Jump to content
GIGN Forum

0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Neieshu tev stastiit, kapec sii filma ir pelnosaka filma, ever made, jo pa lielam vina naudu ir nopelnijusi ar letu banalu un paredzamu sizetu. Ko tur daudz....

Biif sizets tev ir preciizs, bet ejot uz bonda filma man nenak prata sanemt pretiim augstakas klases sizetu ar aktierspeli, specigiem dialogiem, tapec sogad tika raditas tadas filmas ka King Speech etc.

Ejot uz bondu ir jaiet atpusties, priecaties par masinam, ierochiem un skaistam meitenem... Kaa jau Traktorists teica, kaada publika tads kino :)

un tu vēlies teikt ka avatara sižets bija ļoti neparedzams, oriģināls ? tur vairāk dominēja lielie vārdi un cipari, nevis tas, cik reāli labs bija tās filmas saturs. bet cilvēkiem jau daudz nevajag, un tu droši vari kaifot par avatariem utt utt tālāk. es jau nesaku, ka ir slikts

Link to comment
Share on other sites

Šīs filmas sižets - sākumā kaut kāda nesvarīga cīņa kura parāda, ka bondam iešauj, pēc tam sliktais uzspridzina m16, tad bondu rekrutē un viņš ir tizls, bet ātri atgūst skillu, tad bonds uzveic čali, kurš kaut ko netēmā nošauj. Tad viņš netēmā nonāk kazino, ātri pēc tam satiek galveno slikto, kurš izrādas pediņš. Galvenais sliktais ļauj sevi sagūstīt un uzhako M16. Bonds ar M aizbēg uz dģerevņu, kur ir fināla slikto uzbrukums, bet viņi no sliktajiem atšaudas.

Beefs

izklausās pēc pēdējā Rembo.

Link to comment
Share on other sites

Šīs filmas sižets - sākumā kaut kāda nesvarīga cīņa kura parāda, ka bondam iešauj, pēc tam sliktais uzspridzina m16, tad bondu rekrutē un viņš ir tizls, bet ātri atgūst skillu, tad bonds uzveic čali, kurš kaut ko netēmā nošauj. Tad viņš netēmā nonāk kazino, ātri pēc tam satiek galveno slikto, kurš izrādas pediņš. Galvenais sliktais ļauj sevi sagūstīt un uzhako M16. Bonds ar M aizbēg uz dģerevņu, kur ir fināla slikto uzbrukums, bet viņi no sliktajiem atšaudas.

Beefs

Bonda filmās tu gaidīji Hičkoka cienīgu sižetu? Beefiņ, tu esi prātīgs clvēks. BET TAS IR BONDS!!!! Tā ir viena un tā pati filma over and over again.

Link to comment
Share on other sites

Kā action žanra filma Skyfall nebūt nav no sliktākajām. Man tieši patika, ka Bondam vairāk nebija jāizmanto visādi absurdi loriņi un jādzenas pakaļ sliktajam čalim pa puspasauli, beigās vēl aizlidojot kosmosā, pa ceļam randomā nocopējot dažas beibes. Pēdējā laikā vispār supervaroņu filmas kļūst nopietnākas, vairāk koncentrējot uzmanību uz paša varoņa rakstura attīstību, kā, piem., Nolans izdarījās ar Betmenu + pēc jaunā trailera spriežot, nākamais šādu pārmaiņu upuris būs Supermens. Man šīs pārmaiņas liekas pozitīvas, jo cik reizes var taisīt vienu un to pašu. Protams, ne visiem viss patiks, un skaldīt matus par filmā notiekošo var vienmēr, taču atcerēsimies, ka tās ir action filmas, nevis dokumentālās.

Ja nemaldos, Rembo pēdējā daļā viņš Birmā ieveda bariņu algotu slepkavu, lai atgūtu tur nolaupītos misionārus. Līdzība ar Skyfall = 0. Beigās, protams, viņš apvāca visus ar ložmetēju, Bondam tāda galīgi nebija.

Man Fellini filmas patīk, taču 8½ ir pārbaudījums pat visstiprākajiem nerviem. Domāju, ka daudziem tas liktos lielāks sūds par šeit pieminēto Avataru. Jebkura filma ir jāskatās arī kontekstā ar laiku, kad tā ir tikusi veidota, lai saprastu, kāpēc tā ir tāda. Tāpēc arī jaunās filmas bieži ir grūti novērtēt. Kad iznāca Shining, visiem likās, ka tā ir nothing special un labi, ka vispār atpelnīja izdevumus. Kas to būtu domājis, ka tagad to cels debesīs un katrs filmu nerds mēģinās izlobīt tajā apslēptos zemtekstus.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Šī ir labākā Bonda filma un ne velti augstāk vērtētā IMDB. Filma ir saturīga un ar sižetu. Pīrss vispār bija sūdīgākais Bonds no visiem, ja skatās uz Bonda kā tāda personību un būtību - Kreigs perfekti atbilst bojāta bāreņa tēlam.

Link to comment
Share on other sites

un tu vēlies teikt ka avatara sižets bija ļoti neparedzams, oriģināls ? tur vairāk dominēja lielie vārdi un cipari, nevis tas, cik reāli labs bija tās filmas saturs. bet cilvēkiem jau daudz nevajag, un tu droši vari kaifot par avatariem utt utt tālāk. es jau nesaku, ka ir slikts

Tad par ko ir diskusija ? Es iebildu, jo kads Avatar nosauca par filmu, kas liekam suudu bedre ar parejam, es to oponeju un tu sac mekle sizetu, paredzamibu. Ja tai filmai nebija sizets, kaa daudzas genialas filmas, jaa tur nebija loti specigas aktierspeles ar specigiem dialogiem, bet filma kopuma radija loti specigi effektu, un jaa protams specefekti un 3d bija, tas kas filmu uzcela debesiis, bet nosaukt taada limena filmu par ''suudu'', nozime sevi nolikt tieshi tada pasa limeni.

Bonds ir tada lieta, uz kurieni ejot mes zinam, ko sagaidit, mes ejam uz to filmu, lai sanemtu devu, shiis luxury, slepenas agenta dziiives, vina Aston Martin, modeles un skaistus skatus. Skyfall principa soreiz iedeva vel vairak neka cereets, salidzinot ar citam Bonda filmam. Tam ta filma ari ir domata, deal with it :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...