Jump to content
GIGN Forum

Vakances UK


dyversant
 Share

Recommended Posts

Mhhmm. Man piedāvā aizšaut uz Iriju par programmētāju pastrādāt (6 mēneši kontrakta darbs). Protams, Īrija ir miskastīga vieta, bet gribas mazliet izrauties no rūtīnas. Kādam nav pazīstamie "Loughrea"? Varbūt kādi padomi, atsauksmes?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Varbūt galīgi glups jautājums, bet - vai strādājot par programmētāju Tev obligāti jālaižās uz to vietu pasaules malā, kur tā firma atrodas? Tādu darbu veikt neklātienē taču nebūtu diez ko sarežģīti. Paskaidrojiet lūdzu, ja kļūdos.

edit: :/ tagad pamanīju, par ko ir topika tēma. Bet nu te tā pat izskatās, ka nekas sakarīgs vairs neveidosies.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Es tikai cenšos palīdzēt tiem,kam aizēnots skatiens. Nu var jau arī par apsargu strādāt, reāli tur sertifikātu var divās dienās dabūt. Parāda,kā jātur steks un kas jāsaka,kad vēlies kādu aizturēt. Un tur pa rāciju vienreiz čalis atbildēja,ka nespēja aizturēt,jo zaglis negribēja nākt.

un vispār es visiem atbilstošu darbu varu piemeklēt,tikai ne sev.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Teletūbijs un viesmīlis ? Radiatora smieklīgākais joks.

skatos, ka veiksmīgi esi uzsācis gadu ar sevis pieteikšanu kā GIGN`a lielākais trollis.

Link to comment
Share on other sites

Normals topiks, kur cilvekiem piedava stradat UK, darbs varbut nav zelts, bet ja seit nav variantu, kapec nepameginat kaut ko citu, paldies Divitim, ka tiek piedavatas iespejas cilvekiem, kam Latvija nav variantu, bet Divit nah*$@ tu atlauj teletubijam kaut ko te rakstiit ?

nu, kur tad pazuduši visi lielie strādāt gribētāji?

Topiks pazaudeja savu identiati ar so te tekstu un protams ir bars ar cilvekiem, kas gaida sadus tekstus un Valla 2vas lapas pilnas ar suudu.

Good luck to all ! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es vēlos izrauties no rutīnas mazliet. Paceļot. Paskatīties, kā citur cilvēki dzīvo. Uzkrāt cita veida pieredzi. Piedevām - nestrādāt ofisā man nepatīk. Nevaru pastrādāt. :)

Beefs

Varbūt galīgi glups jautājums, bet - vai strādājot par programmētāju Tev obligāti jālaižās....

Link to comment
Share on other sites

nav jau obligāti noliktavā jāstrādā. var kaut ko pamainīt,ja jūties kā melnstrādnieks. tad vari par viesmīli strādāt vai kkā tā. un cik zinu, viņiem vidēji maksā aptuveni 7gbp/h + vēl dzeramnauda,kas mēnesī sanāk aptuveni 400gbp :)

WTF? Es Vācijā rukāju par viesmīli alga kā praktikantam 300 euro dzeram naudā 2500euro menesiii??? 3meneši x3 ?

Link to comment
Share on other sites

Stradaju morrisona , sakuma parasta pikosana kas jau pec pus gada sak krist uz nerviem. Maksa kaut kur 28k gada , bet es rukaju overtajmus tapec tur vairak sanak. Pikoju kaut kur mazak ka gadu un dabuju menedzheru. Isteniba darbs ir bishku pastulbs , bet maksa diezgan sakarigi ja salidzinat tur kur prasa kaut vai diplomu un pieredzi.

Teikshu ta ka paslaik UK ir bishku pagruti tikt pie sakariga darba ja nu vienigi tev ir briva anglu valoda un diploms lai tiktu cauri intervijai.

Runajot par Tesco , viniem cik sapratu maksa vairak bet benefitu mazak. Ja kads doma braukt tad iesaku meginat tikt kaut kur DHL , Gist , Fedex - tur parasti tikai anglu valodu prasa un testu izpildit.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Teletuubijs

Tātad ir parādījušās dažas vietas.

