Jump to content
GIGN Forum

STEAM CS


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Ceru ka hikkiii nekljudaas...

http://steamcommunity.com/app/10/announcements

Valve jau BETA versijā šo to izlabojusi. Tik jāgaida kad tas update iznāks ne-beta.

@ SaS^MAN

Mēģini likt modeļus nevis half-life/cstrike mapē, bet half-life/cstrike_addon un @ cs optionos, video ieķeksē custom addon šitu.

Refreshlock - nezinu, man viss strādā un lietoju viņu jau sen arī priekš citiem geimiem. Esi uzlicis pareizajai rezolūcijas versijai (16, 32 biti) hercus? Pats es vienkārši esmu uzlicis, lai visām rezolūcijām automātiski saliek maksimālo (kādēļ gan nelikt?). Alternatīva šai programmai ir RefreshForce

http://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/RefreshForce.shtml

Link to comment
Share on other sites

hikki jautajums tev vai zini, kaa dabut atpakal konsoli uz pogas ` kura atrodas zem ESC. Pec stiima updeita, no4akarejas un uzlikt atpakal cik esmu meidinajis nevaru, dzesu ara konfigu, mainiju citu, rakstiju konsole bind "`" "toggleconsole" ari neruka. Ka lai atrisina so problemu, jo tiesam nearti spelet at \ pogu, kur tagad ir uzlika konsole

Edited by EGA
Link to comment
Share on other sites

hikki jautajums tev vai zini, kaa dabut atpakal konsoli uz pogas ` kura atrodas zem ESC. Pec stiima updeita, no4akarejas un uzlikt atpakal cik esmu meidinajis nevaru, dzesu ara konfigu, mainiju citu, rakstiju konsole bind "`" "toggleconsole" ari neruka. Ka lai atrisina so problemu, jo tiesam nearti spelet at \ pogu, kur tagad ir uzlika konsole

Man pilnīgi the same ar konsules pogu!

Edited by Print`Screen
Link to comment
Share on other sites

Kur problēma spēlēt betu?

Kurš teica, ka ir problēma spēlēt betu?

Domāju, ka svētdienas spēlētāju, GooD`MeN nav jāapgrūtina ar BETA versijām :D

ZwpykEA.png

Pirms tam, tik vajadzētu counter-strike, labā peles poga, delete local content.

p.s. par to konsoli nav ne jausmas. Man piemēram konsole strādā uz tās pašas pogas.

Edited by hikkii
Link to comment
Share on other sites

Tiko izdzesu stiimu un CS, parinstaleju visu pa jaunam.. Domaju nu viss moshk buus smuki, bet figu... Sledzot CS iekshaa, man rada 5fps un viss tormoozee u.t.t ieliku pat to -nofbo +gl_vsync 0 +fps_max 99 kur vajag... nekadas izmainjas :(

Da ja sakumaa rada to 4fps tas jau vien traucee :( viss bremzeee

HUJ TEV VIENALGA SERVERII NETIEKU IEKSHAA NEVIENAA :(

Link to comment
Share on other sites

Man vsp stiims katru dienu kaut ko apdeito un anti viirus bljauj par virusu :(

Paņem un ieķeksē, lai Beta versijas updeito, kā arī Anti vīrusu izrubī :D Es jau pus gadu bez antivīrusa darbojos, tikai pa laikam vajag kompi izskenēt.

Link to comment
Share on other sites

Kā stīmā to štrunta akselirāciju noņemt? Zagtajam cs varēja veco triku ar "C:\Program Files\Valve\hl.exe" -nomaster -game cstrike -noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd

a kā legālajā?

Tās komandas vairs nestrādā.

Konsolē m_rawinput 1

Link to comment
Share on other sites

Tās komandas vairs nestrādā.

Konsolē m_rawinput 1

hikii, tu esi gudrs. Vari paskaidrot ko noziimee fps_override 1/0? Kad man tur ir 0, tad fps 100.5 un speele ljoti saraustiiti iet, kad es ielieku tur "1" un fps_max 300, tad viss iet ideāli gludi. Nafig taa?

Bet ar to lekšanu ir kā ir, pēc leciena takaa iekjeraas mazliet uz 1sec

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...