Jump to content
GIGN Forum

0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Jums nešķit, ka skyfall bija diezgan liels mēsls?! Komiskais pediņš - ļaundaris, seksīgā Bonda meitene, kuru novāca pašā sākumā (tā ņiga neskaitās), lame M kundze, kura nespēj pat nošaut slikto no 10m attāluma, episki stulbā cīņa skotu mājā ar episki maz ieročiem (cmon - skots ar vienu bisi un dinamītu - yeah sure). Un storijs... tur tāds vispār bija?

Beefs

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

u mad kiddo :)?

double post.

1 miljards ieņēmumu. protams, ka nekam nederīgs bonds right?

Pēc tavas loģikas arī visas Krēslas daļas ir ūberfilmas, jo ieņēmumi mežonīgi? Un Fellīnī sūds, jo nestāv ne tuvu šādiem "šedevriem"?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Man filma likaas saistosha un loti interesanta, kaut kas savadaks neka bijis pirms tam, ta ka kritika manuprat ne gluzhi vieta, bet ja cilvekam liekas ka avatars ir ''suds'' tad gan jau viss ir kartiiba :)

kas tad tajā avatarā ir tik īpašs? iegrūzts nežēlīgs piķis specefektos + lēts, banāls un paredzams sižets

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pēc tavas loģikas arī visas Krēslas daļas ir ūberfilmas, jo ieņēmumi mežonīgi? Un Fellīnī sūds, jo nestāv ne tuvu šādiem "šedevriem"?

mana loģika ir tajā, ka priekš skyfall priekš bonda filmas bija pieklājīgs gabals, fellīnī arī tagad nesavāktu miljardu. un ne jau naudā ir filmas kā mākslas vērtības izteiksme, bet nauda pietiekami taustāmi pierāda cik daudz cilvēku to grib skatīties. pēc manas loģikas strādā jebkurš normāls cilvēks ja vien viņš nenodarbojas ar labdarību un/vai kultūru kā tādu. labāk sakiet paldies Mendesa kungam par to, ka pēc šī bonda sekos vēl nākamais. tāpat kā Nolans izvilka betmenu.

bet tas vecais arguments "herp derp, es eju skatīties tikai trufo un fellīnī, ko? nē es neskatos holivudu, lai gan velku mugurā to pašu adidas un braucu ar to pašu bmw".

skatīties var jebko, ja vien tas ir pietiekami labs. krēslu neesmu redzējis, jo meiteņu romānu ekranizācija nav gluži tas ko skatos, bet arī tam biznesā ir sava vieta.

haters gonna hate kiddo :)

Link to comment
Share on other sites

Šīs filmas sižets - sākumā kaut kāda nesvarīga cīņa kura parāda, ka bondam iešauj, pēc tam sliktais uzspridzina m16, tad bondu rekrutē un viņš ir tizls, bet ātri atgūst skillu, tad bonds uzveic čali, kurš kaut ko netēmā nošauj. Tad viņš netēmā nonāk kazino, ātri pēc tam satiek galveno slikto, kurš izrādas pediņš. Galvenais sliktais ļauj sevi sagūstīt un uzhako M16. Bonds ar M aizbēg uz dģerevņu, kur ir fināla slikto uzbrukums, bet viņi no sliktajiem atšaudas.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

kas tad tajā avatarā ir tik īpašs? iegrūzts nežēlīgs piķis specefektos + lēts, banāls un paredzams sižets

Neieshu tev stastiit, kapec sii filma ir pelnosaka filma, ever made, jo pa lielam vina naudu ir nopelnijusi ar letu banalu un paredzamu sizetu. Ko tur daudz....

Biif sizets tev ir preciizs, bet ejot uz bonda filma man nenak prata sanemt pretiim augstakas klases sizetu ar aktierspeli, specigiem dialogiem, tapec sogad tika raditas tadas filmas ka King Speech etc.

Ejot uz bondu ir jaiet atpusties, priecaties par masinam, ierochiem un skaistam meitenem... Kaa jau Traktorists teica, kaada publika tads kino :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...