Jump to content
GIGN Forum

STEAM CS


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Ir kaut kāds veids uzlikt, lai visu laiku ir center player names? Jo besis katru karti war3 līst opcijās un ieķeksēt to ķeksi, vai iebindot uz kādu pogu?

Ieķeksē ķeksi, apply un okay, nost nevajadzētu ņemties.

Link to comment
Share on other sites

Ir kaut kāds veids uzlikt, lai visu laiku ir center player names? Jo besis katru karti war3 līst opcijās un ieķeksēt to ķeksi, vai iebindot uz kādu pogu?

Steamapps\common\Half-Life\cstrike

Atver failu userconfig.cfg un iekopē:

alias +gestapo "+forward;hud_centerid 1"

alias -gestapo "-forward;hud_centerid 1"

bind w +gestapo

Ja nu tev skriešana uz priekšu ir uz citas pogas, ne "w", tad protams "w" vietā liec to, kuru gribi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

m_customaccel "3"

m_customaccel_exponent "0"

m_customaccel_max "0"

m_customaccel_scale "0"

kurš no šitiem visiem maina sens 2x zoom(double scope) awp vai kadam no tiem wep?

Mazliet par zemu man tas sens ir

m_customaccel, bet lasīju par problēmām ar customaccel cvariem @ double zoom. Labāk vienkārši vispār no config.cfg izdzēst (uzlikt default) m_customaccel_xxx komandas.

Link to comment
Share on other sites

Steamapps\common\Half-Life\cstrike

Atver failu userconfig.cfg un iekopē:

alias +gestapo "+forward;hud_centerid 1"

alias -gestapo "-forward;hud_centerid 1"

bind w +gestapo

Ja nu tev skriešana uz priekšu ir uz citas pogas, ne "w", tad protams "w" vietā liec to, kuru gribi.

Tomēr ir problēmiņa, darbojas uz vienu reizi, pēc cs izrubīšanas un ieslēgšanas atkal vairs nav un nestrādā w poga :D

Link to comment
Share on other sites

Tomēr ir problēmiņa, darbojas uz vienu reizi, pēc cs izrubīšanas un ieslēgšanas atkal vairs nav un nestrādā w poga :D

@ userconfig.cfg ir saglabājies alias?

Ja ir: launch optionos jāieraksta "+exec userconfig.cfg". Attēls:

uldHrvL.png

Link to comment
Share on other sites

Tātad ir visam viegls risinājums.

Atveram - C:\steam\SteamApps\common\Half-Life un mapē Half-Life dzesam visu ārā, pēc tam kačājam veco versiju cs 1.6 steam, Links " http://disk.yandex.com/public/?hash=wSY3DK0ssguKGP7YVuuFvSdyBV1ebP9AAQfzhNrHS70%3D " un taisam arhīvu Half-Life mapē. Spēlējam...

Edited by daN-
Link to comment
Share on other sites

Vot nav. tie ieraksti pazūd ar katru reizi, uzliku failam read only ķeksi, vienalga nepalīdz, rindiņas pazūd.

Man gan viss saglabājas. @ CS options -> video -> Allow custom addon content ieķeksēts?

@ Nightmares^^, par jaunu norādīt HL.exe esi mēģinājis? Man visi settingi priekš HL nvidia saglabājas :D

Link to comment
Share on other sites

Tātad ir visam viegls risinājums.

Atveram - C:\steam\SteamApps\common\Half-Life un mapē Half-Life dzesam visu ārā, pēc tam kačājam veco versiju cs 1.6 steam, Links " http://disk.yandex.c...AAQfzhNrHS70%3D " un taisam arhīvu Half-Life mapē. Spēlējam...

Shas iechekoshu...Ljoti ceru ka tavas zaales man palidzees :)

YEEEES :D PALDIES daN. Beidzot mans stiims atkal man rukaa :) Wuhuuuuuuu :DD

Nafig man visu laiku saka KIDAJ GRANATU....Krieviski kads atbild kad coveroju ... wtf?

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Shas iechekoshu...Ljoti ceru ka tavas zaales man palidzees :)

YEEEES :D PALDIES daN. Beidzot mans stiims atkal man rukaa :) Wuhuuuuuuu :DD

Nafig man visu laiku saka KIDAJ GRANATU....Krieviski kads atbild kad coveroju ... wtf?