Darba vietas nosaukums "Okado warehouse", atrodās Hetfildas pilsētā, dzīvošana Harlowā (blakus pilsētā). Katru dienu uz/no darba vedīs ar transportu (5£ dienā).

Darba samaksa: 6.19 - 8.00.

Darba pienākumi - pasūtījumu komplektēšana priekš home delivery. Darbs ir bezgala vienkārš, cītīgi strādājot nedēļā var nopelnīt 350+ £.

Par dzīvošanu, ierodoties jāmaksā 180 GBP, tas ir, par pirmajām 2 nedēļām + depozīts (nedēļā 60 GBP).

Ierašanās un darba uzsākšana - nekavējoties!

Iespējams, ka tuvākajās dienās būs vel apdeits par vērhausiem UK (DHL,Sainsbury, Tesco).

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Izlasīju visus postus. Nesaprotu, kapēc visus aizbraucējus liek vienā plauktiņā!?

Ir dažādi cilvēki, ar izglītībām, bez izglītībām, 20 gadīgi un 50 gadīgi.

Nevajag nolikt tos, kuri ir aizbraukuši. Es pats ar savu ģimeni arī pašlaik esam ārpus Latvijas, 2. martā paliks 3 gadi kopš esam Vācijā. Ne jau mēs aizbraucām dēļ tā, ka nebija no kā pārtikt vai nebija naudas nomaksāt apkuri.. Vēcakiem bija ļoti labi biznesi, mātei piederēja skaistumkopšanas salons, sencis vadīja būvfirmu. Normāli izrunājāmies un izlēmām, ka jābrauc vienkārši prom, bet nejau vecāku dēļ, bet gan bērnu dēļ, kuriem Latvijā nav nākotnes. Ja es pats gribētu, atrastu darbu bez problēmām, kaut vai caur pazīšanos. Bet tur jau arī ir tā problēma. Latvijā viss notiek tik pavirši, netīri un sasteigti, cilvēki ir vienkārši drausmīgi nelaipni un īgni, protams, ne visi, bet ļoooti liela daļa.

Un ja man jāizvēlas starp studēšanu Latvijā, kur pēc studiju beigšanas nemaz nezinu vai dabūtu attiecīgu darbu, vai studēšanu Vācijā, kur darbu ar izglītību atradīšu vienmēr un būšu pieprasīts, tad lōģiski, ka izvēlos pateicīgāko variantu.

Es šo laika periodu dzīvojot Vācijā, jau esmu pieradis pie viņu dzīves, viss notiek lēnām un pārdomāti, cilvēki ir laipni, uz ielas viens otram pasmaida, veikalos vienmēr ir ''labdien'' un ''uz redzēšanos, lai jums jauka diena'', bet pēdējās reizes, kad biju Latvijā, veikalos strādā kaut kādas drūmas pārdevējas, kuras šļupst kaut ko zem deguna, uz ielām visi ir kā dziļi ieslēgti sevī utt..

Es domāju, ka Latvijā situācija neuzlabosies, kamēr paši latvieši neizmainīsies. Mēs varam runāt par kaut kādiem 100 resniem pimp*iem saeimā vai idio*iem, kas strādāja bankās, laikā, kad dalīja kredītus, to mēs visu varam darīt, bet lieta ir tāda, ka tie visi esam arī mēs paši, kas to valsti līdz tam noveda. Vainīgos mums meklēt patīk, bet paši uz sevi no malas nemaz nepaskatamies.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1)Vecākiem ir labi biznesi, jābrauc prom. Drāzt loģiku.

2)Ja tu gribētu, tad atrastu darbu bez problēmām. Hah. Tad sanāk, ka tagad dzīvo senčiem uz kakla, ja jau raksti nākotnes izteiksmē?

3)Bērniem Latvijā nav nākotnes. Šis teikums ir vienkārši amizants un pat nepaskaidrošu kāpēc.

4)Uz ielas pretīmnākošais cilvēks nepasmaidīja, kasiere nepasveicināja. Viss. Jābrauc prom.

Nu jā - diezgan spēcīgi argumenti.

