Jump to content
GIGN Forum

kiwi tu esi pilnigs auns!


eXe?
 Share

Recommended Posts

BUILD 5758 SERVER (0 CRC)

Server # 204

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 120818

| ADMINS: k1wi

| NOBANOTAIS NIKS: noobmachin

| NOBANOTAA IP: 77.97.159.18

| IEMESLS: wh+..

| UZLIKTS: 23.08.2012 16:47

| Uzlikts pirms 2 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/120818

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"wh+.., bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas l Demo bus velak!

weekly-war3.gign.lv-1208231635-awp_metro.zip lai kads no adminiem paskatas.

Link to comment
Share on other sites

Adminchatā gribēja abi banot, nobanoja k1wi, likās viņam,ka tev wh. Es pats teicu,ka nebanošu, jo neskatījos tevi.

Nu nekas ja puisis kļūdījās. Gadās :)

P.S. Virsrakstu gan varēji bik normālāk uztaisīt :)

Edited by Kaspiits
Link to comment
Share on other sites

Lai pats kiwi,atceras par ko vinam bija bans!vins tak neprot atskirt skillu no wh,aima...

Par k1wi gan īsti nezināšu ko prot ko nē, bet kļūdīties ir cilvēcīgi. Kas nekļūdās, tas neko nedara.

Tikko k1wi uz mani apvainojās un pasūtīja mani krosu skriet par to,ka slay uzliku viņam, jo misiju neizpildīja. Es zinu,ka pats esmu slay dabūjis un jebkuram citam adminam ar tāpat darījis. Šis uzmeta uz mani lūpu :D :D :D Bet gan būs ok ;)

P.S. Es tev labprāt noņemtu banu, bet baidos,ka dabūšu pa mizu :D Vienreiz jau unbanoju :D

Edited by Kaspiits
Link to comment
Share on other sites

Demo noskatījos, neko pārcilvēcisku neredzēju. Varbūt, lai k1wi ienāk un uzraksta momentus pēc kuriem uzlika banu?

P.S. eXe? ir ļoti zināms awp meistars tieši war3 serverī, jo viņš to ir ļoti labi jau pierādījis. Gaidam, ko teiks k1wi.

P.S.S. Un k1wi - varētu Tu uzskaitīt momentus pēc kā liki banu, lai nav atkal uzreiz tāda atbilde: "Oj, atvainojos. Mana kļūda."

Edited by burq
Link to comment
Share on other sites

1. man patik drugs nostaja - tad čoms tad saka ka man visi wh

2. man izskatijas aizdomigs + niks ka daudziem čiteriem. bac tad jau admini vispar banus neliktu un nebutu apelacijas.

Vienigais ko varu teikt ir piedod par banu, nezinaju ka esi exe, neviens man to neteica. Pasam majas pc vel nav nevaru unban.

k1wi.

Link to comment
Share on other sites

man patik drugs nostaja - tad čoms tad saka ka man visi wh

Internetā nav čomu!

niks ka daudziem čiteriem

What the f...!? Tagad visus cilvēkus ar p0k3 nikiem banosim par wh!

Un vēl, skatījies Tu noobmachin, nezinādams, ka viņs ir exe, uzliki banu, jo likās aizdomīgs - ok. Bet ja viņš spēlētu ar niku exe un Tu būtu pārliecināts, ka tas ir īstais exe, būtu aizdomīgi momenti, Tu banu neliktu?

piedod par banu, nezinaju ka esi exe

Edited by Pauly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...