vispār labi, beidzot kādas pārmaiņas, citādi jau Gignā sadaļu "spams" vajadzēja pārdēvēt par "intelektuālu cilvēku debates par darbu ārzemēs". Lai uzvar stiprākais!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kā rādās kaut kāds 12. klases knariņš ir itkā izcēlis pārāko piķi, blato un sola mahaču. Neņemot vērā vecuma starpību, masu un citus faktorus, tiešām ceru, ka Igors ierādīs, kur vēži ziemo.

Link to comment
Share on other sites

Joo, par pokeru runaajot, 4dien riigAa bija regulaarais underground vakars, 3 six handed galdi, aptuveni peec 12 h paliek final table, 6 cilveekiem nevienam nav mazaaks stack par 100 ls. Taa turpinaas veel 6 stundas ar unlimited rebuy plus njem addon cik finanses atljauj. Long story short, kaartis bija manaa pusee, uz lielajaam saskrieshanaam 2vas reizes ievilinaaju KK un AA.... Ieguldiju 65, iznjeemu 485 ;) ideali pavadits vakars ar inteligjentim , azartiskiem cilveekiem :) jebal, es te referaatu jau uzbliezis, pieduuros, ha haaaaaa :))))) peedeejais blats, jaapanjem taka kokosriekstu pulveris, lemon haze x ak 47 big ass blunt un jaapadzenaa viena kakjeniite pa pirtsmaaju, aaaa, cilveeki runaa un aprunaa, bet taapat dZilji sirdii vinjiem skauzh un vinji gribeetu buut manaa vietaa.

ps. Nevienam neskauž.

Link to comment
Share on other sites

Gignam jau shitie cirki patiik, uz to jau tik taa dziiviiba veel te pulsee. Paldies un uzredzeeshanos!

Nē vecais, ar visu nopietnību. Es uz Roju не ногой... Reāli bail. Sveša teritorija and shit....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nē vecais, ar visu nopietnību. Es uz Roju не ногой... Reāli bail. Sveša teritorija and shit....

Nee nu vakar tas viss rakstiitais reali bija pilnaa nopietniibaa, bet nu tas ir nenormaali smagi sevi taa cildinaat, bet nu bija khm khm energjeetikji panjemti, tad vienmeer sanaak izpausties.... bet sheit rojaa ir pavisam cita gjeela nekaa teiksim riigaa.... riigaa taisi zaparu, tas ir paris minushu jautajums un tu seedi busaa :) rojaa taa nav, te krogaa apsargi staav malinjaa un baidaas skanju izdvest :D

Nav nav taa roja tik "kriminaala" pa lielam roja totaals suburbs mazpilseetinjas variants, te viss ir mieriigi, taads nozidziibas liimenis te vispaar neeksistee, cik kaadam vellpeedu nozog, parkraso, un naakamaa dienaa kruiizee apkart :D

Karoche miers un dievs, igooor, tur pa lielam metam mieru jo no taadaam zaparaam ko mees te plaanojaam nevar buut nekaads ieguvums, tikai negatiivas emocijas, ljaunumu nevajag barot, piekriiti? Es lienu guleet uz kaadaam 16 h,sajonara muchachas

Ja buushu vasaraa latvijaa brauciet uz roju gign tusu riikot, te kempingivietas irvik peec5 km :)

Link to comment
Share on other sites

Nee nu vakar tas viss rakstiitais reali bija pilnaa nopietniibaa, bet nu tas ir nenormaali smagi sevi taa cildinaat, bet nu bija khm khm energjeetikji panjemti, tad vienmeer sanaak izpausties.... bet sheit rojaa ir pavisam cita gjeela nekaa teiksim riigaa.... riigaa taisi zaparu, tas ir paris minushu jautajums un tu seedi busaa :) rojaa taa nav, te krogaa apsargi staav malinjaa un baidaas skanju izdvest :D

Nav nav taa roja tik "kriminaala" pa lielam roja totaals suburbs mazpilseetinjas variants, te viss ir mieriigi, taads nozidziibas liimenis te vispaar neeksistee, cik kaadam vellpeedu nozog, parkraso, un naakamaa dienaa kruiizee apkart :D

Karoche miers un dievs, igooor, tur pa lielam metam mieru jo no taadaam zaparaam ko mees te plaanojaam nevar buut nekaads ieguvums, tikai negatiivas emocijas, ljaunumu nevajag barot, piekriiti? Es lienu guleet uz kaadaam 16 h,sajonara muchachas

Ja buushu vasaraa latvijaa brauciet uz roju gign tusu riikot, te kempingivietas irvik peec5 km :)

Es te tā no alas pasekoju šeit notiekošajam - cik saprotu, tad vakar kunga dūšā ar draugiem apkārt - bez maz vai parakstīji Jegoram nāves spriedumu. A tagad, kad esi skaidrā un viens pats mājās pie datora - aste starp kājām un karinam balto karogu?

Es galīgi bezpoņatkā..

:shit:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tas būtu tikai godīgi, ja kāds no sarkanajiem varētu pacelt gaismā Incincible editēto postu. Skaidrā vai neskaidrā, par vārdiem ir jāatbild.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Esmu veiksmīgi nolaidies,tātad dzīvs. Naitam manu kompi neredzēt,es izdzīvoju. :D

Tagad esmu varteikt Rojā,laso visu šo sūdu. :D esmu sajūsmā.

Tom,tu met izaicinājumu? Boring nesmīdini te ar saviem krievu tekstiem. :D enjoi--> ''enjoi" :D :D

Tātad,pie pc tagad laikam būšu tā paretāk,ja kādam sagribas mani satikt-caur pm iedošu nr. vai nu arī varam to visu publiski organizēt,lai arī citiem prieks tiek,centīšos sekot līdzi jaunumiem.

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...