Jo nokacaa parasto cs no steam, ieinstalee un paarmet mapi sound - mapee C:\steam\SteamApps\common\Half-Life\cstrike_russian

Taapat vari izdariit ar "models" buus vecie playeri :)

Edited by daN-
Link to comment
Share on other sites

m_customaccel "3"

m_customaccel_exponent "0"

m_customaccel_max "0"

m_customaccel_scale "0"

kurš no šitiem visiem maina sens 2x zoom(double scope) awp vai kadam no tiem wep?

Mazliet par zemu man tas sens ir

m_customaccel, bet lasīju par problēmām ar customaccel cvariem @ double zoom. Labāk vienkārši vispār no config.cfg izdzēst (uzlikt default) m_customaccel_xxx komandas.

Kā atrisinājāt jautājumu ar sensu stīmā pie dubultā zōma snaiperieročiem? Man patreiz otrais zooms nav izmantojams, jo ir lēnāks par atpakaļejošu, piedzērušos Igaunijas gliemezi.

Link to comment
Share on other sites

man šķiet, ka viss šitas ir valdības konspirācija.

Viņi saprata, ka CS GO ir pilnīgs sūds un tagad cenšas piespiest mūs pāriet uz to mēslu izmantojot netīrus paņēmienus...

Es nepadošos. :D

]

:DD Tik labi neviens neprot pateikt :DD.

Ja kadas problemas rakstiet man pm man ar savu skype.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pele "nekontrolējas", jo ir uzlikts "raw input". Nav vairs default windows akselerācijas, kas ir ļoti labi. Tagad tiem kas nekad nebija spēlējuši bez akselerācijas, vai arī ne ar 6/11 windows peles sensitivity, būs dīvaini pierast.

1) Ja ir widescreen monitors, bet spēlē uz 4:3 rezolūcijas (640x480; 800x600; 1024x768 u.t.t.), tad tagad vairs nepalīdz monitora vai videokartes draivera settingos uzliktais "aspect ratio". Cs startējas izstiepts pa visu ekrānu.

Lai to izlabotu: Library -> Properties uz Counter-Strike -> Set launch options -> ierakstam: -nofbo

Tas varētu palīdzēt arī tiem, kam ir mistiski fps 5, 25, vai 40. Palīdz arī ja atverot cs ir zaļš ekrāns un nekas vairāk.

Added "-nofbo" command line option to let you disable using the new method for rendering © VALVE

2) -freq, -refresh komandas vairs nestrādā launch optionos. Tādējādi ir problēmas tiem, kas grib maksimālo refresh rate / atjaunināšanas frekvenci / hz / kas lieto tas zinās kas tas par sūdu.

Kačājam http://www.softpedia...freshLock.shtml

"on" @ refresh overriding un ieķeksējam "Always use the fastest safe frequency for mode".

3) Visas šitās lēnās lekšanas un dīvainais recoils ir dēļ tā, ka tagad fps vairs nav nolokots uz 100 un vsync var ieslēgt/izslēgt @ cs, nevis videokartes draivera optionos.

Konsolē rakstam:

gl_vsync 0

fps_max 99

4) Cs tagad ir jaunā mapē. (Sakarā ar to arī visi jūsu krutie konfigi/modeļi un citi sūdi ir pa defaultu)

Vecā: Steamapps\tavs_akounta_vaards\counter-strike\cstrike

jaunā: Steamapps\Common\half-life\cstrike

EDĪTE: Izskatās, ka citiem nesaglabājas vsync un fps settingi. Varbūt vienkārši līkas rokas.

Tādēļ launch optionos labāk likt visu rindu:

-nofbo +gl_vsync 0 +fps_max 99

haha, tikai tagad pamanīju, ka nebiju pareizi nosaucis -nofbo. Trūka "o" :D.

Un -freq komanda nu jau pāris apdeitus iepriekš tika atgriezta.

Peles rawinput arī noņemts, bet to tagad var uzlikt konsolē ar m_rawinput 1

Ir nākusi klāt ļoti lietderīga komanda - cl_filterstuffcmd 1

Tas ir lai visādi nub serveri, kuri uzspiež savus settingus Tev nevarētu tos mainīt. Brightness, gamma (apčurāto sienu efekts) u.t.t.

Kā arī tagad CS pa defaultu startējas ar pareizo rezolūcijas aspect ratio. Ja nu kādam baigi patīk kad CS ir anāli izstiepts pa ekrānu uz widescreen monitora ar 4:3 rezolūciju - launch optionos jāpievieno -stretchaspect

Edited by hikkii
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...