Jump to content
GIGN Forum

burq

Game Admin
 • Posts

  172
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male

burq's Achievements

Apgreidots geks

Apgreidots geks (7/23)

2

Reputation

 1. Nu man ir bijušas līdzīgas problēmas, bet ar laiku viss pats nokārtojās..
 2. Nu esi pamēģinājis citos caurumos iebāzt? Un kā jau Nights teica, tad iečeko googlē draivu telefonam - tavs telefona modelis driver for PC
 3. Ja vēlieties peintbolu spēlēt, tad varu Andrejsalas PP sarunāt arī kādu atlaidi, jo nu kursa biedrs tur strādā.
 4. Sveicināti. Ir lieta tāda, ka ir nepieciešams uzzīmēt divus mazus darbiņus šajā mācībā un nedaudz tos arī izskaidrot, kāpēc tieši tā. Varbūt šeit atradīsies kāds, kas par attiecīgu samaksu varētu arī izpalīdzēt? Lūk, attēli - http://prntscr.com/5i6c20; http://prntscr.com/5i6cba
 5. Pierādījis sevi ir war3 serverī, kāpēc lai nedotu arī acc uz public? Esmu par.
 6. Kaut kādas lietas uz priekšu bīdīsies vai te tiešām nekādu reakciju no augstākstāvošajiem nevar sagaidīt?
 7. Atbildot uz Tavu komentāru par online laiku. Online laiks ir tāds kāds nu viņš ir, jo, pats zini, ka pēdējā laikā serverī publika neapgrozās tik daudz kā gribētos, jo ir tādi, kuriem paskraidīt ar kubiņiem vai aimiņiem. Pašam arī tas netīk, tāpēc nespēlēju daudz. Ieeju, uzlieku xvoteban, saspiež tur 2 un man pilnīgi rokas nokaras tālāk kaut ko darīt, pat spēlēt vairs negribās.
 8. Sveicināti. Nāku ar lūgumu pēc xb, xbip flaga uz cs.gign.lv serveri, jo war3 tauta gandrīz vai neapgrozās, taču public serverī ir pilns ar palīgprogrammu lietotājiem. Noteikti daudzi piekritīs, ka pagaidām public serverī nav iespējams paspēlēt, jo tauta ir samērā daudz, kur puse no tiek vai nu kubo, vai nu aimo, kā arī admini nav sadabūnami rokās lai kā tu to gribētu izdarīt. Ceru uz atsaucību!
 9. burq

  HATTRICK

  PPM visvairāk saistīja tikai hokejs. Laikam būs rocene jāiet ievērtēt.
 10. burq

  HATTRICK

  Kādreiz spēlēju, taču apnika. Esmu pievērsies Buzzeram jeb buzzerbeater.
 11. Pirms tu kaut ko sāc tēlot, tad noskaidro. Mazās mapes ir pieejamas adminiem uz votemap, kā arī balsojot par šo votemap, mapi nenomainīsi. Atceries vienu lietu - par saviem vārdiem kādreiz nākas samaksāt!
 12. Sen jau uz voti ir ieliktas 2x2 mapes. Nejau admini ir tādi nolaiferi, ka katru dienu sēž pie pc un gaida brīdi, kad varētu iet nomainīt mapi. Padomā ar galvu. Kā arī visi redzam, ka ar war3 nav tie ziedu laiki.
×
×
 • Create New...