Jump to content
GIGN Forum

Pavēste no policijas


joks
 Share

Recommended Posts

Nejauc pimpi ar pirkstu. Neviens nevienam neko nesolīja, b0r1ngs pats pieteicās, vai, pareizāk sakot, uzprasījās, un viņam arī tika atbildēts.

Tu zini, ko nozīmē uzprasīties? Es daudziem nepatīku šeit, jo esmu stipri savādāks. Un ja atšķiros, tad protams viss naids būs uz mani balstīts. Kā piemērs ir tas cilvēks ar suni avatarā, kurš posto pēdējā laikā tikai ar uzdirsienu man. Tikai lieta tāda, ka man ir piedirst uz to ko raksta viņš, bet pārējiem nav piedirst uz to, ko rakstu es. No ši izriet - jums rūp manis teiktais.

Link to comment
Share on other sites

bet pārējiem nav piedirst uz to, ko rakstu es. No ši izriet - jums rūp manis teiktais.

Neglaimo sevi. Tas, ka dažiem nav slinkums uzrakstīt, ka Tevis rakstītā huiņa ir huiņa, nenozīmē, ka Tava huiņa kādam rūpētu vai interesētu.

Link to comment
Share on other sites

LOLOLOLOLLOLOLOLOL epix kā man patīk kā tu maki dirsti pilnīgu huiņu neko nerubījot :D pilnīgi tu varētu būt kaut kāds zinātniskās fantāzijas rakstinieks :D bet nu es jau tevi saprotu tu tak esi "trollis", to var redzēt pēc tavas bezjēdzīgās diršanas, ka visi ir bērni tu vienīgais te esi vīrs ar darbu/kārtīgs buhātājs, kas vecrīgā nereāli buhā ar visiem saviem kādreizējiem csa draugiem/ aparatčiks vai kkāds kazino spēlmanis kas ķipa nereāli gamblo. es jau saprotu cik grūti ir sēdēt visu dienu ķipa ofisa kur gan jau visi tev krāmē virsū, pēc tam jau kādam ir jāuzdirš internetā ka viņš ir daunis vai aborta atlieka utt thats a serious shit braah

1kārt es nevienā brīdī neesmu solījis piekaut b0r1ngu :D viņš pats aicina visus ciemos kāpēc lai es neaiziet?

2kārt kāpēc man kaut kas jāpušķo par autobusu? ja es gribētu melot es sadirstu ka es viņu nospārdīju zili melnu. es no mājām līdz viņam varu aiziet arī ar kājām, bet kāpēc man to darīt ja var braukt ar autobusu..

3kārt izmisīgi meklēja? u 4 real nigaah?

ai haz sp0ken

Edited by B3NDE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

oo, pieludzejs, citigi seko lidzi :D

da laaabi, tagad sakas ierastais sakamais, es jau neteicu sitaa, es neteicu to, tak nevajag, doma bija skaidra, es jau tikai ciemos, vins aicina, vins sito, skaidrs, ka tu gribeji taa kaa paradiit, ka tu to vari, diemzel nevari viss un viss ir beidzies taa arii nesacies, kaa vienmer :)

Link to comment
Share on other sites

oo, pieludzejs, citigi seko lidzi :D

da laaabi, tagad sakas ierastais sakamais, es jau neteicu sitaa, es neteicu to, tak nevajag, doma bija skaidra, es jau tikai ciemos, vins aicina, vins sito, skaidrs, ka tu gribeji taa kaa paradiit, ka tu to vari, diemzel nevari viss un viss ir beidzies taa arii nesacies, kaa vienmer :)

Un kaa vienmeer tu iedirs pilniigu huinju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...