Jump to content
GIGN Forum

Pavēste no policijas


joks
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

par vēstuli, tev nāks ierakstīta vēstule.

man arī tikko paziņoja, ka pastā ir ierakstīta vēstule no mentiem (es gan paspēju dabūt protokolu par dzeršanu sabiedriskā vietā). Kas īsti vēstulē ir ierakstīts, tobiš soda nauda vai brīdinājums, nezinu, jāskatās, kad LV man viņu kāds izņems un atvērs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

haha, man par dzeršanu sabiedriskā vietā - 11 ls sods.

te nu rodās jautājums, par ko ir jāuztraucās kkādam sīkajam, kurš tiek uzrauts par smēķēšanu, pirmo reizi.

nu jā, kā jau minēju, laikam, ja tev protokolā iebaksta sūdu, ka attiecīgajā laikā ir jāierodās attiecīgajā vietā, tad viss ir zaibis.

ja neierodies, tad lietu izskata bez tevīm, līdz ar ko, visticamāk tev sodu neuzliks ;) bet ja atnāk sūds par ierakstītu vēstuli, tad paķer pasi un miera vējos aizej līdz pastam, izņem savu vēstuli, izlasi sūdu un dzīvo laimīgs :)

tc?

Link to comment
Share on other sites

Es domaju ka tavi vecaki tapat gan jau zin,un vispar ko uztraukties. Ta tak nav nekada problema. nejau tu visu dziivi tadus sikumus no vecakiem sleepsi.

Zināt jau mutere zin,ka pīpoju(ja ieraudzītu apgriestu kaklu),bet fakts,ka pavēste atnāks uz mājām vien viņai būs kā kara piesaukšana..Viņa man tāda paranoiska pagadījusies ;DD

Beztam nujau jūs ne pa tēmu..esmu sportisks un tiri piri,bet katram jau savi niķi xD

ja neierodies, tad lietu izskata bez tevīm, līdz ar ko, visticamāk tev sodu neuzliks ;) bet ja atnāk sūds par ierakstītu vēstuli, tad paķer pasi un miera vējos aizej līdz pastam, izņem savu vēstuli, izlasi sūdu un dzīvo laimīgs :)

tc?

No malas jau viss liekas vienkārši xD,man sencīts drīz būs atpakaļ no ārzemēm un vēstule arī,takšto to,ka man gaida parsteigums no mentenes,viņam būs skaidrs xD Ununun es jau laikam izdomāju risināju xD,aizvakar netīšām ieraudzīju,ka uz zīmoga rakstīts manas skolotājas vīrs xDD rīt iešu ktk sabazarēt ar savu šarmu..

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

No malas jau viss liekas vienkārši xD,man sencīts drīz būs atpakaļ no ārzemēm un vēstule arī,takšto to,ka man gaida parsteigums no mentenes,viņam būs skaidrs xD Ununun es jau laikam izdomāju risināju xD,aizvakar netīšām ieraudzīju,ka uz zīmoga rakstīts manas skolotājas vīrs xDD rīt iešu ktk sabazarēt ar savu šarmu..

c`mon, manis teiktais, tobiš tas, kā tu vari darīt, ir milijons reižu elemetārāk nekā pieglauzt matus pie galvas un iet pie skolotājas, lai koķetējot ar viņu (lol) kaut ko sarunātu saistībā ar viņas vīra jurespudenci :D

Link to comment
Share on other sites

par vēstuli, tev nāks ierakstīta vēstule.

man arī tikko paziņoja, ka pastā ir ierakstīta vēstule no mentiem (es gan paspēju dabūt protokolu par dzeršanu sabiedriskā vietā). Kas īsti vēstulē ir ierakstīts, tobiš soda nauda vai brīdinājums, nezinu, jāskatās, kad LV man viņu kāds izņems un atvērs.

Nu kas tie par brīnumiem ? pagajušomēnesi man tieši tas pats bij dzeršana sabiedriskā vietā, nekāda ierakstīta vēstule veljoprojām nav un arī nebūs - atnāk parasta vēstule uz paskastīti kur ierasties un cikos, neierašanās gadijumā sodu izskata bez tevis

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...