Link to comment
Share on other sites

4)Uz ielas pretīmnākošais cilvēks nepasmaidīja, kasiere nepasveicināja. Viss. Jābrauc prom.

bet ir diezgan liela atšķirība cilvēku savstarpējā saskarsmē kaut vai tajā pašā Anglijā. Visi par visu vienmēr ir sorry, vienmēr cheers/thank you un veikalu darbinieki ir nesalīdzināmi laipnāki.

Link to comment
Share on other sites

bet ir diezgan liela atšķirība cilvēku savstarpējā saskarsmē kaut vai tajā pašā Anglijā. Visi par visu vienmēr ir sorry, vienmēr cheers/thank you un veikalu darbinieki ir nesalīdzināmi laipnāki.

Es nezinu kā tu izturies sabiedrībā un tie pārējie, kas čīkst par cheers/thank you, bet cik es pieklājīgi izturos, tik pat pieklājīgi izturas pret mani un vienmēr ir gan "Labdien", gan "Uz redzēšanos", gan "Visu labu", gan arī "Jauku dienu", vai nu es vienkārši nevazājos pa pagrabiem, vai nu attieksmes problēma ir pašos čīkstuļos ;)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1)Vecākiem ir labi biznesi, jābrauc prom. Drāzt loģiku.

2)Ja tu gribētu, tad atrastu darbu bez problēmām. Hah. Tad sanāk, ka tagad dzīvo senčiem uz kakla, ja jau raksti nākotnes izteiksmē?

3)Bērniem Latvijā nav nākotnes. Šis teikums ir vienkārši amizants un pat nepaskaidrošu kāpēc.

4)Uz ielas pretīmnākošais cilvēks nepasmaidīja, kasiere nepasveicināja. Viss. Jābrauc prom.

Nu jā - diezgan spēcīgi argumenti.

Ir desmitiem sīkumu, kuri beigu beigās izveido tādu kopējo ainu kāda tā pašlaik ir. Padzīvo kādā citā valstī un tu jutīsi atšķirību. Mana vecmamma bija ciemos uz mēnesi, nedaudz padzīvojās.. Aizbrauca pirms nedēļas atpakaļ uz Latviju un sazvanoties viņa mums stāsta, ka viņai te vemt gribās no tā, kas notiek, kaut gan pirms tam viņa apgalvoja, ka viss taču ir normāli, cilvēki dzīvo savu dzīvi, visi ir apmierināti.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu kā tu izturies sabiedrībā un tie pārējie, kas čīkst par cheers/thank you, bet cik es pieklājīgi izturos, tik pat pieklājīgi izturas pret mani un vienmēr ir gan "Labdien", gan "Uz redzēšanos", gan "Visu labu", gan arī "Jauku dienu", vai nu es vienkārši nevazājos pa pagrabiem, vai nu attieksmes problēma ir pašos čīkstuļos ;)

trū, sāciet ar sevi un tad apspriežat citus.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu kā tu izturies sabiedrībā un tie pārējie, kas čīkst par cheers/thank you, bet cik es pieklājīgi izturos, tik pat pieklājīgi izturas pret mani un vienmēr ir gan "Labdien", gan "Uz redzēšanos", gan "Visu labu", gan arī "Jauku dienu", vai nu es vienkārši nevazājos pa pagrabiem, vai nu attieksmes problēma ir pašos čīkstuļos ;)

Man kādreiz likās tāpat.

No otras puses atkal, kā nekvalificētā darbaspēka pārstāvis, UK tu esi superaizvietojams un liela daļa darba devēju/aģentūru rēķinās ar to, ka tu esi šeit, lai strādātu un darīsi visu, lai saglabātu darbu. 2h(~8:50) atpakaļ bija manā rezidencē iegriezies viesis no aģentūras, lai praktiski aiz kājas no gultas izvilktu manu paziņu, kaut gan šim ir dienas maiņa no 14:00-22:00. Tikai tāpēc, ka pa nakti telefonu slēdz ārā. Ejot ārā pa durvīm vel atstāja "alright, be down in 15-20 minutes if you want to keep your job " Rēcīga piebilde. Tāpēc bērni labāk apgūstam prasmes un gūstam izglītības papīrus, lai neizmanto par kājslauķiem. :D

nav vērts noliktavās/rūpnīcās nīkt ilgāk par pāris gadiem tikai dēļ papīra. Izaugsmes iespējas praktiski nekādas, labākais uz ko vari cerēt, ir kļūt par kaut kādu lower management tirliņu, ja paveicas. Vajag pelnīt naudu tā, lai 1/3 no dzīves nepaiet darot kaut ko super garlaicīgu un neinteresantu.

Edited by beagle
Link to comment
Share on other sites

Man kādreiz likās tāpat.

No otras puses atkal, kā nekvalificētā darbaspēka pārstāvis, UK tu esi superaizvietojams un liela daļa darba devēju/aģentūru rēķinās ar to, ka tu esi šeit, lai strādātu un darīsi visu, lai saglabātu darbu. 2h(~8:50) atpakaļ bija manā rezidencē iegriezies viesis no aģentūras, lai praktiski aiz kājas no gultas izvilktu manu paziņu, kaut gan šim ir dienas maiņa no 14:00-22:00. Tikai tāpēc, ka pa nakti telefonu slēdz ārā. Ejot ārā pa durvīm vel atstāja "alright, be down in 15-20 minutes if you want to keep your job " Rēcīga piebilde. Tāpēc bērni labāk apgūstam prasmes un gūstam izglītības papīrus, lai neizmanto par kājslauķiem. :D

nav vērts noliktavās/rūpnīcās nīkt ilgāk par pāris gadiem tikai dēļ papīra. Izaugsmes iespējas praktiski nekādas, labākais uz ko vari cerēt, ir kļūt par kaut kādu lower management tirliņu, ja paveicas. Vajag pelnīt naudu tā, lai 1/3 no dzīves nepaiet darot kaut ko super garlaicīgu un neinteresantu.

Nu es personīgi neatbalstu tos, kuri brauc strādāt uz noliktavām un rūpnīcām.. Tur točna nav izaugsme. Tapēc vajag meklēt kaut ko tādu, kas pašam patīk un kur ir iespēja kāpt augstāk un augstāk.

Pats no savas pieredzes to varu apgalvot. Es pa savu sporta nozari sākumā biju apaļa nulle, kad atbraucu uz Vāciju. Lēnām un pacietīgi es sāku kaut ko veidot, visādus projektiņus utt.. Taisīju bērniem nometnes, sāku piedāvāt sevi skolās, sporta klubos. Šobrīd man katru mēnesi ir pa kādai nometnei, vairāki plāni ir izstrādes stadijā, strādāju skolā par ''pagarinātās grupas'' sporta skolotāju, trenēju divas florbola komandas. Tas ir tas, kas man patīk, un ar to es arī cenšos izaugt. Bet, ja es strādātu vienmuļā darbā, rūpnīcā kaut kādu vienu pogu spaidot, vai lokot kartona kastes, man tas ātri apniktu un tas būtu velti pavadīts laiks.

Vienīgi tiem, kas tik tikko ir pabeiguši vai pabeigs vidusskolu, iesaku uz kādu gadu aizbraukt uz ārzemēm pastrādāt, izvēdināt galvu, sakārtot domas un pēctam jau var ar skaidru prātu izlemt, ko vēlies studēt utt..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tad huļa enjoi nav miljonārs, bet Performance nav ar vācu karogu avatarā??? HUĻI????

Galīgi neuztvēri domu, draugs. Long story short - man, kā darba devējam, tiešām nav plānā ņemt underqualified rūķus. Visiem tiek dota iespēja mācīties skolā, attīstīties, augt. Ja tu šos 9. , ok 12. gadus esi krēslu deldējis un koļījis solabiedreni Daci, tad neceri, ka kaut kas tiks tev rokās iedots un vari tikai cerēt uz jaunu spotu Hārlowas Tesco. Protams, var nepaveikties, bet cilvēkam, kurš tiešām rubī, to, ko viņš dara, bez darba palikt būs grūti. Ir pat zināmi piemēri, kad galdnieks ar arodskolas diplomu braukā ar e61. Bet ne par to ir runa. :)

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...